Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. A na 320mm?
  2. Tego to nie wiem... Na Allegro można wyrwać komplet za 200 - 300zł. A ktoś orientuje się może jakich największych rozmiarów soczewki/projektory/xenony/bixenony zmieszczą sie do lamp Audi B5 polift? Tak żeby można było normalnie dekielek założyć...
  3. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ponoć są dobre jak jest sucho, ale jak deszcz popada to prawie nic nie widać...
  4. Ruszyło się coś w temacie przez ten czas?
  5. A orientuje sie ktoś od jakich modeli aut podejdzie pompa wspomagania do A4 B5 1.8T? B6? B7? B8? C5? C6? Superb? Passat? Leon? A/S3?
  6. Podepnę sie: a orientujecie sie może z jakiego modelu zamiennie podejdzie pompa wspomagania do A4 B5 1.8T? C5, C6? B6, B7? Czy tylko szukać od B5?
  7. omzig odpowiedział(a) na marcino89 temat w Audi A4 B5
    Podepnę się: orientujecie się może od jakiego modelu można założyć pompę wspomagania do A4 B5 1.8T??? B6, B7? C5, C6? Czy tylko od B5?
  8. Wiem ile kosztuje w ASO, pytam jego, bo może kupił taniej, a jak taniej niby ori to podjebka na maxa. U mnie niby super oryginały z logiem Audi VW są po 42zł z oringiem... Wszystko żużel. Dopiero prawilny czujnik z ASO hulał jak należy.
  9. Ile płaciłeś za czujnik ori z ASO?
  10. A ta z AGB, AJLa nie wyda?
  11. Daj namiary na wtryski jak możesz.
  12. Dokładnie - Hella Intemo robi robotę. Ponoć jeszcze te z B8 ładnie patrzą.
  13. Ja mam od Q7...
  14. Ja polecam Lemfordera. Aha i popraw tytuł tematu, bo napisałeś, że chodzi Ci o drążki, a piszesz o końcówkach...
  15. Nie! Nie podejdzie P&P! Ale podejdzie tak jak Marcin napisał... p&p!
  16. omzig odpowiedział(a) na ciapeksenior temat w Audi A4 B5
    I jak, uporałeś się z problemem? Co do ORI czujników: Trochę się rozpiszę ale myślę, że komuś się przyda i będzie to przestroga przed atrakcyjnymi cenami oryginalnych części. A więc: Kupiłem je w sklepie, gdzie gościu specjalizuje się głównie w sprzedaży części do SKODY. Podałem mu numer z ETKI, powiedział że ma ori i sztuka kosztuje 42zł... Przyniósł je i faktycznie wyglądały jak ori - zielone, z numerem takim jak w ETCE, wybite logo "oooo i vw"... Ze zdziwienia, że tak tanio wziąłem aż dwa na wszelki wypadek. Dodam, że na starym czarnym czujniku temp na blacie 90st, na klimie i vaginie 75st, po czym auto przestało odpalać gdy silnik był zimny... Po zmianie na ten niby ori zielony ze sklepu na blacie 90st, na klimie i vagu 78-84st... Podejrzenie padło na termostat lub na koncentrat G13 że niby za słabo rozrobiony z wodą (1:1)... mimo to zaryzykowałem i włożyłem ten drugi niby ori czujnik - i tu jajca: na blacie 90st, na klimie 81st, a na vagince -26st i auto przestało odpalać gdy silnik został rozgrzany. No i nie ukrywam, że troszkę się wkurwiłem! Poleciałem do ASO VW i poprosiłem o oryginalny czujnik - gościu do mnie, że jest od ręki i kosztuje ok 108zł brutto... Kupiłem go i po 15 minutach wymieniłem, efektem tego było 90st na blacie, 87-95 na klimie i na vagu 88-93st - czyli wg mnie tak jak powinno być. Lece do gościa do sklepu i mówię, że ludziom padlinę wpierdala, że w ASO taki czujnik kosztuje prawie trzy razy tyle, zresztą w ASO SKODY też bo sprzedawca od którego kupiłem prawidłowy czujnik miał tez dostęp do katalogu SKODY... a on po cichu do mnie, bo klienci byli: "my nie mieliśmy problemu z tymi czujnikami" hahaha, no a co miał powiedzieć balas...? A najlepsze jest to, że mimo tego iż nie miałem już paragonu na te zjebane czujniki, to gościu mi oddał od razu kasę i powtarzał ciągle, że oni problemu z nimi nigdy nie mieli heh, ot taka historia mnie się przytrafiła.
