Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 ADR] Licznik VDO - dziwna sytuacja pod odłączeniu ???
nic ci nie wyskoczy jak nie przekrecisz kluczyka w statyjce na zaplon, bylo mowione na forum o tym.
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić czy działa tylny silniczek spryskiwacza?
ty masz tylko jeden zbiornik, ten z przodu, a jak plyn nie leci to zobacz czy nie masz mokro pod wykladzina
-
Domykanie szyb z kluczyka
no wiec tak, niektore A4 z poczatku produkcji mialy tzw ''pol komfort'', tzn ze mozna bylo domkanc szyby z kluczyka ale juz nie otworzyc, kiedy wszedl powiedzy normalny konfort to nie wiem, ale mysle ze cos w polowie 97
-
głosniki - orginalne rozmieszczenie
ale zaliczane jako jeden glosnik a nie dwa osobne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac imiennika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac nowego kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac nowego klubowicza
-
[B5 AEB] Nie działa zamek centralny z pilota
no widzisz, nie doczytalem, czyli masz dolozony alarm albo samo sterowanie zamkiem centralnym
-
[B5] czy do A4 1995r podejda lampy H7 bo orginalne sa H4
tak wejda bez problemu, pozniej przwod przeloz w wlaczniku swiatel, zeby mijania swiecily z drogowymi, bylo na forum Sorry, pomylka, juz wytlumaczone na gg
-
[B5 AEB] Nie działa zamek centralny z pilota
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2162.0.html oj cos slabo sie szukalo
-
[ALL] Licznik dzienny
a tylko licznik ci sie zeruje czy cos jeszcze sie dzieje?? auto odpala normalnie??
-
[B5 1Z] Swiatła mijania i drogowe.
no to ktos zmienial lampy po dzwonie z Valeo na Boscha
-
[B5 1Z] szarpanie układem napędowym podczas ruszania i podczas zmiany biegów
to jest guma z przodu silnika, tak jak by trzecie mocowanie, od spodu to dobrze widac, pomiedzy silnikiem a metalowa rura, nie pamietam jak to sie dokaldnie nazywa, ale to jest tlumik drgan czy jakos tak, ktos z etka powinien ci podac nazwe i nr czesci
-
[B5 AAH] Kontrolka AIRBAG i Bład 00588
OT: zalezy w jaki sposob
-
[B5 AAH] Kontrolka AIRBAG i Bład 00588
spoko,wszystkie zapalniki sa zabezpieczone zworka na pinach, takze nie ma problemu
-
[B5] alarm nie wyłącza się
syrena poprostu zamokla i zrobilo sie zwarcie, auto mozesz zamykac bez problemu z pilota od alarmu,wlacz syrene z powrotem, moze juz bedzie dzialac, jak nie to poprostu zmien na nowa i tyle
-
[B5 1Z] nie znana wtyczka przy lampie valeo
w tym roczniku to tylko opcjonalnie bylo steowanie swiatlami,a wtyczka jest od lamp przednich
-
[B5 AFN] Demontaż Gwizdka
boczek trzeba sciagnac i dopiero do niego sie dostaniesz
-
[B5 ALZ] Brak świateł drogowych.Przekaźnik do wymiany-gdzie szukać?
a poszukac ciezko?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18542.0.html prosze
-
[B5 ALZ] Brak świateł drogowych.Przekaźnik do wymiany-gdzie szukać?
jezeli blyska znaczy ze dochodzi prad i do swiatel jest dobrze, rozbierz wlacznik i zobacz w srodku,tam sa normalnie styki i lubia sie nadpalac, czasami wystarczy przetrzec papierem sciernym i dziala, a czasami nowa manetka
-
[B5 ALZ] Brak świateł drogowych.Przekaźnik do wymiany-gdzie szukać?
nie ma przkaznikow swiatel czy to mijania, czy drogowych, jak kolega wyzej napisal, sprawdz przelacznik, a najpierw bezpieczniki, a czy mozesz blysnac swiatlami dlugimi??
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
a turbo zaczelo delikatnie gwizdac?? powinno byc slychac po usunieciu kata
-
[B5 1Z] mam problem z antena
sprawdz wzmacnicz antenowy, tylny prawy slupek jak patrzysz od srodka na tylna szybe
-
[B5 ATJ] Czy kontrolka światel postojowych świeci sie przy światłach mijania ?
jezeli masz ori zegary z twojego rocznika, to masz poprostu dolozona kontrolke i tyle, orginalnie w tych rocznikach nie bylo tej kontrolki, a ja wlasnie sobie dolozylem ja, ale tylko na swiatla mijania, zalozylem zaroweczke 0,9W i wcale nie razi, a juz kilka razy mi sie zdazylo jezdzic tylko na postojowych, ale wiadomo kazdy robi jak chce
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
nic ci nie da, inne zawory sa w 1Z, nie tak jak w AFN, wyciag zaworek i potrakroj go w srodku WD40, na krotko podlacz go do aku i zobacz czy slychac podczas podlanczania jakies cykniecie wsrodku, na obudowie jak jest gniazdo pod wtyczke masz zaznaczone gdzie podlaczyc + a gdzie -,moze pomoze a moze nie, warto sprobowac