Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. to nie pierwsze i napewno nie beda ostatnie bledy w Twojej audiczce Jesli vag nic nie da, to napewno odczytasz z niego, ktory czyjnik abs-u bedziesz mial do wymiany i nie zostanie Ci nic innego jak go wymienic.
  2. mot -gumy...to sa jakies polskie wycieraczki gdzie takie mozna dostac ??
  3. ja robie tak jak kolega napisal
  4. bo kazdy wyraza swoje opinie co i ile wytrzymalo napewno krocej pojezdza w aucie co ma gewinde na pokladzie i obraczki na felach i w dodatku sa zle skrecone
  5. bylaby miazga zolta audiczka na tych felach brat ma takie w golfie III, z tylu 3.5" a z przodku 2.5" cala rant.Srodek na bialo pomalowany, w dodatku kolor auta ma ciemny braz na perle ,w srodku biala skora a pod maska to co najpiekniejsze... 2.8 VR6
  6. dokladnie, zgodze sie z "becio2004" zreszta jak pisane bylo nie raz...skrecac w pozycji roboczej, itd. a na jaka partie trafisz, to tego juz nie wiedza najstarsi gorale :gwizdanie: ...jednym wytrzymuja 40 tys innym po kilku tysiacach stukaja
  7. no moze sie nie do konca jasno wyrazilem...chodzilo mi w lusterku ze nie widac
  8. i oto mi chodzilo no kupie sobie bosch'e
  9. dobry wynik, dobry dopiero tera tego posta looknalem ...no to troche uda mi sie zaoszczedzic :gwizdanie:
  10. mm...iodzio wyglada i jeszcze kapku dupe na dol
  11. w lusterku nic nie zobaczysz, jak masz dobry silniczek (zdrowy), to nie ma prawa zadymic
  12. nic nie jest pewne... zawsze trzeba uwazac - im cos jest bardziej popularne tym czesciej podrabiane... pisalem ze w miare pewny w zyciu jest sa tylko pewne...smierc i podatki
  13. no wiem, ze ladnie zbieraja i sa ciche ,ale czy przy wyzszych predkosciach, rzedu 120+ nie podnosza sie...tzn nie przepuszczaja wody pod piorami??
  14. Pany...ma takie zapytanie odnosnie nowych bananow:?: Jak zbieraja wycieraczki valeo czy bosch ale te nowe :?: Juz wyjasniam o co chodzi :?: Poltora roku temu kupilem bosch'e i swietnie zbieraly, ale przyszedl na nie czas. Nowe tzn. produkowane w 2011 roku wycieraczki maja...jak patrzycie z boku (profilu) wycieraczki, maja ksztalt piora w postaci trojkata rownoramiennego, a stare sprzed dwoch lat trojkata prostokatnego, taki wiekszy spojler a przy czym idzie lepszy docisk do szyby przy duzych predkosciach. Czy te nowe przy wiekszych predkosciach tzn 120km/h i wiecej, dobrze zbieraja??
  15. :notworthy: wrescie nie bede mial obrzyganego silnika , musze jak najszybciej to zrobic, bo nawet ja tak nie puszczam pawia po ostrej imprze :gwizdanie: jak ten zasrany EGR
  16. zmien te "slepia" z przodu i zmodami powoli do przodu smigaj
  17. oo...dobrze wiedziec, ze chociaz jeden olej moze byc w miare pewny chyba sie skusze na niego, bo tez slyszalem tylko dobre opinie o LIQUI MOLY
  18. a sprawdz gorne lozyska gumowo-metalowe , czy jakos tak to sie zwie :?:
  19. i ciezsze o ponad 30kg za same plyty ,ale liczy sie efekt koncowy
  20. Dobre spostrzezenie o tych koncowkach ,tak wlasnie ma byc, a nie ze koncowka lata jak stara Qr** . Ja w grudniu wymienilem przy 220tkm, jeszcze ori gorne wahacze po obu stronach z '00 roQ, a dolne 2 przednie byly wymieniane przez poprzedniego wlasciciela a tylne dolne jeszcze ori byly. Przy okazji pokusilem sie na komplatna ori LMO ze zeszlifowanymi znaczkami ,bo jeden nie byl jeszcze do konca szlifniety . Zobacze, jak dlugo sie pobujam na tym zawiasie przy 215/40 oponach i gewindzie na pokladzie :?:
  21. ja mam to dobrze, ze sam se dlubie przy autku i nikt mi kitu nie bedzie pier**l wciskal, ze cos jest zrobione a cos nie, ale jak narazie to dojezdzam LMO i narazie (odpukac w nie malowane drewno) cisza
  22. no wlasnie majatek to to nie jest, a zawsze autku bedzie ''lzej''
  23. jak moje LMO sie sypna predzej niz 40tkm , to to pier**le i skusze sie na MS, moze akurat mi sie dobra partia trafi :gwizdanie: :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.