Treść opublikowana przez dark79
-
a4 95/96 1z drgania i moment przestoju
prosze: nazwij poprawnie temat i zrób diagnoze silnika vag'iem
-
montaz zaślepek
z tego co widze to te zaślepki sa do auta po lifcie a ty masz z '95, ja mam troche inne niż te z aukcji, bez tych "wąsów" i dlatego ramka od radia nie chodzi, ale jak widze to i tak musisz je przykręcić tymi wkrętami zeby nie latały
-
montaz zaślepek
no raczej trzeba je przykręcić, przynajmniej u mnie tak jest , najpierw wkłada sie zaślepki, przykręca z boku i dopiero wkłada radio, zaznaczam ze miałem je już z autem wiec moze są orginalne
-
[B5] Wyłączenie sygnalizacji braku płynu w spryskiwaczu
spalona żarówka stopu
-
Problem ze światłami
sprobuj rozebrac i przeczyscic styki w wlaczniku, moze pomoze
-
[ALL] Licznik dzienny
prawdopodobnie radio dostaje prąd z przed odcięcia prądu i tyle, nie masz nic zrąbane, masz poprostu takie zabezpieczenie
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
przy samych wahaczach zbieżności nie trzeba, a jak policzysz gwinty przy końcówkach to tylko na sprawdzenie zbieżności (10 plnów)
-
gwizdy w glosnikach
Phonocar :one:
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
bez kanalu też da rade
-
Centralny zamek nie działa
pompka steruje oświetleniem wewnątrz auta, ale ja bym zaczął od sprawdzenia bezpieczników jak koledzy radzą i czy napięcie dochodzi do pompki
-
[B5] Zmiana tylnich lamp sedan
co do przeciwmgielnego to norma ze jest po jednej stronie, a co do tych lamp to zapytaj sprzedawcy, no chyba ze któryś z kolegów ma takie i sie wypowie
-
[B5] listwy dolne gumowe drzwi
kawałek wężyka gumowego złóż ze smarem w środku
-
drzwi zamykaja sie i otwieraja same ...
a masz alarm fabryczny czy dokładany ??
-
pasek wielorowkowy i napinacz
u mnie w autku padł tez pasek, żonka pojechała na zakupy, miała mnie potem odebrac z pracy, patrze auto na parkingu pod firmą, wsiadam a żona mówi ze coś nie tak, kontrolka sie pali od ladowania no i kierownica ciężko chodzi, odpalam auto i tu zonk, brak wspomagania i ładowania, podnosze maske patrze roczny pasek rozerwany, pytam sie jej kiedy to się stało, mówi ze nie wie dokładnie ale jak ruszala ze świateł koło sklepu to cos sie zadymiło i wtedy zaczął dziwnie chodzić, najlepsze jest to ze przejechała tak 15km, oczywiście bez chłodzenia , wstępna diagnoza padła na łożyska przy wisko do się blokowało i były slady ładnego palenia sie paska na rolce, no to rozebrałem wisko i sie okazało ze z trzech śrub trzymających rolke na walku od wiska dwie były urwane, no to po małej reanimacji złożyłem wszystko do kupy, nowy pasek kupiłem, nastapił moment założenia paska i tu zonk, napinacz paska ani nie drgnie, oj bardzo sie zdziwiłem, wymontowałem napinacz a, ze była to sobota wieczór a na poniedziełk potrzebowałem auto, zabralem sie do reanimacji napinacza, ogólnie poprostu sie zatarl w środku, troche czyszczenia i smarowaina w środku i śmiga jak nowy, ale roboty żeby go złożyc jest troche, koszt to tylko pasek i kilka Żubrów
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a z owocami ?? jak nic na deserk się przydadzą :diabel: :diabel:
-
[ALL B5] Kluczyk z podświetleniem(?)
idz do punktu gdzie klucze dorabiają, bez problemu powinieneś kupić baterie i żaróweczke. Oj coś chyba było juz na ten temat na forum.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Spoko , będzie kręcony materiał z kilku kamer i robione fotki , więc damy rade :one: ja też swoją bede mial, jak znam życie to żonie przypadnie ta przyjemność
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Od razu Ci powiem , że nie przyjadą Jaby były jakieś próby sprawnościowe na torze albo coś w tym stylu to co innego , a tak nie ma szans A jednak napisałem i jakby co zawsze można sobie przypomniec jak było na zlocie
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
w starych deskach jest ślepka, ale przy odrobinie chęci można wyrezać
-
Sterowanie wycieraczkami, domykanie szyb
w A4 nie ma tego bajeru z wycieraczkami, przynajmiej w tych starszych rocznikach, a np w seacie toledo z 95 jest, widziałem na allegro gdzies przekaźniki do wycieraczek z ta funkcją, moze tylko wystarczy podmienić.
-
A4 97 beta na alpina
z tego co mi wiadomo to chyba tylko plug & play
-
[B5 1.9TDI] Padła skrzynia?
a może sprzęgło nie domaga
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
a ja jak juz zleci wszystko to jeszcze auto od strony pasażera lubie na lewaru troche ponieść żeby wszystko z miski zleciało
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Jak chcesz to się zajme dzieckiem.Mam wprawe bo na codzień próbuje zapanować na energią 9 miesięcznego dzieciaczka :one: Obrazek spoko spoko damy rade, ale co Lukas, rezygnujesz z abstynęckich zapędów i pijesz z nami
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
Sprinter pokaż jak wygladało twoje cudo jak ja dostałeś