Treść opublikowana przez kalix94
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A jest mozliwosc jakakolwiek?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Jest możliwość zakodowania aby PDC włączał się automatycznie z przodu, nie tylko po wrzuceniu wstecznego? Np. przy podjeżdżaniu do ściany na 1 biegu PDC włączył się automatycznie? Mam PDC z przodu i z tyłu i Concert
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć. Proszę o wycenę pełnego zestawu sprzęgła i dwumasy do A4 B8 2.0TDI CAGA. NR. VIN: WAUZZZ8K89A199665
-
wymiana lamp
Po podłączeniu kompa jest informacja blokach pomiarowych że przedni czujnik nie zamontowany. W wyposażeniu auta jest kod px4 xenon plus. Wygląda na to że jest możliwe że mordowali jeden czujnik tylko z tyłu
-
B8 TrOOOOp
Istnieje możliwość abym w przedlifcie miał tylko jeden czujnik poziomowania ten z tyłu? Szukałem z przodu i nie mogłem zlokalizować...
-
wymiana lamp
Istnieje możliwość abym miał tylko jeden czujnik w przedlifcie z tyłu? Z przodu nie mogę go zlokalizować...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie dzisiaj oddałem auto na serwis (rozrząd, oleje, filtry, imbus,) mój silnik to 2.0Tdi Caga. Niestety nie ja odbierałem auto ani nie kupowałem olejów itd. Mechanik zalał mi Motul 8100 X-CLEAN FE 5W-30 na etykiecie normy dla VW to 502 00 i 505 01. I teraz moje pytanie mogę zostawić ten olej do następnej wymiany czy lepiej wymienić na spełniający normę 507?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
8KD947411 Dla Audi A3 A4 B8 A5 A6 A7 A8 Q5 Q3 TT x12 Drzwi Panelu Ostrzegawcze Światło Lampy LED na Nogi Kabel Uprząż http://s.aliexpress.com/22aI3AZb?fromSns=Copy to Clipboard (from AliExpress Android) Kupil ktoś ten zestaw wiadomo jak z jakością i czy będzie pasowało wszystko?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W sumie racja można drugą stroną puścić do lewej strony też bo schowek itd. i tak jest demontowany
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witajcie. 1. Czy "schemat" który narysowałem odpowiada prawidłowemu ułożeniu, połączeniu oświetlenia nóg? Wyczytałem też że możliwe jest podpięcie tylnego oświetlenia pod przednimi fotelami. Które piny muszą znajdować się w kostce pod fotelami? 2. Podłączenie oświetlenia drzwi wystarczy podpiąć pod odpowiednie piny w sterowniku drzwi?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o oferte oleju motul specific do silnika ajm pd 116koni. Wraz z filtrem oleju, powietrza, kabinowego.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wtyczki USB i aux podłączone pod radio czy yatour? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Schemat podciśnienia 1.9 TDI AJM
Czy długości przewodów są jakoś sprecyzowane? Bo wydaje mi się ze niektóre są juz lekko przykrotkie. Chyba ktoś był przedemna Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Panowie próbowałem dziś zmienić kat synchronizacji. Odkrecilem 3 śruby na klucz 13 potemu przeszedłem do tej większej śruby u mnie w ajm jest na klucz 18 chciałem wartośc zwiększyć wiec przekrecalem w lewo blaszka nawet nie ruszyła a zaczęła mi się odkręcac śruba co mam z tym zrobić? Czyżby ta blaszka z tyłu "zespawala" się z kolem?
-
Opinie o silniku i koszty
Co ile wymienia się rozrząd w tym silniku? Zamierzam kupić 2 auto i zastanawiam się nad tym silnikiem będę zadowolony?
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Co dają oprawki z beetlea? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Można prosić link do aukcji ?
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
W ajm nie wywala żadnego check. Zaslepic i korzystać nic się nie dzieje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Nie trzeba Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
W jaki sposób ta sprezynka trzyma ramkę? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 Avant [AJN]
Amortyzator oryginalny przy -30? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Cały czas jeździsz na eibach -30? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Do polifta nic sensownego nie ma? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
Jaki zestaw zawieszenia masz? Klasycznie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
Można jakieś zdjęcia dostać z informacjami jakie kupić i jak je przerobić do polifta? Takie kompletne DIY