Treść opublikowana przez machina
-
Jaka różnica miedzy N75 a N18
Kolor:) A tak na poważnie to mechanicznej ani elektrycznej nie ma.
-
Świszczy przy mocniejszym dodaniu gazu
Dziura w dolocie. Było wiele razy. Do sprawdzenia wszystkie gumowe połączenia, rury dolotu:wink:
-
Nie wchodzi na obroty...
Dobre pytanie, to jak wiesz co zatankowałeś? Może problem z egrem.
-
Filtr oleju - gdzie dół, gdzie góra?
Tak jak kolega napisał, a poza tym odwrotnie nie da się go włożyć i zakręcić nakrętki.
-
Podświetlenie licznika i deski rozdzielczej przy wyłączonych światłach da rade?
Zakodować takiej opcji się nie da gdyż jest to realizowane przez przełącznik przy kierownicy, brak modułu komfortu.
-
Kradziez dekli od felg alu
Ja miałem inny typ dekli o nr 4B0 601 165J Kurcze nie strasz mnie z tymi czujnikami parkowania bo również posiadam ori czujniki. Ja już kupiłem dekle na pewno nie moje ale czy oby na 100% nie rąbane to nie wiem.
-
Obroty około 400 siwy dym, nie reaguje na pedał gazu.
Od egra, objawy jak by problem z klapa gasząca w egr. Sprawdź czy jest w pełni otwarta. Logi y się również przydały:wink:
-
Notlaufy po wymianie filtra powietrza
Użyj wyszukiwarki, wszystko było na forum, aso sobie odpuść
-
Kradziez dekli od felg alu
Najlepszym rozwiązaniem było by zapierdzielić je z auta w którym siedzą teraz moje dekle:decayed: tylko gdzie ono stoi
-
Kradziez dekli od felg alu
Coś w tym jest, tylko taki typ może po złości jeszcze karoserie porysować.
-
Notlaufy po wymianie filtra powietrza
\już poprawiłem, rdzy.
-
Kradziez dekli od felg alu
Czym je przykleić? i jak potem zdjąć bez uszkodzenia? Pomyślę chyba jednak nad innym miejscem do parkowania.
-
Kradziez dekli od felg alu
To nie jest śmieszne wydać dwie stówki na dekle które znów mogą ukraść. Dobrze że idzie zima, założę stalówki i do wiosny po problemie:decayed:
-
Notlaufy po wymianie filtra powietrza
Wężyk wygląda na zmęczony, pod wpływem podciśnienia może się obkurczać i blokować przepływ powietrza. Wymień wężyki, najlepiej wszystkie w podobnym stanie. Coś dużo tej rdzy na gruszce.
-
Kradziez dekli od felg alu
No i stało się, kogoś pokusiły dekle od moich ori 15" Macie jakieś pomysły na zakup dekli, nie wchodzi w grę alledrogo gdyż nie chcę odkupować np. mi ukradzionych. Kurde a może je da radę jakoś przykręcić?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Temat już ogarnięty. Żadnych diod nie wstawiałem i wszystko pięknie działa. Ze znalezieniem nie ma problemu, w czarnej kostce jest cztery brązowo-białe kabelki - 3 z nich są od krańcówek, jak się przetnie ten czwarty to moment każdy się zorientuje że to nie ten i lutowanie:decayed: a pozostałe do licznika i śmiga.
-
Które przewody od krańcówek drzwi
Przerobiłem temat i działa jak należy. Faktycznie tak jak napisałeś wystarczy odciąć i zaizolować kable, a te od kostki pociągnąć do licznika. Piny dorobiłem z wtyczki audio od peceta (dzięki za pomysł) W tym słupku są 4 brązowo-białe kable, gdy rozciąłem nie ten co trzeba to oświetlenie i przekaźnik od niego zaczął wariować, ponowne zlutowanie załatwiło sprawę Wszystko wskazuje na to że diody nie są do niczego potrzebne. Teraz fis pięknie pokazuje każde drzwi plus klapę z osobna:wink: Nie ma to jak forum natchnie do rezania:grin:
-
Które przewody od krańcówek drzwi
Ale można przełożyć same piny z tego przewodu audio do ori wtyczki?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ktoś może potwierdzić że w roczniku 2000 nie trzeba wlutowywać diod, tylko wystarczy przeciąć brązowo-białe kable w prawym słupku i pociągnąć je do pinu 8,9,10 do licznika poliftowego? Czy brak diod nie ma żadnych negatywnych skutków?
-
Które przewody od krańcówek drzwi
Masz może wolne piny do kostki w liczniku? Bo w mojej nie mam wyprowadzonych kabli do drzwi i muszę dokładać piny, przynajmniej tak mi się wydaje.
-
Które przewody od krańcówek drzwi
Licznik z A6 nie będzie poprawnie pokazywał otwartych drzwi w modelu A4 - brak modułu komfortu w A4 ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- Ok, może i ma to sens, prawdopodobnie chodzi o to że ori w liczniku 1/2 FIS sygnał dociera z drzwi kierowcy na oddzielny pin w liczniku, natomiast pozostałe drzwi są podane na inny jeden pin który jest obsługiwany tylko w liczniku 1/2 FIS i wyświetla zawsze otwarte te same drzwi, przecięcie tych kabli w słupku z doprowadzeniem do licznika pod oddzielny pin pozostałych trzech krańcówek załatwia sprawę. Tylko jakim cudem działa podświetlenie? no chyba że chodzi o sterowanie podświetlenia plusem a komunikaty idą masą? Przecinałes plusy czy masę? Jak będę miał czas to również się za to wezmę. Zrobiłbyś fotkę jak to wygląda po Twojej przeróbce w tym słupku?
-
Notlaufy po wymianie filtra powietrza
Co do wtyczki to tak ma być. Rzecz jasna te logi są robione po wymianie filtra?
-
Które przewody od krańcówek drzwi
Nie bardzo rozumiem, w lewym słupku pasażera? mowa o tylnym słupku? (a może chodziło Ci o prawy słupek pasażera?) Nie wstawiałeś diod? i poprawnie działa podświetlenie wnętrza przy otwieraniu drzwi od których odciąłeś kable oraz komunikaty na fisie? Trochę to dziwne skoro w słynnym wątku mowa była o diodach.
-
Problem z odpalaniem
http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-problem-odpalaniem-39824/#post1235213
-
Proszę o analizę logów
Nic złego nie widać