Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie strasz bo będę musiał go sprzedać dziadostwo, żeby inxyniery decydowały jak masz żyć
  2. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hejo Pany, byłby ktos tak miły i zrobiłby zdjęcia kodowań w sterowniku ABS. Chodzi mi o zwykła wersję z Quattro. Mój model to allroad i niestety nie idzie wyłączyć ESP na 100%. Dodatkowo brak podpowiedzi w sterowniku i nie wiem gdzie zaznaczyć a tak mógłbym chociaż porownac długie kodowania. Mój sterownik to 8K9907379J. :Hi:
  3. Dioda led 5mm prawdziwe 12v nie trzeba rezystor T5 Wieliczka - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Wieliczka - Dioda led 5mm prawdziwe 12v nie trzeba rezystor T5, na Allegro.pl, za 2,90 zł w kategorii... 5mm wchodzi idealnie w ori miejsca na lampki in bez problemu podepniesz pod wtyk. Do tego trochę kleju na gorąco i trzyma się wsio jak należy ?
  4. Co tam się narobiło ?
  5. Graty auta piękna jest z tym kolorkiem jak tam po przesiadce z q5 ? Duża różnica w przestrzeni ? Dasz radę również odnieść się do jazdy s-tronic/tiptronic?
  6. Graty fury Wojtek, super c7. Kolor me gusta niechaj sie sprawuje i cieszy
  7. Norbas odpowiedział(a) na 555porki temat w Audi A4 B8
    A jeszcze zapomniałem o wyrabiający się gnieździe łożyska na wyjściu do półosi. Objawia się to stukiem przy dodaniu energicznym dodaniu Gazu. To akurat problem w całym okresie Produkcji b8 I w każdym rodzaju skrzyni od manula, s-tronic aż po multi. Żadna pechowa tylko każdego to czeka w odpowiednim czasie. Jeden z tym jeździ nawet o tym nie wiedząc. Mechatronika potrafi płatać figle już przy 50kkm jak również wyrobione łożysko w gnieździe. U mnie wymieniali bo aso nie bawi się w naprawy Swego czasu nawet 2.0tdi 150km ze skrzynia manualna się rozpadało i były wymieniane przy 40-60kkm.
  8. Ten i ten należy uzupełnić.
  9. Norbas odpowiedział(a) na 555porki temat w Audi A4 B8
    Dodaje jeszcze: uszkodzenia uszczelek co wiąże się z mieszaniem dwóch olejów. uszkodzenia łożysk... strona prawa/lewa oraz wewnętrzne. Nikt nie słyszał ale ja tak miałem przebieg około 75kkm do tego czasem słychać jak skrzynia „pracuje” Przy zmianie na niższe biegi, szczególnie w trybie manualnym. dodam od siebie, ze wymiana oleju atf co 60kkm to tak jak zmieniać olej w silniku przy 30kmm. Ale to już moja opinia. Olej Mtf tez warto zmienić w niej. Jeżdżę rok czasem brakuje mi manuala. Jak dla mnie jazda na trybie D to nieporozumienie. Może i jest wygoda ale jak widze, ze wrzuca mi bieg na jak najwyższy przy jak najniższych prędkościach to aż mnie nosi. Tryb S bardziej mi odpowiada ale czasem przeciąga na obrotach. Najlepiej tryb manualny No ale nie dlatego się kupuje automat aby latać na manualnym trybie. Podsumowując to s-Tronic nie jest wcale taki zły. Jak ktoś ma wyrąbane będzie zadowolony. Skrzynia nie jest wieczna trzeba się liczyć z wysokimi kosztami w razie napraw Kupując s-tronic’a po raz drugi zwróciłbym uwagę na jego historie oraz czy auto ciągało przyczepki, przyczepy itd. Mój miał zmieniany olej atf przy 50kkm, przy 70kkm zmieniany dwumas a obecnie przy 84 mam nowa skrzynie... 3 pierwsze rzeczy, które są wypisane idzie w miarę sprawnie wykryć 1- dwumas to klekot/ stukot lub wibracje na wolnych obrotach w pozycji P lub N. 2- mechatronika daje o sobie znać jak długo myśli przy zmianie z P na R, z R na D lub odwrotnie. Do tego jak z pozycji N załączasz D nie może być szarpnięcia lub uderzenia. Czasami idzie zrobić adaptacje i nie ma problemu a czasami wypada mechatronika. Ale zawsze jest możliwość do negocjacji przy takich objawach. 3- jak w normalnej skrzyni potrafią się ślizgać przy zmianie... jak ktoś ganiał na autostradach bądź dość spokojnie to do 200-300kkm powinny spokojnie polatać. W skrzyniach „suchych„ szybciej to pada
  10. To już inne auto razem z C7.... dość sporo miejsca, bagażnik niczego sobie jak na sportback, linka auta jest mega i drzwi bez ramek ? Czekam na nowy temat jak już się trochę nacieszysz ?
  11. Jak mozna jeszcze tego WAUZZZ8K7FA075124 nie musi byc wsio, zastanawiam sie czy ma adblue
  12. Kawał dobrej q5 ? foty pierwsza klasa ?
  13. Coraz bardziej męsko ? przed lift czy polift ? Ostatnio latałem taka 3.0tdi... żeby moja nie marudziła, ze to „niby” nie praktyczne auto... może dorośnie ? juz coś znalazłeś ?
  14. Dev sprawdzisz wypo jak możesz WAUZZZ8K1DA156004
  15. Aaa... Mam taka na tyle i polecam. Nie rzuca się w oczy ?
  16. Coś się zmieniło w przepisach, ze musza być ramki rejestracyjne ?
  17. Maciek Chyba wysypał kontener tych lampeczek ?
  18. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zależy jaki system nagłośnienia masz...
  19. Ładnie ale według mnie bez ramek rejestracyjnych auto wyglądało duzo lepiej. Przynajmniej z przodu bo cały czarny grill i nagle napisy :/ Naklejki na szybie z reklamą klubu starczą ?
  20. Fajny boksik zanim wymienisz piasty itd to kup sobie czujnik zegarowy i pomoerz bicie z tarcza i bez... kumpel ostatnio walczył tez z biciem wsio wymieniał co popadło w s-Max... dopiero 4 komplet tarcz był jak należy.
  21. Nie, trzeba demontowac tapicerke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.