Treść opublikowana przez prezesik18
-
Układ dolotowy. Pomocy
Piszesz że masz silnik DI, to nie wiem gdzie ty chcesz szukać turba które niedoładowuje?
-
Problem z wspomaganiem proszę o radę
zapewne w nowym przewodzie nie ma zwężki dlatego zaczęła wyć pompa wspomagania. Co do płynu to ja bym nie kombinował i lał normalnie febi zielony mineralny tak jak miałeś.
-
Ceny paliwa marzec 2026
ON Białogard stacja 1.2.3 4,20zł/l
-
Ceny paliwa marzec 2026
Świdwin/Gościno lpg 1.99. Kołobrzeg 2.06 Diesel Świdwin/Gościno 4.34 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Centralka z pilota
zdejmij "półkę" nad kolanami kierowcy, jeśli tam nie będzie zajrzyj do bagażnika z prawej strony wnęka gdzie znajduje się pompka centralnego zamka.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
problemy z synchronizatorami danych biegów.
-
Magia i czary po umyciu auta
to wszystko w temacie, ja kupiłem kostkę maxgeara i od listopada 2014 działa poprawnie.
-
grupowe chipowanko
Ponawiam pytanie, czy już ktoś był?
-
Magia i czary po umyciu auta
może to jest wina kostki stacyjki? a mycie auta to zupełny przypadek. Kluczyk Ci się nie zacina?
-
Demontaż maglownicy z silnikiem 2.4 bdv
- Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
jest tam na pewno jedna śruba na której nie zanika, żarówka/multimetr w rękę i znajdziesz.- Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu
Na podstawie przekaźników, gdzie masz śruby od dołu na 90% drugi z lewej nie zanika napięcie podczas odpalania.- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
nie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Powiedz mi który rodzaj czujnika muszę mieć Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki za podpowiedź bo nawet nie pomyślałem żeby sprawdzić to. Jeśli chodzi o czujniki poziomu cieczy w zbiorniczku wyrównawczym - byla tylko jedna zasada działania? Tzn w przypadku gdy jest płyn to zwiera do masy, gdy jego nie ma to następuje zanik. Czy były też czujniki w których działało to w odwrotną stronę? Dołożyliśmy czujnik, zbiornik pełny, jeden przewod czujnika do masy, drugi do licznika. Podpialem multimetr i mi pokazuje się nie ma zwarcia do masy. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Napięcie Akumulatora
masz pobór 180-200mA, to nadal jest za dużo. Nie wiem jak dokładnie jest w b6, ale nie powinno to przekraczać 70mA(i tak dosyć dużo to jest).- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To akurat wiem że ta kontrolka ze zdjęcia nie jest od płynu Za pokazanie się kontrolki od poziomu płynu spryskiwaczy odpowiada pin9 w czerwonej kostce( gdy zabraknie płynu czujnik przestaje zwierać do masy?). Jeśli tak, to mam problem ponieważ po odłączeniu tego pinu od masy kontrolka nie zaświeciła się.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ten licznik który jest aktualnie podłączony pokazuje komunikat o niskim poziomie płynu spryskiwaczy? Właśnie był u mnie kolega, mieliśmy podłączać czujnik pod licznik. Czerwona kostka pin 9 był "zmasowany", odpiąłem go od masy ale kontrolka na liczniku od poziomu płynu się nie zaświeciła. Spalone żarówki oraz brake lights po odłączeniu zaczęło wyświetlać, a ikonki od poziomu płynu nie chciało wywalić.- Pompa wspomagania
jak masz czarny to stary płyn- grupowe chipowanko
Ktoś już był na chipie? Opinie jakąś może napisać?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
może to nie wina licznika tylko alternatora? Sprawdź napięcie po odpaleniu czy jest w porządku, może po prostu altek się nie wzbudza.- Podłączenie kierunków USA pod ORI przycisk halogenów.
ale kolega chce to włączać przyciskiem od halogenów - nie jest on on/off tylko przycisk impulsowy.- Podłączenie kierunków USA pod ORI przycisk halogenów.
na wyjście przekaźnika podłącz- Problem z akumulatorem
żeby w stanie spoczynku sprawdzić - między biegun - aku a klemę szeregowo włączasz multimetr z ustawieniem do pomiaru natężenia prądu (A), zamykasz wszystkie drzwi, zamek maski trzeba zatrzasnąć aby autko myślało że jest ona faktycznie zamknięta. Zamykasz auto z pilota, czekasz ok 15-30minut aż się uśpią wszystkie moduły i sprawdzasz wynik. Jak już wiesz że jest za duży pobór to wyciągasz bezpieczniki po kolei i sprawdzasz czy ma to wpływ na pobór prądu.- grupowe chipowanko
W pierwszym poście jest mowa o Szczecinie - Plus po stacyjce - bez zanikania napięcia przy rozruchu