Treść opublikowana przez radimm
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj po południu Cuberowe A6 pod czarnymi lazienkami,fajny sprzęt, pozdro
-
Dobrzy chiptunerzy
W TTC, robiłem standardowy remap, a poźniej kolejny pod większe graty. Złego słowa nie powiem. Auto bez awaryjnie jeździło. Daniel wie co robi
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
niezły grubas CI wyszedł
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
ładny ten twój czarnuch widzę że historia z felgami podobna jak u mnie, najpierw 17' z A8, a poźniej 18' z RS6
-
Silver Fake S4
piękna jest , rudy też był dobry, ale ten bije go na głowę
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Tabliczka i kolo ze 107j a co w środku to Ty jeden wiesz
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Pompa ori 107J
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Na razie po ostatnim strojeniu zrobiłem 4kkm, tez jestem ciekaw ile wytrzyma Wałek ori afn. Jak będzie chwila, to coś nagram. Tymczasem mam. Inny: https://youtu.be/R99p6dsu3jc Vbieg,na pokładzie 2osoby + full zaladowany
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Dwumas to chyba ori jeszcze, bo ja przy nim nic nie robiłem, a sprzęgło od awx'a
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Na wcześniejszym mocniejszym ustawieniu niż to shamowane był jeszcze ponoć spory zapas paliwa, także zobaczymy
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Tarcza obita kevlarem od tygodnia czeka na półce na założenie,(tylko jak zwykle nie ma czasu)a potem do Gregora na wycisniecie jeszcze trochę ognia Dla tego auta to już ostatni set,choćby nie wiem jak kusilo
-
Spotkania na drodze
Przed chwila w Polańczyku, klubowy czarny sedan b5 na,blachach KLI
-
Spotkania na drodze
Przed chwila widziany w Polanczyku granatowy avant b5 na blachach SBI, pozdro dla Kolegi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Po zimie, bo teraz to musiałbym sprężynę o zwój uj***c 2osoby + załadowane całe auto, V bieg
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mój po 3kkm bez mycia wygląda podobnie
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Dwumas zostaje, tarcza od awxa Kilka sponatnicznych pstryknięć z ostatniego czasu:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Oj chodzi chodzi i pewnie za jakiś czas wpadnie,tym bardziej że za rok znów wakacje i psuje trochę Europy przejechać ; ) Tymczasem sprzęgło pojechało obić się kevlarem na skoczylasa
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Panocki, rzeźbił ktoś wydajniejszą chłodnicę oleju? Bo pasowało by coś w tej kwestii zrobić. Może ktoś się orientuje z jakiego modelu fajnie sądzie? Miejsce po smicu jest
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
autko ładnie wygląda jedynie tą czerwoną pętle usunąłbym, bo wg mnie wygląda słabo
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
Nadszedł czas na prawdopodobnie ostatni już stage do tego auta. Obecnie A4 zestrojona przez Gregora10 na gratach: - turbo GTB17 - wtryski firad 0.240 - pompa 107j - kilka mniej ważnych pier**l Wynik poniżej: Muszę ogarnąć mocniejsze sprzęgło, bo te z awx'a nie dalo rady więcej pociągnąć
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
W końcu spalanie po ostatnim strojeniu przetestowane: Auto zaladowane + Klima + prędkości autostradowe 130-140km/h - realne 5,7L/100km, także całkiem nieźle Niestety skrzynia biegów AFN całkowicie nie nadaje się na długie autostrady
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Slawku, widziałem jego dzień pracy, on naprawdę może nie mieć czasu odpisywać dzwon do niego, jedno jest pewne, napewno będziesz zadowolony z jego roboty
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Kowi, wtryski kupiłem od tego gościa http://allegro.pl/my_page.php?uid=1166029, tu jest też niby jego sklep inernetowy http://www.vag-tuning.pl/ Czy kręci do 5tyś, to nie wiem, bo szczerze mowiać za mało tym jeszcze jeździłem, podczas logowania i hamowania nie było potrzeby aż do tylu kręcić, a do tej pory nie miałem serca aż tak go rżnąć Co do sprzęgła no cóż, też myślałem że da rade, ma około 2 lata i ~35kkm przelotu, także prawie świeżynka. Wcześniejszy set był mocniejszy i z tego co Gregor mówił na pompie był dość spory zapas paliwa, niestety musiał poucinać dawki, bo po 3mocniejszym przejezdzie sprzęgło przestało kleić Także, zastanawiam się co zrobić, najchetniej to widziałbym skrzynie 6'tke i tarczę 240mm i to by napewno rozwiązało wszelkie problemy ze sprzęgłem, jedyny minus - na chwilę obecną fundusze. Więc druga opcja nowe sprzęgło AWX i wysyłka go na obicie kevlarem. I teraz pytanie, jak wygląda sprawa docisku? Jego też się wzmacnia? Robią to na Skoczylasa w Wawie? Może ktoś coś wie?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Piątkowa wizyta u Gregora10 Na chwilę obecną ograniczyło nas... sprzęgło. Jak je ogarnę, Grzesiek jeszcze poczaruje przy ECU A co do wizyty to jestem mega zadowolony - Grzesiek - człowiek klasa, podejście, wiedza, zaangażowanie - po prostu MISTRZ! Co do auta - szał pyty, w porównianiu do poprzedniego setup'u to fruwa
-
map sensor stary sterownik
Te 1.4 bara to jakiś chwilowy overboost. Seryjne turbo z afn'a nie jest w stanie bez awaryjnie tyle pompowac. Co do mocy, jeśli twoje auto to seria tylko po programie,to na 99% hamownia zawyza. Zmiana na map 3 barowy ma jedynie sens przy turbosprężarce większej niż GT1749VA