Treść opublikowana przez radimm
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
hehe moze innym razem to mnie zaskoczyles, ze gdy bez kluczyka wlaczymy kierunkowskaz działa dana strona postojówek jakos nigdy nie rzucilo mi sie to w oczy Boosta ogarnalem, dziala poprawnie, podswietla poprawnie, jutro zrobie jakies zdjecia i wrzuca efekt mojego dzisiejszego rezanka ---------- Post dopisany 13-04-2012 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:58 ---------- No to i ja pochwale się swoim wskaznikiem, wprawdzie nie na słupku, ale miejsce chyba tez fajne. Dzieki kolego Seba1-2 za fajnie opisany temat
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Radio nie zając, szukaj poliftow ładny ten Twój Avancior, wyposazenie niezle, a kolor
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ekstra furka :good:a takie fotele jak masz, śnią mi się po nocach :kox:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
mała aktualizacja wątku... przy dziku było kilka prac eksploatacyjnych... gubił płyn chłodniczy, naszczęście okazało się, że wycieki są zewnętrzne i obyło się bez wymiany uszczelki i planowania głowicy. Trochę głośno chodził, więc zrobiona została cała hydraulika i teraz jest cichutko i milutko Zrobiona została korekta AWX + 216'tek w TTC przez Daniela (wykres wrzucę jak ogaranięty zostanie fmic) Wpadł setup letni (na razie zdjęcie podglądowe kalkulatorem ): teraz pasowałoby ściągnąć go trochę niżej, co zrobię napewno, ale w tym momencie priorytem jest zrobienie fmic'a, który mam nadzieję do 2tygodni zawita pod maską wczoraj powalczyłem z zamontowaniem turbo boosta: A jutro, mam nadzieję że znajdę chwilę na wyrezanie poliftów z przodu: Opinie i sugestie mile widziane
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ooo to powodzenia na tej maturze
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Ładny Avancior, plany dobre:thumbup1: powodzenia w rezaniu
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
elegancko
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
sciagniej sobie Kolego XP Mode, utworzysz wirtualne srodowisko WIndowsa XP na swoim Win7 i spokojnie ogarniesz temat z jakims Vag comem starszym, ktory smiga na kablu z alledrogo
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
odgrzeje troche temat zabrałem sie dzis za montaz boost'a i jakies jajo wysszlo tzn. podpialem przewody tak jak kolega Seba1-2 pokazał, czyli pomaranczowy do niebiesko-czerwonego, czerwony do zielno-czerwonego... po wlaczeniu boost podswietlal sie jedynie po wlaczeniu swiatel postojowych (byl tylko jeden stopien podswietlenia, chyba mocne ), a do tego gdy nie mam kluczyka w stacyjce i wlacze kierunkowskaz, np. w prawa strone, to swieca sie postojowki po prawej stronie, w lewa jest tak samo. Do tego wszsystkiego brzeczy buczek od zapalonych swiatel. Gdy kluczyk jest w stacyjce to kierunkowskazy migaja normalnie bez swiatel postojowych. Odlaczylem wszystkie przewody z boosta, a tu nadal tak jest... bez kluczyka kierunkowskaz dziala wraz z jedna strona swiatel postojowych... chyba wymyslilem innowacyjny system doswietlania zakretow prosze o jakas sugestie co spier...
-
[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
ładna zrób porzadek tylko z progami i naprawde wyglada
-
AFN -> richtung Full -> black matt projekt SKITELS
Powodzenia! daj jej drugie zycie
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
Tuning Tech Center. Zależy jakich szczegółów chcesz. Numer do nich 602 355 117
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Wow niezla robota moze mi sie wydaje ale juz na forum widzialem kiedys podobna przerobke
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
upadłem na podłoge :polew:
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
nigdy w zyciu nie zalozbym czegos takiego
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
widze ze Kolega podobnego wyznania jak ja
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dla mnie ta nowa felga jest genialna autko godne podziwu, gartuluje dobrego gustu i serca włożonego w prace przy Szaraku
-
[B5 AFN] Po rodzinie nic nie ginie
ładny Avancior podobny do mojego a wyposazeniem sie nie przejmuj, na forum znajdziesz tematy ktore pomoga Ci dorzezbic do niej co tylko chcesz, jesli oczywiscie bedziesz chcial niech sluzy dlugo i bezawaryjnie powodzenia w modzeniu
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
S4
-
[B5 AJM] Turbo AWX + program by Spanky - 162ps i 370nm
ładnie to lata na ile zrobiony jest ten avf? i pytanie odnosnie tego 2.5 tdi+ z pierwszego filmiku, co przy nim jest zrobione? bo potem tez ladnie idzie
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
TTC
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
mody 2011/2012 :kox: super wyglada ja jeszcze walnalbym ramke grila w czarny mat. Piekne autko
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
nie kupilbym zadnych z tych co podales
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
jak go juz masz to zakladaj
-
[B5 AJM] Turbo AWX + program by Spanky - 162ps i 370nm
gartuluje wyniku! Mam pytanie, jezdziles wczesniej na samym programie? Jesli tak, to czy duza jest roznica odczuwalna w jezdzie: program vs AJM + T. AWX? Pytam bo mam nadzieje ze jutro w moim afn'ie moze zblize sie do podobnego wyniku i juz nie moge sie doczekac zeby sprawdzic jak to jezdzi Pozdrawiam