Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Gwerty odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Które wtyczki potrzebujesz. Mam wzasadzie każde wtyczki do przetwornice. Pisz na pw.
  2. mam coś podobnego juz od około 4 lat. tyle ze wtedy szły jeszcze na windowsie mam wbudowany tuner dvb-t, kamere cofania, nawigację itp. zciągałem sobie bezpośrednio z alibaba.com wyszło sporo taniej niz kiedys w pl. a teraz jak patrze na allegro ceny to w granicach 3 tys:/ w radiu masz kanał video pod kamerę cofania a zasilania jej bierzesz od zasilania lampy cofania. i masz automatycznie włączana jak wbijesz wsteczny.
  3. Gwerty odpowiedział(a) na Kodzak33 temat w Audi A4 B8
    nie ma możliwości regulacji obrotu soczewki. jest tylko możliwość regulacji konta pochylenia samej przesłony. jak jest matowa soczewka to odbłyśnik już napewno tez ma osad.
  4. Gwerty odpowiedział(a) na Kodzak33 temat w Audi A4 B8
    ile wytrzyma lampa wszystko zależy ile jeździ auto na światłach. na jakich palnikach. b8 jeszcze rzadko trafiają się z wypalonymi, najczęściej samo czyszczenie ipa + wystarcza. ale b7 to już norma większość co przyjeżdża to odbłyśniki od lekko wypalonych bo wogóle czarne. co do rozklejania b8. sprawa prosta. zdejmujesz spinki. ogrzewasz lampę do około 50oC i zdejmujesz klosz. ostrożnie odpinasz ledy żeby nie wyrwać taśmy odkręcasz maskownice i masz dostęp do projektora.
  5. Gwerty odpowiedział(a) na Lukas90 temat w Audi A4 B6
    nie da się. nigdy nie umyjesz dokładnie klosza bez rozklejania. bo będą zacieki na chromach. ipa, ewentualnie apc. do mycia kloszy. płyn do naczyń odradzam nie czysci dokładnie i zostawia smugi. .
  6. bardzo proszę : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/165449-montaz-i-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-bixenon-skretny-nie-skretne/
  7. Wiele razy tak robilem i do tej pory ok.ale zależy jak to zrobisz Jak porządnie polutujesz i będzie wszystko zaizolowane to nie. W najprostszej wersji będzie świecić obrys i postojowe razem. Ale można zastosować np przełącznik i wtedy mogą być różne kombinacje. Np obrys lub postojowka, obrys dołączany do postojowki itp.
  8. Kupujesz żarówkę 2 włóknową. w oprawce wiercisz dziurę. Przeciągasz kabel lutujesz do pinu żarówki. Wkładasz oprawę z żarówką. Drugi koniec kabla lutujesz do +12v postojowe. Najprostszy sposób na obrys w b6.
  9. Gwerty odpowiedział(a) na dms13 temat w Audi A4 B6/B7
    Na to samo osram d1s. Co do żywotności przetwornic to nie ma reguły. Potrafią paść po wsadzeniu markowego palnika jak i taniego hida.
  10. jak ci pokazuje błąd czujnika przedniego to jest coś nie tak z przednim. często były problemy śniedzejących kostek, pourywanych kabli, czy uszkodzonego potencjometru w samym czujniku.
  11. Gwerty odpowiedział(a) na derton_ temat w Audi A4 B6/B7
    pamiętaj ze poducha tez ma być z b5.
  12. a chcesz żeby drl swiecił cały czas? chyba nie wiec podłączenie bezpośrednio pod aku nie jest dobrym pomysłem.
  13. Gwerty odpowiedział(a) na derton_ temat w Audi A4 B6/B7
    jeśli z poliftowej b5 to będzie pasować wieloklin do b6.
  14. nie wiem jak w przedlifcie. ale w polifcie jak wywalisz listwy to w karoserii są otwory które trzeba zaślepiać. uważam ze warto od ponad 2 lat jeżdżę bez listew
  15. Gwerty odpowiedział(a) na michcio28810 temat w Audi A4 B5
    instalacja. silniczki. panel sterujący. ja nie mam dojscia do regenerowanych , jak również używek w idealnym stanie. projektor wyjmuje się przez tył. nie trzeba nic od dołu wycinać i potem zaklejać.
  16. Gwerty odpowiedział(a) na adik1983 temat w Audi A4 B6
    dwie lampy się rozszczelniły na klejeniu. raczej nie możliwe. zmieniałeś żarówki niedawno? wyjmij wkłady i uszczelki przejedz preparatem do uszczelek, ewentualnie sam sylikonowy lub wazelina techniczna.
  17. Gwerty odpowiedział(a) na adik1983 temat w Audi A4 B6
    jest kilka możliwości. niszczelnośc na dekilekach . warto sprawdzic dekielki. uszkodzony klosz jakieś pękniecie wyszczerbienia lub gdzieś pusciło sklejenie klosza z obudową.
  18. do przełożenia na przedlifta. tylko na błotniku. lub na całym aucie montaż poliftowych
  19. możesz zmienić błotniki. na poliftowe.
  20. A masz czym przyjechać?
  21. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    nie mam nic do b5 p&p trzreba powiekszać otwór pod soczewkę i dorabiać mocowania. tak samo z intemo jak i innymi.
  22. kamil kiedy pojawiasz się w suwałkach. i pytanie czy wybierasz się do BT?
  23. A jak stan kloszy? Nie są brudne i poszarpane od środka, spakowane z zewnątrz?
  24. Jak najbardziej. Dogadali się co do odbioru.
  25. Niezawsze. W nowszych autach.. przetwornice są zintegrowane z układem skretnosci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.