Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdybym miał luźne 10kzł Nie mój czas ale auto bym chętnie przytulił ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- a jeszcze pytanko. Po rozłożeniu siedzeń w trumnowozie podłoga jest płaska?? czy siedzenia wystają?? b5? płasko
-
Rozpórka górna
Dolna nic nie zmienia
-
BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN
wtryski na stół probierczy albo może trzeba nauczyć się jazdy innej niż PSJ?
-
Manetka tempomatu
Nie pasuje do a4 b5 zupelnie inna wtyczka do tempomatu
- Rozpórka górna
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jezdzi czesto tam ale nie udziela sie
-
System operacyjny Android
taa na galaxy s3
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Czujnik.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro są Żory... Wiesz, narzekaczy jest sporo ale i tak żaden się nie zjawia, wiec co się dziwić ze w Żorach nic się nie dzieje? Takie życie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale źle umyli ,.....czy o co chodzi ?? Stara szmata typu koszulka cale auto bez plukania? Badze czlowiekiem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tak sie myje B8 w sąsiednim warsztacie "mechaniczno-blacharsko-lakierniczym"
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Na forum gadaja, ze vp-tdi to slynny speckom
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Problem był z samą pompą. Gdzieś zahaczał pierścień dawkowy. Po wyjęciu go i tłoczka na powierzchni nie zauważyliśmy żadnych zmian (możliwe mikro uszkodzenia). Przełożyliśmy część bebechów z innej pompy i zaczęło to działać jak należy ale niestety jest wyciek z tyłu pompy na takiej dużej śrube na końcu. Spróbuję ją jutro dokręcić, może pomoże. Jeśli nie jade znowu do Trepka i będzie wymiana uszczelki pod tą śrubą. Nastawnik miałem zawalony trochę opiłkami więc nastawnik został porządnie wyczyszczony ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- No pompa naprawiona i uszczelniona na nowo. Po próbnym przejeździe i trasie spod Olkusza do Gliwic stwierdzam kompletny brak drgań i że silnik rowniej pracuje. Dodatkowo został wyczyszczony nastawnik pompy bo sporo opilkow było więc u mnie pompa była winowaja drgań Koszt? Nie wiem czy mogę tak oficjalnie pisać :decayed: Pisales ze uszczelnil a wali spod tlokorozdzielacza? Za te kase to chyba powinno byc na piko belo
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
No pompa naprawiona i uszczelniona na nowo. Po próbnym przejeździe i trasie spod Olkusza do Gliwic stwierdzam kompletny brak drgań i że silnik rowniej pracuje. Dodatkowo został wyczyszczony nastawnik pompy bo sporo opilkow było więc u mnie pompa była winowaja drgań Koszt?
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Najwieksze obciazenie wtedy jest dla silnika i stad wibruje bo stara sie wyregulowac paliwo a jesli mechanicznie nie jest idealnie to wtedy ta regulacja jest utrudniona.
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
Widze, że z mojego miasta i chyba nawet wiem od kogo
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Pewnie ze sie da wyjac, ale jakby nie patrzec jest na rozrzadzie a to trzeba jakos poskladac
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Sciagasz nastawnik, wsadzasz palce w pompe i przesuwasz pierscieniem dawkujacym po calej dlugosci tloczka. Jak sie zacina - masz przyczyne. Nastawnik byl tez podmieniany na wyczyszczony, drgania byly. Metode znam bo juz sie zapoznalem tylko troszke nie rozumiem czemu od razu tego nie ogarneliscie
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Wybadal w sposob?
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Mam podobne drgania jak zreszta juz gadalismy, chyba faktycznie wydre ten nastawnik jak sie troche ociepli
-
Problem z układem hamulcowym - abs?
Dokladnie problem lezy w ustawieniu czujnikow lub koronek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak na otwarcie stoku warunki byly rewelacyjne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Soszow jechal od dzis pelnym ogniem. Warunki byly spoko mimo sztucznego sniegu, ludzi malo. ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- Tyle ze na soszowie tylko 2 trasa.
-
Rozpórka górna
Ja zamontowalem ori dol i jakos nie odczulem roznicy. Jeszcze gorna musze sie zajac
-
Ma ktoś zniżki u kuriera?
Z tym najbezpieczniej to pojechales ladnie sendit.pl , dpd do sumy wymiarow i wagi 30kg 17,21.