Treść opublikowana przez pawel1380
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Też zawsze kupowałem nowe(poza obecnym) i zdaję sobie sprawę z tego. To że najwiecej traci sie na nowym to zupełnie inna kwestia... Ale ja lubię nowe... Bo masz takie jak chcesz(no moze poza silnikiem jak finanse nie pozwalają ) Gdybym obecnej Audi nie miał do wzięcia z przebiegiem 29 tys km to pewnie znowu kupiłbym nowe... Niektórzy juz tacy są..Ja nie zmieniam auta co roku.
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Nowe auto to wlasna,przemyslana konfiguracja a to cieszy dosc dlugo..
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Ale to Makki nie chodzi o prędkość tak bardzo jak o obroty.Żeby go nie kręcić do odcięcia po prostu, i nie przekraczać 2/3 prędkości maksymalnej.I w tej początkowej fazie zwracać uwagę na temp silnika.Przynajmniej tak mnie kiedys uczono..
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 01:20_________________________________________________Pytania i odpowiedzi: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
mam nadzieje że tak jest bardzo bym chciał by weszło bo jak nie to kasa w plecy i ważna rzecz będzie wyglądać lepiej[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________ :decayed: Pokaż te 20 może lepsze.. ale po co jak dopiero za te oponki wywaliłem 2800 zł boję się sprawdzić ile kosztują 20 cali Ja dałem nawet mniej za nówki Continentale Sportcontact 3 265/30/20 ale miałem farta no i w pazdzierniku zeszlego roku.. Czasem sa okazje.
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
:decayed: Pokaż te 20 może lepsze..
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Wejdz na temat S5 Sportback. Litr na 2000km.Napisane przez zbłąkanego uzytkownika 2.0 TFSI.. No oczywiscie ze poczatkowa jazda ma jakies znaczenie.. Jest tez gwarancja... Tylko ze glupio sie uzerac na nowym aucie,tym bardziej ze producenci broniac sie czasem dopuszczaja irracjonalne zuzycie oleju.. Pytanie jak ASO Audi to rozpatruje..
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Kolejny niezadowolony na forum A5 z 2.0TFSi. Nie wiem ile sie sprzedaje A5 w polskich salonach jako nowych ale mysle ze nie za duzo sztuk. Pewnie wiekszosc z nich ma ten silnik. Liczba narzekaczy na zlopanie oleju zaczyna zadziwiac. Nie wydaje mi sie zeby to byly bardzo odosobnione przypadki. Hmm zawsze musi byc jakies ale
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
Jezu taka klima to rzadko spotykana w A6...
-
[INNE] TVN TURBOKAMERA - 2 letnia A3 z silniekiem 2.0TDI
Niech to ktos zamknie bo zal!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Na sniegu przeciez nic by mu sie nie stało.. A jest zabawa... Szkoda ze tak zrobili..- Myjnia w okolicach Warszawy
To jak z teflonem i porządnie to raczej tanio jak na Warszawę..w Krakowie za tyle porządnej roboty w tej opcji nie uświadczysz...- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Cena duża...Troche dołożysz i masz oryginalne w idealnym stanie.- [ALL B8] Czarna Audi A4 B8 2.0 Limousine
Dlatego nie należy się sugerować samym wzorem.To ze dane 20 wyglądają dobrze nie oznacza że przy 18 bedzie fajnie.I na odwrót. Inna sprawa że przy tych 20 ze zdjec jest niemała gleba.. BTW przy 20 powinienes miec rozmiar gumy 265/30/20....- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Oj nie nie nie.Ja nie rozważam czy lepszy używany 3.0TDI czy nowy 2.0TFSI... Sam bym się zastanawiał To musi sam zainteresowany rozwikłać. Ja jedynie mówię że w ocenie samego silnika 3.0TDI ma więcej zalet. Ja kupiłem diesla bo tak akurat wyszło Innego nie brałem pod uwagę Ja już wiedziałem co kupię jak sąsiad odbierał go jako nówkę 3.0TDI ma jedną istotną wadę dla mnie...czuć jego wagę(silnika)...przy dużych prędkościach na zakrętach wcale nie czuję się jakoś super pewnie... Dla mnie A5 z tym silnikiem to takie Gran Turismo trochę. Dobre na trasę,całkiem zapier..ala ale na serpentyny to to się nie nadaje za bardzo, pomimo quattro. Po prostu do tego są dużo lepsze auta.To samo odczucie zapewne jest w przypadku A4. Ale to też moje zdanie Więc..- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
