Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale jaja, nawet Motula podrabiają... jedz do as to Ci powiedzą tak jak mi, a potem bedziesz miał auto rozwalone na łopatki i będziesz się bujał mpk, chyba, że masz awaryjną fure w garażu Każdy kto ma diesla ma furę zastępczą i tzw miejską przecież
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Promocja
-
[ALL B5] Jak to jest z tymi znaczkami TDI, Quattro, V6 ???
A w kwestii odwrotnej?Czym najlepiej przykleic?Koledze oderwali "X" z BMW ale nie wiem czemu pod autem lezał bo porzucili..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No tak ale mam wybor , albo zaplace troche wiecej i mam je juz i teraz albo beda mnie kosztowac 1- 1.5k mniej i bede je mial dopiero na przyszly sezon.Nie che mi sie czekac bo na 17 B8 wyglada tragidznie , do tego od razu moge sprzedac 17 jako nowe , z nowymi oponami , wiec roznica sie zatrze.Z ciekawosci zadzonie do ASO ile w PL takie rotory kosztuja. Nie dzwon bankowo 10tys to malo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To gdzie w krakowie porzadnie zdiagnozowac DPF-a..?Jak i czujniki..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Myslalem ze to jest dwustrefowa a 3 strefowa ma wyswietlacz..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja tam wiem do kogo iść
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
Czaja zajmuje się felgami,zbieznosc go nie interesuje raczej Po drodze do Wieliczki miesci sie jego przybytek Podleśna 3 Najlepszą zbieznosc robią na Cichym Kaciku za knajpą Osada i komisem samochodowym przy petli tramwajowej.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Nie no zgadza sie kupowanie na allegro felg jak nie mozesz ogladnac na zywo to kupa.. Lub szybko odeslac co mieszkajac w polsce znacznie ułatwione. Ale cenę zapłaciłes nie małą za same felgi.
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Kur..a jak wlaczę sprzęt grający to cos bzyczy,ktorys tweeter chyba. Strasznie ciezko to zlokalizowac a oczywiscie czasem bzyczy czasem nie... Nawet wspomagajac faderem i balancem nie jestem niczego pewien. Wydaje mi sie ze to tył za pasazerem(czyli rozbieranie tego w A5 to totalna lipa) :wallbash: Miał kiedys ktoś z was cos takiego ?Raz slychac ,raz nie slychac..kumpel mowil ze mial podobnie w A6 C6 i poruszał glosniczkiem po zdjeciu tapidcerki i przeszło.. Ten sprzet to kupa zawsze to mowiłem..
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
Chcesz mi powedziec ze sa lepsi od Czaji albo Harpa?Watpię.. Ale sprawdzę. Nie wiem gdzie ty wczesniej wywazałeś ale dość duzo wulkanizatorow ma nowsze maszyny juz.
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
To zdradz tajemnicę gdzie wyważałeś proszę..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Że niby większe czesciej kradną?...wątpię.. Ale dobrze że szcześliwie się skończyło...pieprzeni złodzieje
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k. Bez opon?....nie tanio..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kolą mają rozmiar OK.Fakt kolor coś nie teges. A poza tym co z nimi nie tak? Tak czy siak wygląda zacnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL] Nowa Ps3 - czy się opłaca?
:decayed: robota nowe wyzwania..- [ALL] Nowa Ps3 - czy się opłaca?
Ano były.Ale ja bym grubasa nie brał..huczy mi to jak klimatyzator...w kwestii awaryjnosci sie nie wypowiadam ja mam 40GB od czasu wejscia na Polskę(wiec juz kilka lat) i nic sie nie zepsulo.Działa.- [ALL] UWAGA!! KOMIS OMEGA BYDGOSZCZ, CWANIAK I OSZUST!!
Niestety skoro w umowie nic nie było a komisant nie chce oddać może być ciężko i trzeba będzie się kierować na drogę sądową... Ale ja z zawodu prawnikiem nie jestem,więc może jeszcze ktoś się wypowie. Zawsze byłem uczulony na temat "zaliczki,zadatku"- [ALL] UWAGA!! KOMIS OMEGA BYDGOSZCZ, CWANIAK I OSZUST!!
Dlatego zawsze przed wpłatą należy się zastanowić...zaliczka czy zadatek.. Wpłacenie zadatku przed oględzinami nie było rozsądnym posunięciem... Zapewne nieuczciwy właściciel komisu liczy na to że odpuścicie.. Kicha- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:good: Gratulacje Jak sprzęgiełko?Przysmażyłeś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan jak nie jak tak Tym bardziej jeśli nawet są porównywalne masy obu pojazdów to nie można szybko jechać bo jak Cię zarzuci to masz takie właśnie efekty.. Kiedyś sąsiad holował fordem scorpio cięższą omegę to ledwo uszedł jak zaczęło go bujać przy wyższej prędkości. Właściciel mówi o złym zaparkowaniu auta na lawecie przez co był za mały nacisk na hak.- [ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
Właśnie tak myślałem że mnie też czeka zapas....bo jak tu z taka pianką jechać na 20 calach na wakacje... Dodatkowo winda no i chyba inny styropian do bagażnika.. Tyle że na zapasie w quattro też bardzo daleko nie ujedziesz...koło mi inną średnicę...minimalnie ale jednak.. Nie rozumiem czemu tego nie zrobili tak żeby było idealnie. Przykład przy 19 masz 255/35/19 co daje 89,25mm profilu. Przy zapasie masz 125/70/19 co daje 87,5mm profilu.. A jak wiadomo w quattro wszystkie koła muszą być identyczne..różnica nie jest wielka ale jednak..(szczegolnie ze gadają nawet o takim samym zuzyciu bieznika na kołach) A tego to już wogóle nie kumam... http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-zapas-audi-a4-a5-a6-175-55-19-8k0-i1653761816.html- [ALL B5] Oryginalne felgi BBS w Audi B5 "s-line"
Są lepsze modele BBS-a...- [ALL B6] kupa po ptaszku
Daj fotkę. Choć podejrzewam że dobrym preparatem i pracą obyłoby się bez lakiernika... http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-ultimate-compound-p-11.html Cos takiego np. - [ALL] Nowa Ps3 - czy się opłaca?