Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. oo...ja tez sie meczylem z tym...ale ja chcialem przesmarowac caly uklad, bo mi sie zaczynal zacinac tzn jak padalo, to powiedzmy ze bylo okej a jak byla susza, to przychwytywalo i szkubalo Ja se zrobilem taki mini sciagacz tzn. 3 plaskowniczki przyszlifowane aby dokladnie "objely: ramie w srodku dobra nakretka i zespawane
  2. szczera prawda
  3. tiaa... i potem ten ktos bedzie na operacje plastyczna zbieral
  4. dojechany jak dojechany, ale ze wczesniej nie zwrocil uwagi te mu tyrkocze przy skrecie :?:
  5. a ja tam nic nie mam do maski... ,moze wlasciciel jest czesto wQrw..ny :gwizdanie:
  6. a moze ci sie ktoras "oslonka" plastikowa w okolicy ktoregos kola poluzowala, uszczerbila itd
  7. hee...fajny watek od dzis ja tez bede wypatrywal sory za
  8. ja juz nigdy nie popelnie takiego bledu , potem ten klej zdrapywac...nic tylko wziasc zyletke i ciac sie ale wdluz reki ;( , ale tera juz jest ori i banan na twarzy
  9. zgodze sie dj_bobo...bluzganie na piora jednej czy tez drugiej firmy, wynika z zuzycia sprezyn w ramionach .Tak mialem w polowce..."podrasowalem" sprezyny tzn. powiedzmy ze znalazlem nowe odpowiedniki tych ori i problem zniknal
  10. A wcześniej pisali, że się ciężko odklejają no ano pisali...ale ten klej sie ciezko zdrapuje
  11. No wlasnie...bo szukalem i SVF nie znalazlem. A swoja droga, ciekawe jak to sie spisuje :?:
  12. moj "chrom" ,co kiedys tam mialem wokol szyb przy drugim myciu zaczynal odchodzic . Ale moze murdziemu nie bedzie w takim miejscu odchodzil tak szybko :?:
  13. łoszz...Qfa :blink: :shocked: ja bym ich chyba bo nerwow by mi braklo
  14. dokladnie tak samo jak w sedanie... tylko, ze wiecej roboty ze wgledu na wymiary tej szyby i pomoc ŻONY w przytrzymaniu szybki bezcenna. Qrcze nie mam fotostory, ale doslownie po kolei jak w sedanie (dzieki temu watkowi ) robilem. Tylko ze ja sam wicinalem se te szybki i potem wklejalem...ogolnie 5-6 godzin roboty i noc na wyszniecie kleju do szyb, wklejanej szybki i naklejanej ori listewki na tej szybce za pomoca tego samego kleju do szyb. I trzyma do dzis, nawet nie podpada ze jest naklejona na uszczelke .Co do pytania...bo zapewne zaraz sie pojawi...wycinalem to takim przyrzadem (pozyczonym od kumpla) http://allegro.pl/yato-yt-0659-noz-do-wycinania-szyb-samochodowych-i1624286431.html pozdrawiam
  15. a maja tam jakis fajny zestawik do B5piuntki :gwizdanie:
  16. yyy...a tlumaczylem Jej to tak ..."ale kotek sie znajdowal poza pierwsza strefa ochronna..."
  17. mozecie mnie zbiczowac (ale ogolnie by nie zrobil tego swojemu autku), ale nawet mi sie podoba ten naciag maski, ciekawe jakby to wygladalo z lampami polift ciekawa furka i te glosniki z przodu nie wygladaja zle a napewno o niebo lepiej gra niz seria :gwizdanie:
  18. hmm...widac po ludziach, co zlozyli zamowienie,ze to chyba dobre sa :?:
  19. ja tam raz kotka przez przypadek raz machnalem ...pozniej sie okazalo, ze to kotek przyszlej tesciowej
  20. ja tego raczej nie bede malowal, bo nie wiem czy tylko u mnie, ale jakos to az za czarne jest jak na gume :gwizdanie: i nie podpada swoim odcieniem od innych elementow
  21. Następny jest 11 czerwca :hi: Qfa... ida na weseli pieprz przyjedź do nas ,taniej wyjdzie o to na pewno by taniej wyszlo a ja tam kotki lubie a jeszcze bardziej myszki
  22. Arku...dla rozwiania TWojej watpliwosci mowie, ze nie widzialem na forum kogos kto by nie chwalil se biXow w swoim czasie moze teraz po 10 kupie se soczewki biX i bede rzezbic w swoich lampac, bo u mnie te odblysniki az sie prosza o conajmniej regoneracje
  23. zapomnialem jeszcze dodac do tego ze oslony 4szt razem z odbojami przyszly (jak MAPET napisal, przypominajac mi o oslonach, ze tez sa), wiec jest tzw komplet niedowiarkom moge poslac nawet fotki, ze wszystko jest w przynajmniej moim TA-technixie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.