Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. hehe moze innym razem to mnie zaskoczyles, ze gdy bez kluczyka wlaczymy kierunkowskaz działa dana strona postojówek jakos nigdy nie rzucilo mi sie to w oczy Boosta ogarnalem, dziala poprawnie, podswietla poprawnie, jutro zrobie jakies zdjecia i wrzuca efekt mojego dzisiejszego rezanka ---------- Post dopisany 13-04-2012 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:58 ---------- No to i ja pochwale się swoim wskaznikiem, wprawdzie nie na słupku, ale miejsce chyba tez fajne. Dzieki kolego Seba1-2 za fajnie opisany temat
  2. Radio nie zając, szukaj poliftow ładny ten Twój Avancior, wyposazenie niezle, a kolor
  3. Ekstra furka :good:a takie fotele jak masz, śnią mi się po nocach :kox:
  4. mała aktualizacja wątku... przy dziku było kilka prac eksploatacyjnych... gubił płyn chłodniczy, naszczęście okazało się, że wycieki są zewnętrzne i obyło się bez wymiany uszczelki i planowania głowicy. Trochę głośno chodził, więc zrobiona została cała hydraulika i teraz jest cichutko i milutko Zrobiona została korekta AWX + 216'tek w TTC przez Daniela (wykres wrzucę jak ogaranięty zostanie fmic) Wpadł setup letni (na razie zdjęcie podglądowe kalkulatorem ): teraz pasowałoby ściągnąć go trochę niżej, co zrobię napewno, ale w tym momencie priorytem jest zrobienie fmic'a, który mam nadzieję do 2tygodni zawita pod maską wczoraj powalczyłem z zamontowaniem turbo boosta: A jutro, mam nadzieję że znajdę chwilę na wyrezanie poliftów z przodu: Opinie i sugestie mile widziane
  5. Ładny Avancior, plany dobre:thumbup1: powodzenia w rezaniu
  6. sciagniej sobie Kolego XP Mode, utworzysz wirtualne srodowisko WIndowsa XP na swoim Win7 i spokojnie ogarniesz temat z jakims Vag comem starszym, ktory smiga na kablu z alledrogo
  7. odgrzeje troche temat zabrałem sie dzis za montaz boost'a i jakies jajo wysszlo tzn. podpialem przewody tak jak kolega Seba1-2 pokazał, czyli pomaranczowy do niebiesko-czerwonego, czerwony do zielno-czerwonego... po wlaczeniu boost podswietlal sie jedynie po wlaczeniu swiatel postojowych (byl tylko jeden stopien podswietlenia, chyba mocne ), a do tego gdy nie mam kluczyka w stacyjce i wlacze kierunkowskaz, np. w prawa strone, to swieca sie postojowki po prawej stronie, w lewa jest tak samo. Do tego wszsystkiego brzeczy buczek od zapalonych swiatel. Gdy kluczyk jest w stacyjce to kierunkowskazy migaja normalnie bez swiatel postojowych. Odlaczylem wszystkie przewody z boosta, a tu nadal tak jest... bez kluczyka kierunkowskaz dziala wraz z jedna strona swiatel postojowych... chyba wymyslilem innowacyjny system doswietlania zakretow prosze o jakas sugestie co spier...
  8. ładna zrób porzadek tylko z progami i naprawde wyglada
  9. Powodzenia! daj jej drugie zycie
  10. Tuning Tech Center. Zależy jakich szczegółów chcesz. Numer do nich 602 355 117
  11. Wow niezla robota moze mi sie wydaje ale juz na forum widzialem kiedys podobna przerobke
  12. upadłem na podłoge :polew:
  13. nigdy w zyciu nie zalozbym czegos takiego
  14. widze ze Kolega podobnego wyznania jak ja
  15. dla mnie ta nowa felga jest genialna autko godne podziwu, gartuluje dobrego gustu i serca włożonego w prace przy Szaraku
  16. ładny Avancior podobny do mojego a wyposazeniem sie nie przejmuj, na forum znajdziesz tematy ktore pomoga Ci dorzezbic do niej co tylko chcesz, jesli oczywiscie bedziesz chcial niech sluzy dlugo i bezawaryjnie powodzenia w modzeniu
  17. ładnie to lata na ile zrobiony jest ten avf? i pytanie odnosnie tego 2.5 tdi+ z pierwszego filmiku, co przy nim jest zrobione? bo potem tez ladnie idzie
  18. mody 2011/2012 :kox: super wyglada ja jeszcze walnalbym ramke grila w czarny mat. Piekne autko
  19. nie kupilbym zadnych z tych co podales
  20. jak go juz masz to zakladaj
  21. gartuluje wyniku! Mam pytanie, jezdziles wczesniej na samym programie? Jesli tak, to czy duza jest roznica odczuwalna w jezdzie: program vs AJM + T. AWX? Pytam bo mam nadzieje ze jutro w moim afn'ie moze zblize sie do podobnego wyniku i juz nie moge sie doczekac zeby sprawdzic jak to jezdzi Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.