  17. U mnie problem rozwiązany: Wadliwy był czujnik temperatury, a nawet dwa. Trochę się rozpiszę ale myślę, że komuś się przyda i będzie to przestroga przed atrakcyjnymi cenami oryginalnych części. A więc: Kupiłem je w sklepie, gdzie gościu specjalizuje się głównie w sprzedaży części do SKODY. Podałem mu numer z ETKI, powiedział że ma ori i sztuka kosztuje 42zł... Przyniósł je i faktycznie wyglądały jak ori - zielone, z numerem takim jak w ETCE, wybite logo "oooo i vw"... Ze zdziwienia, że tak tanio wziąłem aż dwa na wszelki wypadek. Dodam, że na starym czarnym czujniku temp na blacie 90st, na klimie i vaginie 75st, po czym auto przestało odpalać gdy silnik był zimny... Po zmianie na ten niby ori zielony ze sklepu na blacie 90st, na klimie i vagu 78-84st... Podejrzenie padło na termostat lub na koncentrat G13 że niby za słabo rozrobiony z wodą (1:1)... mimo to zaryzykowałem i włożyłem ten drugi niby ori czujnik - i tu jajca: na blacie 90st, na klimie 81st, a na vagince -26st i auto przestało odpalać gdy silnik został rozgrzany. No i nie ukrywam, że troszkę się wkurwiłem! Poleciałem do ASO VW i poprosiłem o oryginalny czujnik - gościu do mnie, że jest od ręki i kosztuje ok 108zł brutto... Kupiłem go i po 15 minutach wymieniłem, efektem tego było 90st na blacie, 87-95 na klimie i na vagu 88-93st - czyli wg mnie tak jak powinno być. Lece do gościa do sklepu i mówię, że ludziom padlinę wpierdala, że w ASO taki czujnik kosztuje prawie trzy razy tyle, zresztą w ASO SKODY też bo sprzedawca od którego kupiłem prawidłowy czujnik miał tez dostęp do katalogu SKODY... a on po cichu do mnie, bo klienci byli: "my nie mieliśmy problemu z tymi czujnikami" hahaha, no a co miał powiedzieć balas...? A najlepsze jest to, że mimo tego iż nie miałem już paragonu na te zjebane czujniki, to gościu mi oddał od razu kasę i powtarzał ciągle, że oni problemu z nimi nigdy nie mieli heh, ot taka historia mnie się przytrafiła.
  18. Daj znać jak to gada.
  19. Co do oporności, to masz odpowiedź post wyżej. Ułóż sobie plan, żeby zmienić turbo i tego samego dnia jechać na soft. A i wtryski zamieniasz tuż przed strojeniem. P.S: Uzupełnij profil.
  20. Tak, w ANB są krótkie, a te co podał pioteros na bank podejdą bez przeróbki do AJLa i AEBa. Choć na każdej fotce wyglądają inaczej...
  21. omzig odpowiedział(a) na barszcz91 temat w 1.8T
    Może pompa wspomagania...?
  22. Do AEB tylko potrzebujesz jarzma pod tarcze 312mm z numerem (451), mocowane do zwrotnicy żeliwnej: http://olx.pl/oferta/audi-a6-c5-c4-a4-b5-golf-iv-jarzma-451-312-mm-CID5-ID7tgDj.html, zacisk zostaje ten co masz. Od B6 nie podejdzie, bo jest inny rozstaw otworów montażowych i pasuje tylko do zwrotnicy z amelinium - 144mm (B5 94mm).
  23. omzig odpowiedział(a) na barszcz91 temat w 1.8T
    No może trzeba zaryzykować i ruszyć dalej do dobrego magika... tylko najlepiej na dwie fury, bo jak coś sie zesra po drodze, to zawsze jest pomoc.
  24. Stary temat, ale dodam od siebie, że przed chwilą pobrałem to przez Chomika i jest git. Się pobrało i działa bez zarzutów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.