Treść opublikowana przez Polko_V
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja jestem zdania ze ori LMO...musi nawet na gwincie te 100tkm wytrzymac . Oczywiscie musi byc dobrze zalozone i skrecone :gwizdanie: .Ja sobie sam robie, wiec nie mam stycznosci z mechanikami partaczami czy naciagaczami A te 5-10tkm nawet dobrze zamontowane Kamoki szlag trafi I kolego wicio82...mniej tych wykrzyknikow uzywaj, bo poprostu krzyczysz tzn., to tak jakbys duzymi literami pisal
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba a co do sily, to z umiarem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wg mnie...swoja droga jak na MS to naprawde dobry wynik .... stosunek jakosci do ceny :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
zresta jest osobny sie watek o MS i tam sie wypowiadaja uzytkownicy...jedni po 5tkm wymieniaja na nowe, a inni i 50tkm robia
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jak miszlag trafi moje LMO to napisze, bo narazie (odpukac) zlego slowa nie powiem :gwizdanie: a tak jak wyzej...ja twierdze, ze to musi byc jakas felerna partia, ze jedne siadaja po 5~10tkm a inne nawet 50tkm
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie...sobota czy niedziela
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szczesliwej
-
[B5 AVG] Stuki podczas ruszania
a co do poduszek, to rzeczywiscie chyba wolalbym uzywke :gwizdanie: ,bo jak dla mnie troche smieszna...ta cena 96 zl za poduszke. Tyle to kosztuje porzadna poduszka do polo z 91-94 roku
-
[ALL B5] Montaż łącznika stabilizatora
powiem po krotku...zakladalem dwa komplety kuzynom w dwoch autach, ta sama droga do pracy (chodzi o odleglosc) te same auta i jednemu siadly chyba po 20tkm czy 25 a drugi juz ma 60 nakulane i dalej jezdzi a roznica kupna tydzien pozniej :gwizdanie: . I tak samo bylo zakladane i w tej samej pozycji skrecane (w pozycji roboczej), ale jak mowilem inny jest od tego watek sory za
-
[ALL B5] Montaż łącznika stabilizatora
jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż łącznika stabilizatora
potwierdzam i inaczej nie moze byc
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
a ja bym stwierdzil, ze raczej masz koniec klockow :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Stuki podczas ruszania
moja miska spawana więc się troszkę obawiam za nią podnosić. Pytałem w intercarsie i są dwie poduszki w ich ofercie. Jedną za 96 zł druga za 288 zl. I teraz dylemat. Czy ta tańsza wytrzyma i czy nie będzie przenosić drgań. Chyba inter cars dziadostwa by nie sprzedawal . powiem tak...mi stukalo ale tak naprawde delikatnie i okazalo sie, ze gumy na lacznikach stabilizatora mialy juz swoj koniec :gwizdanie: Powyzej bylo pytanie odnosnie grubosci stabilizatora...tak jest jednakowej szerokosci na "calej" dlugosci, ale sa dwa wymiary stabilizatorow a ogolnie trzy rodzaje stabilizatorow... 1. 26.8mm przod i 15 tyl 2. 29mm przod i 17 tyl 3. oraz 29mm przodi 17 tyl, tylko ze te sa pelniejsze, bo z RS-a a wspominajac o gumach na stabilizator, to ich wymiana zaskutkowala błogą cisza :gwizdanie:
-
[ALL B5] Pytanie o zawieszenie
a ja bym kupil gwinta z regulacja wysokosci i bys kombinowal nastawy wg siebie... :gwizdanie: ...u mnie ostatecznie wyladowalo na -70 w dol na zime oczywiscie pojdzie do gory, bo za odsniezarke nie chce sluzyc :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja narazie rewiruje od zeszlego czwartku...do jutra, co za czym idzie ide do doktorki z fotami a ona zapewne mi przedluzy troszku L4
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
no i wyjasnilo sie, ze to poliftowy przedlift swoja droga...nic tylko gratki zlozyc, ze takie cos Ci sie udalo zdobyc, bo nie ktorzy nie dojda do takiego zaawansowanego poliftowego stanu swoich przedliftow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Haa.. odebralem foty rtg i ogolnie wszystko w normie,ale musi byc zawsze jakies "ale" jutro pojade do Pani doktor i zobaczy :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a wiesz Wiesku, ze dzis jest Jej 10 rocznica tragicznej smierci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: uu...jak ja slysze..."uszczelnic miske" to mnie az ciary przechodza buu... mam nadzieje, ze nigdy wiecej chociaz roznie, to bywa :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiec bynajmniej jesli chodzi o mnie...to ja odpadam...bo na pewno nie kupie juz ''czajnowskich'' felg :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
no chyba, ze sie daJE oslone przeciwsloneczna na szybe i zaciagana do srodka :gwizdanie: ...sprawdzone i potwierdzone i w tym jak i w ubieglych nie mialem problemow
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja wlasnie nie mam srodkowego...wogole i nawet nie go tam nie bylo...widac po zlaczkach daj relacje potem jak to bedzie chodzic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i :?: Qrcze ja mialem jedne made in china w poprzednim aucie i :gwizdanie: przemilcze, bo jakbym kopnal w kolko to tez by sie zapewne pokrzywily . Teraz jezdze na swoich 17'' (gebelsowskich) i odpukac...naprawde musze sie postarac aby je pokrzywic
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ojj...powiem tak, ze w mk4 golfie tdi po wycieciu srodkowego byl glosniejszy ...no chyba, ze sluch mi sie polepszyl fakt faktem...nie znacznie,ale byl [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:35_________________________________________________chwilaa...albo to byl binziniok bo, ja bynajmniej nie mam srodkowego tlumnika (i nawet nie wiem czy b5 maja) :gwizdanie: tylko koncowy i pusta pucha po kacie
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
ja teraz kupilem zamiast boscha...SWF czy jakos tak...i narazie tylko pierwsze co musialem to poprawic kat ramienia, bo byl za "prosto"