Treść opublikowana przez prezesik18
-
witam wszystkich koledzy prosba o ocene logow
Mam nadzieje ze pomogłem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To wrzuć kolego foty jak już wrzucisz fele i zawiechę Ja miałem ładować 17" s-line z A6 C5 i do tego kit -40mm ale niestety zrezygnowałem z pracy i plany poszły...
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Całkiem niezłe koło A zawieche jaką masz w planach do tego?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chodzi o ten wzór? http://i643.photobucket.com/albums/uu157/WholesaleWheelz/Craigs%20List/IMG_0752.jpg Ciekaw jestem jak to w B5 będzie wyglądać
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Połowa wakacji już za mną Wybieram się w ten weekend na VW Manie VW MANIA Zobaczymy jak tam będzie
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Już czaje co miałeś na myśli Zaskakujące dobre foty robi ten samsung
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Jak się o felgi obawiasz to zainwestuj w jakieś dobre śruby zabezpieczające Felgi robią naprawdę dobrą robotę, co to za model? Jakim sprzętem cykasz fotki?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
jaki gładki zderzak
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Ja bym dał w kolor klamki i zmienił tylne lampy na II lift. Auto z głową zmodzone Gratulacje
-
Strefa Śmiechu
AUDI A4 SEKWENCJA -PRZÓD S-LINE IGŁA (2479291614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. "PRZÓD OD AUDI S-LINE" Do tego moc 110km silnika 1,8 i instalacja lpg co spala 7l/100km
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
hmm dziwną wartość wskazuje ten licznik W większości przypadków to przed tym wskazaniem licznika pojawia się liczba 2 lub 3 Gdybym kupił taki egzemplarz jak Ty to prawdopodobnie nie prędko zmieniłbym auto
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Ze zwykłego avanta zrobiłeś piękne auto Tylko te chromy na obudowach lusterek coś mi do całości nie pasują
-
A4 B5 1.8 ADR; mój zielony zgodny z naturą :)
Ładne auto ale ja bym zmienił lampy przednie i tylne na II lift. Co to za wyświetlacz pomiędzy nawiewami centralnymi?
-
Strefa Śmiechu
Audi A4 w dobrym stanie, Sprzedam! Kołobrzeg ? Tablica.pl
-
Ile siedzi fabrycznie głośników w a4 b5 avant? 2 lift
Cze, w swoim sedanie z przodu mam 13cm Nokii, a w półce nic nie mam (nawet instalacja nie podciągnięta). Napisałeś że w sedanie w półce są głośniki aktywne - czy to są te które chce kolega sprzedać w tym temacie? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/glosniki-polka-drzwi-listwy-progowe-lift-alu-obudowa-filtra-236023/ Czy są jakieś problemy aby je podłączyć pod nieoryginalne radio JVC? pzdr
-
[B6 AVF] Granatowa ulepa
Niezła furka Z CB tez niezły pomysł Popraw fotki bo nie chcą się powiększać.
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
W takim razie łap Nabywcy samochodów w Polsce_Raport z badań_072012.pdf pobierz za darmo - Hosting plików
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Sprawdźcie email bo ja już dostałem wyniki badań
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Widzę duże postępy przy aucie Zmiany jak najbardziej idą w dobrym kierunku Ja bym jeszcze zmienił te małe pomarańczowe kierunki na błotnikach na szare lub dymione (SKODA- AUDI A3,A4 KIERUNKOWSKAZY BOCZNE (2458106535) - motoAllegro). Jeszcze mam pytanko dotyczące halogenów, 150zł za oryginalny komplet do b5 czy to dobra cena? pzdr
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
W takim razie czekam na fotki i relacje
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
oooo to świetnie Właśnie się zastanawiam ile tego kupić. Kupujesz w spreju czy będziesz pistoletem malował?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ktoś już malował felgi te co są z amelinium? Ile puszek potrzeba aby dobrze pomalować komplet?
-
Problem z gazem.... KICHA
Jak odczuwasz te wypadające zapłony? Bo ja też mam takie wrażenie że w moim ADR wypadają zapłony - auto pracuje na wolnych obrotach, wskazówka od obrotomierza nie drga (równo trzyma obroty) i czuć delikatne szarpnięcia. Jeszcze tylko muszę to sprawdzić czy na benzynie takie same mam odczucia, jeżeli nie to czas najwyższy wymienić filterki gazu w instalacji bo kto wie kiedy ostatni raz były wymieniane
-
Ile pali Wam gazu?
Ja ostatnio mieszczę się w spalaniu 9.5-9.6 l/100km (jazda z prędkością do 120km/h) Jest to dobry wynik patrząc że wcześniej na trasie robiłem wyniki rzędu 12-13 l/100km - ale to są uroki tych niemieckich wielopasmowych dróg
-
17" S-line Czy się opłaca?
hmm, właściwie mogłem spojrzeć na początek numeru wybitego na feldze to bym wiedział