Treść opublikowana przez sebul
-
Dyliżans bogów - prestiżowa Audi A4 - Boże, że nie grzmisz !
Ale kupa...szkoda auta.
-
Audi A4 B5 problem po kupnie
A co z tym, ze do 2 tygodni mozna oddac auto i koles musi oddac kase ? Kolega mial taka sytuacje ze sprzedal auto, a koles mu wraca po ilus tam dniach i zada oddania kasy, bo sie okazalo ze to byl anglik( o czym sam kolega nie wiedzial i dowiedzial sie dopiero jak gosc mu o tym powiedzial i przedstawil na to dowody) i oddal mu kase, tyle ze ....na umowie kupujacy chcial zanizyc to i dostal tyle ile bylo na umowie i kumpel byl 4000 do przodu
-
Zapaszki do auta
Ja uzytkuje Corronado cherry i jest mega swietny ! Mam zakrecony a i tak zapach mega intensywny ! Poki co jestem mega zadowlony, zobacze na ile starczy
-
Zapaszki do auta
Zamówiłem Corronado Cherry i Melon Mango, zobaczmy ile wytrzyma i jak pachnie ;] Mam nadzieję, że się nie zawiodę po tym co tu piszecie
-
Wymiana wahaczy, ocb ?
A to o to chodzi A mozesz mi napisac co w jakiej kolejnosci odkrecac ? I jakie klucze beda potrzebne ?
-
Wymiana wahaczy, ocb ?
Szperając po forum, natrafiłem na informacje, aby wahacze wymieniać na opuszczonym aucie , czyli ze jak ? Podnosze auto, sciagam kolo i lewarek w dol ? Bo przymierzam sie do wymiany lewych gornych i zastanawiam sie jak to ugryzc aby wszystko zrobic jak nalezy.
-
Zapaszki do auta
A sam zapach jak ? Super czy lepiej inny ?
-
Zapaszki do auta
A mial ktos cos z melonem ? I na ile taki zapach starcza ?
-
Zapaszki do auta
Jakie zapachy polecacie z CALIFORNIA SCENTS ? MElon mango fajny ? Bo uwielbiam zapach arbuza/melona
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Jak mnie ta nuta drazni Polecam sprawdzic nowy albumik Porter'a Robinsona : Porter Robinson - Worlds jesli ktos lubi elektronike
-
Regulacja ręcznego
Tarcze i klocki z tylu wymienilem, ale uwazam ze reczny nie dziala tak jakbym chcial. Gdzie sa linki i jak je podciagnac ?
-
zestaw wahaczy
Master Sport jesli chodzi o wahacze moglby byc ? Bo mam wybity sworzen lewego gornego wahacza
-
zestaw wahaczy
Podepne sie pod pytanie, moze mi ktos podac numery przednich wahaczy gornych ? Chodzi mi o lewa strone
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Ja place 2.99 ;] I nigdy problemow nie mialem ,zawsze biore najtanszy bo nigdy sie nie spotaklem by drozszy byl choc troche lepszy od tego najtanszego, obadow czy innego dziadostwa nic nie wymyje wiec nie przeplacam 2,99zł za ile litrów ??? 5
-
korekta zeznania PITu-37
To wez jej ciastko
-
Jak wymienić tarcze ?
Nic nie ruszalem, a poziom mialem nawet za duzy, bo jak dolewalem to nalalo mi sie ze az w koszyczku byl plyn i usunalem tyle ze siegalo do koszyczka . Odpowietrznik to jak rozumiem jest na gorze taki zolty zeby go dokrecic i odkrecic plaskim srubokretem ?
-
obowiązek rejestracji auta z za granicy
Ty nie miales problemu ale ktos inny moze miec, bo w urzedzie rozni ludzie pracuja Ja mialem problem raz z rejestracja bo byl pomylony kod pocztowy, jedna baba powiedziala ze mam jechac i od nowa spisac umowe, a druga powiedziala zeby przekreslic i napisac prawidlowy
-
Jak wymienić tarcze ?
A co do plynu...bo wczesniej mi wywalalo czasem komunikat na czerwono, dolalem wiec troche plynu hamulcowego...i teraz myslalem ze po wcisnieciu tloczkow sie plyn uleje wiec otwrozylem korek od zbiorniczka, ale nic sie nie stalo. Czy tak mialo byc ?
-
Spotkania na drodze
16.07 albo 17.07 ....w Gdyni, w godzinach ja wiem to bylo chyba po 17 ale nie jestem pewny, niedaleko Akwarium, jechalem za kims z klubowaymi ramkami Teraz mi sie przypomnialo, ciekawe kto to byl :_)
-
Jak wymienić tarcze ?
To super, w takim razie się wezmę za tył jutro, a przód zrobię w inny dzień. Dzięki za info ! Jak nie zapomnę , zrobię foty na poradnik. btw. jak wyciągnąć ten koszyczek co jest w zbiorniczku płynu hamulcowego ? Nie jest on w żaden sposób przymocowany ? Bo próbowałem go podciągnąc do góry i stawiał opór Tarcze na tyle wymienone, oczywiscie byly problemy bo nie moglem ich wyjac z jarzma, z jednej strony juz jednego klocka nie bylo i byla tarta blacha, z drugiej strony tylko kawalek klocka byl i przez rowki tarcza zejsc nie chciala, musielismy ja zbijac ...masakra...tak to reszta poszla juz gladko, tloczek wcisnalem kluczem i zrobionym wciskaczem do tloczkow, bo samo krecenie nic nie dawalo, a tutaj dociskalismy wciskaczem i krecilismy kluczem. Dzieki temu zaoszczedzilem 80 zl Tylko pytanie mam co do recznego...po jakim czasie on sie sam wyreguluje ?
-
Co oprócz rozrządu a4 b6 awx 1,9 130km
Ja wymienilem: pasek rozrzadu, pompe wody,, rolke , pasek klimy i pasek altka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
W takim razie będę wymieniał...gość też dowalił tym, że nie poczekał aż mu odpiszę że chcę1717 tylko wysłał tamte i teraz będę mu jeszcze je odsyłał
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A co powiecie na to : Klocki ferodo fdb1323 to odpowiednik ate 13.0460-7110.2 ATE BOSCH ITP maja jeden typ ktory odpowiada 1323 , fdb1717 to wymysl ferodo o ktory nikt nigdy nie pytał i nigdy sie nie sprzedawaly . I nie wiem co robic, czy zwracac te 1323 i niech wysyla 1717 czy zostawic i montowac te 1323
-
Jak wymienić tarcze ?
Oj, kolega zapomnial mi zabrac wciskacza wiec...czy jest jakis patent na wcisniete tych tloczkow z tylu ? Mam wciskac do tloczkow ale prosty ktory tylko wciska a nie jeszcze wkreca...bo jesli nie to poczekam i w nastepnym tygodniu to zrobie
-
Naklejki na samochód
A dales miedzy ta naklejke a lakier jakas folie bezbarwna albo cienka bezbarwna gume ?