I to jest swięta prawda i nie sposób się nie zgodzić.- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Twoje TDI 3.0 w B7 to trochę inna bajka.Nawet turdzi to pisał..te z B8 idą odczuwalnie dużo lepiej. Kmk przecież Kurdeu nie ma quattro..więc o czym my rozmawiamy..Lżejszy, mniejsze opory napędu no i dodatkowo u niego coś dużo wyszło tych koni po programie co wszyscy wiemy.Kolejny może tyle nie mieć. Dla mnie mocny wóz bez quattro to.. S4 to S4 nie będę się przystawiał bo pewnie lanie,a nawet jak nie straszne to przecież tam program zrobić też można i wtedy nie mam przełożenia żadnego.. Spalanie to nie jest temat dyskusyjny..znowu kwestia quattro,wagi etc.W te 5 litrów na trasie Kuredu to ja wierzę jak w karty Tarota... Matkę oszukasz,żonę oszukasz,kochankę oszukasz ale fizyki nie oszukasz jak tu ktoś napisał Wyjdzie taniej w dieslu.- [ALL B8] Czarna Audi A4 B8 2.0 Limousine
Super robota Autko odpucowane jak należy..niestety felgi...no mnie wyjątkowo ten kształt nie pasuje... Ale uratuj ją chociaż obniżeniem zawieszenia jeśli ten wzór Ci się podoba bo teraz na dodatek jest jak koza.... I będzie OK!- [INNE] TVN TURBOKAMERA - 2 letnia A3 z silniekiem 2.0TDI
Jaki koszt naprawy?- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Turdzi znajomy kupił nową A5 2.0TFSI quattro.Już ja oddał do Kompotów więc ma wgrany soft.Jak uda mi się przejechać to powiem Ci naprawdę jakie są róźnice.Tyle że on ma Stronica a ja manuala.Ja mam 20 koła on 19 więc reszta dość podobna. On ma ponoć około 260-270KM(tak mówią) ja ponoć 20-30 więcej.Bo nic w obu autach poza programami robione nie było(inna sprawa że muszę swojego zhamować w końcu..).Czy on badał moc nie wiem...zapytam co i jak. Kmk nie wiem co znaczy przewyższać "aż tak" kwestia względna, ale jak postawisz 3.0TDI i 2.0TFSI z quattro obie seryjne to wiesz co się dzieje... Łubu dubu. No i kwestia spalania też tam zawsze jakaś jest...w trasie diesel miażdży..- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
W czym ono jedzie szybciej..bezsensowne porównanie. Turdzi.Wszystko zależy od tego co by Ci się trafiło. Jeśli miałbyś dobrą okazję na 3.0TDI z fajnym wyposażeniem,małym przebiegiem i OK pieniążkach to bym się nie zastanawiał. Oczywiście to się rzadko zdarza zdaję sobie sprawę z tego,ale juz nie raz wyszukiwałem samochody i ciężka i mozolna praca na ogół przynosi efekt. Musisz to sam porządnie rozważyć(ile będziesz jeździł,jak długo,ewentualna utrata wartości,podatki etc wiesz przecież o co chodzi) porównać dokładnie cenowo oferty jeśli znajdziesz fajną na 3.0TDI, dołożyć swoje oczekiwania i wyjdzie Ci wynik.. Bo i jedna i druga opcja ma swoje plusy.Jak to w życiu.- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
sam bym tego lepiej nie ujął, choćby dlatego, że nie znam specyfiki warunków NO. gdybym miał wybierać pomiędzy sprowadzeniem używanej 3.0tdi i kupnem nowej 2.0T to przyzbam, że ani chwili bym się nie zastanawiał V6 po za dzwiękiem, nie ma aż takiej przewagi, jeśli jakąkolwiek ma, musiała by jechać jak 4.0tdi żeby wogóle się nad tym zastanawiać Miałeś uturbione benzyny byłeś zrelaksowany i mega zadowolony, zamieniłeś na kijek [tdi] i się zaczęło :gwizdanie: zakładasz 5 lat tym autem, pomyśl o bezstersowej jeżdzie bo cały okres będziesz miał gwarancje A jak jedzie 4.0 TDI? :naughty:- [ALL B7] rs4 3.0tdi?
rs 4 to w dieslu nigdy nie było.Podobnie jak i Eski.No chłopie..to jak może być oryginał?- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
:shocked: bez jaj.. - [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH