Treść opublikowana przez sebul
-
Polecane opony letnie
Mi wczoraj przyszly z norauto nokiany, DOT 0516 A juz myslalem ze promocja bo oponki z 2015
-
Stale świecąca kontrolka rezerwy paliwa.
Wyciagnij i wsadz bezpiecznik numer 15
-
sygnał spalenia żarówki
Wyjmij zarowki i sobie spojrz na zarnik, ta sprezynka wolframowa bedzie skorodowana(?) , jest juz tam przerwa ale bardzo mala i raz swieci zarowka a raz nie Wymien je bo niedlugo calkiem padna Mialem tak wiele razy Co do mijania, to wymien dwie w tym samym czasie na takie same, problem ustapi Mi raz padla jedna , wymienilem , za chwile padla druga, wymienilem, i znowu pierwsza padla...dopoki nie wymienialem 2 na raz na takie same , to mi sie jakos szybciej palily Tak, te 2 godziny migaja bys o tym wiedzial i zrobil sobie przerwe w jezdzie, co by ogranizm odpoczal
-
Zwalniające oraz zatrzymujące się wycieraczki w a4 b7
A dzieje sie tez tak jak puscisz plyn na szybe ? Czy tylko na suchej szybie ?
-
Jaki kolor ?
Tak myslalem, zeby przy srebrnym zostac, ale skoro moge wybrac kolor to zaczalem sie zastanawiac czy nie zmienic Tylko nie mam nigdzie zdjec auta z innym kolorem ;/
-
Jaki kolor ?
Zastanawiam sie nad odnowieniem felg, czyli piaskowanie i malowanie proszkowe....ale skoro to robie to mi w zakladzie powiedzieli ze moge wybrac sobie kolor jaki chce i.... jaki by pasowal do srebrnego auta ? Felgi biedronki mam . Czy ma ktos zdjecie z czarnymi felgami tego typu na srebrnym aucie ?
-
Polecane opony letnie
Ja je dam na przod, moje obecne letnie opony sa jeszcze w bardzo dobrym stanie i maja duzo bieznika A jednak wole zeby mi auto szybciej wyhamowalo na mokrym Oponki zamowione, jeszcze przesylka darmowa, bajka TEraz tylko mysle czy wypiaskowac i pomalowac na nowo fele Bo wytyrane sa, ale pewnie z 500 zl nie moje bedzie
-
Polecane opony zimowe
Mam goodyeary i nigdy tego nie kupie Maja co prawda juz 11 lat, ale pomimo bieznika....zwykla mokra droga i poslizg taki mialem ze myslalem ze nie wyhamuje i przywale z goscia A jechalem moze z 60-70 km/h
-
Polecane opony letnie
No to jednak musze dwie kupic bobieznik troche inny jest No ale nic, wleca dwie nowki na przod, dwie stare na tyl, i jedna stara na zapas zamaist starego continentala ktorego mam od kupienia auta
-
Polecane opony letnie
O kurde, dzieki A panowie powiedzcie mi, bo poszla mi jedna opona... 3 mam sprawne, nowki kupowalem jakis czas temu....kupowac dwie nowe czy tylko jedna brac ? Bedzie jakis minus jazdy jak jedna opona bedzie nowa i minimalnie inna ? Obecnie mam nokian H ktorego juz nigdzie nie ma
-
Polecane opony letnie
Hmmm jako ze musze kupic oponke letnia jedna, to postanowilem ze jednak kupie dwie i jedna ktora jest jeszcze dobra pojdzie na zapas, obecnie mam nokian h 205/55/16 , teraz tego znalezc nie moge i widze ze jest nokian line 205/55 /16 ...brac je czy kupic cos innego ? za dwie oponki chca ~520 zl z dostawa czy cos szerszego wejdzie na te felgi , mam standardowe alu biedronki ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
2 dni wczesniej i bym lal za 3,48 a tak to lalem za 3,78
-
Potrącenie
A czy ktos moze podac mi jakies kroki pomiajajac takie firmy ?
-
Potrącenie
Witajcie. Pare dni temu jakis chlop potracil moja ciocie i kuzynke na pasach. Juz z nich prawie zeszly, gosc nawet nie hamowal. Obie trafily do szpitala, kuzynka odleciala podczas wypadku na 10m , ma uraz glowy i krwiaka ktory na szczescie sie wchlania. Czy ktos z was mial stycznosc z taka sytuacja ? Co zrobic, aby dostaly nalezyte odszkodowanie i wszystko co im sie nalezy ? Leza juz kilka dni, ciocia niedlugo wyjdzie, a kuzynka najczesniej w piatek.
-
napięcie akumulatora
Jesli spadnie ponizej 9V na rozruchu to szrot....podjedz do zakladu ktory sie zajmuje AKU , oni maja sprzet i Ci przestetuja aku, ja bym sie wstrzymal jeszcze teraz jakos ze juz cieplo jest, i w razie czego kupil na zime o ile stan sie pogorszy Ja wymienilem aku a sie okazalo ze rozrusznik padniety byl I mam Bosha S5 w garazu
-
Zapalające się ESP.
A sprawdzales poziom plynu hamulcowego ? Ja tak mialem ze czasem mi sie zapalala kontrolka, sprawdzilem, dolalem troszeczke i spokoj
-
Grupa Krwi do Prawa Jazdy
Nie wiem ale tez mnie to ciekawi. Chociaz ja sam mam naklejke z grupa krwi na dowodzie
-
Seriale
http://napisy24.pl/ a ja wrocilem i skonczylem 2 sezon HoC i teraz lece juz 4 odcinek 3 sezonu 4 sezon w 1080p na dyskaczu lezy
-
problem ze wskaźnikiem paliwa pomocy !
O jakim wskazniku temperatury mowisz ? Bo gdzie masz wskaznik o temperatury w kabinie ?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja w 2 polowie czerwca bylem 2 lata temu w Tribunj....25 euro/noc za aprtmani z sypialnia, drugim pokojo-kuchnia, lazienka i tarasikiem. Do morza 3 minuty z buta Bardzo spokojna miejscowosc , na plazy zawsze bylo miejsce Specalna strefa tez byla dla dzieci, gdzie bylo plycej Mogly szalec do woli lowiac krabiki czy krewetki
-
Kupno laptopa - jaką markę/serię wybrać dla jakości wykonania ?
Sam kupilem z 8 lat temu HP |Paviliona...do dzis dziala....wszystko oporcz baterii Musi byc na kablu, ale reszta dziala A sam teraz mysle o apple macbook air Niby prawie 4 k trzeba dac , ale 11 godzin na baterii to jest to
-
Jakie używane opony do 600zł?
Sprzedaj fele, kup 17, a i opony noweczki beda tansze i kupisz cos dobrego a nie budzetowki jak do fiata
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Victor Frankenstein (2015) Bardzo fajny film z Radcliffem, ciekawie opowiedziana historia Smialo polecam
-
Nexen vs Debica? Prosze o opinie
Wole markowe 16-stki niz 18 -stki firmy Opona...Jakbym mial ladowac 18 stke fele to tez jakies dobre opony na to, a nie najtansz syf ...
-
Seriale
Same here Bro Dzis zaczalem bo tak darlem te odcinki w 1080p i nie ogladalem i...serial gites