Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
oo...ja tez sie meczylem z tym...ale ja chcialem przesmarowac caly uklad, bo mi sie zaczynal zacinac tzn jak padalo, to powiedzmy ze bylo okej a jak byla susza, to przychwytywalo i szkubalo Ja se zrobilem taki mini sciagacz tzn. 3 plaskowniczki przyszlifowane aby dokladnie "objely: ramie w srodku dobra nakretka i zespawane
-
[ALL] Malowanie dokładek
szczera prawda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tiaa... i potem ten ktos bedzie na operacje plastyczna zbieral
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dojechany jak dojechany, ale ze wczesniej nie zwrocil uwagi te mu tyrkocze przy skrecie :?:
-
my silver arrow
a ja tam nic nie mam do maski... ,moze wlasciciel jest czesto wQrw..ny :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a moze ci sie ktoras "oslonka" plastikowa w okolicy ktoregos kola poluzowala, uszczerbila itd
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
hee...fajny watek od dzis ja tez bede wypatrywal sory za
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
ja juz nigdy nie popelnie takiego bledu , potem ten klej zdrapywac...nic tylko wziasc zyletke i ciac sie ale wdluz reki ;( , ale tera juz jest ori i banan na twarzy- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
zgodze sie dj_bobo...bluzganie na piora jednej czy tez drugiej firmy, wynika z zuzycia sprezyn w ramionach .Tak mialem w polowce..."podrasowalem" sprezyny tzn. powiedzmy ze znalazlem nowe odpowiedniki tych ori i problem zniknal- [ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
A wcześniej pisali, że się ciężko odklejają no ano pisali...ale ten klej sie ciezko zdrapuje- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
No wlasnie...bo szukalem i SVF nie znalazlem. A swoja droga, ciekawe jak to sie spisuje :?:- [ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
moj "chrom" ,co kiedys tam mialem wokol szyb przy drugim myciu zaczynal odchodzic . Ale moze murdziemu nie bedzie w takim miejscu odchodzil tak szybko :?:- Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
łoszz...Qfa :blink: :shocked: ja bym ich chyba bo nerwow by mi braklo- [ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
dokladnie tak samo jak w sedanie... tylko, ze wiecej roboty ze wgledu na wymiary tej szyby i pomoc ŻONY w przytrzymaniu szybki bezcenna. Qrcze nie mam fotostory, ale doslownie po kolei jak w sedanie (dzieki temu watkowi ) robilem. Tylko ze ja sam wicinalem se te szybki i potem wklejalem...ogolnie 5-6 godzin roboty i noc na wyszniecie kleju do szyb, wklejanej szybki i naklejanej ori listewki na tej szybce za pomoca tego samego kleju do szyb. I trzyma do dzis, nawet nie podpada ze jest naklejona na uszczelke .Co do pytania...bo zapewne zaraz sie pojawi...wycinalem to takim przyrzadem (pozyczonym od kumpla) http://allegro.pl/yato-yt-0659-noz-do-wycinania-szyb-samochodowych-i1624286431.html pozdrawiam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
a maja tam jakis fajny zestawik do B5piuntki :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
yyy...a tlumaczylem Jej to tak ..."ale kotek sie znajdowal poza pierwsza strefa ochronna..."- my silver arrow
mozecie mnie zbiczowac (ale ogolnie by nie zrobil tego swojemu autku), ale nawet mi sie podoba ten naciag maski, ciekawe jakby to wygladalo z lampami polift ciekawa furka i te glosniki z przodu nie wygladaja zle a napewno o niebo lepiej gra niz seria :gwizdanie:- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
hmm...widac po ludziach, co zlozyli zamowienie,ze to chyba dobre sa :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam raz kotka przez przypadek raz machnalem ...pozniej sie okazalo, ze to kotek przyszlej tesciowej- [ALL] Malowanie dokładek
ja tego raczej nie bede malowal, bo nie wiem czy tylko u mnie, ale jakos to az za czarne jest jak na gume :gwizdanie: i nie podpada swoim odcieniem od innych elementow- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Następny jest 11 czerwca :hi: Qfa... ida na weseli pieprz przyjedź do nas ,taniej wyjdzie o to na pewno by taniej wyszlo a ja tam kotki lubie a jeszcze bardziej myszki- [B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Arku...dla rozwiania TWojej watpliwosci mowie, ze nie widzialem na forum kogos kto by nie chwalil se biXow w swoim czasie moze teraz po 10 kupie se soczewki biX i bede rzezbic w swoich lampac, bo u mnie te odblysniki az sie prosza o conajmniej regoneracje- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
zapomnialem jeszcze dodac do tego ze oslony 4szt razem z odbojami przyszly (jak MAPET napisal, przypominajac mi o oslonach, ze tez sa), wiec jest tzw komplet niedowiarkom moge poslac nawet fotki, ze wszystko jest w przynajmniej moim TA-technixie :gwizdanie: - [ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?