Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. A co z tym, ze do 2 tygodni mozna oddac auto i koles musi oddac kase ? Kolega mial taka sytuacje ze sprzedal auto, a koles mu wraca po ilus tam dniach i zada oddania kasy, bo sie okazalo ze to byl anglik( o czym sam kolega nie wiedzial i dowiedzial sie dopiero jak gosc mu o tym powiedzial i przedstawil na to dowody) i oddal mu kase, tyle ze ....na umowie kupujacy chcial zanizyc to i dostal tyle ile bylo na umowie i kumpel byl 4000 do przodu
  2. Ja uzytkuje Corronado cherry i jest mega swietny ! Mam zakrecony a i tak zapach mega intensywny ! Poki co jestem mega zadowlony, zobacze na ile starczy
  3. Zamówiłem Corronado Cherry i Melon Mango, zobaczmy ile wytrzyma i jak pachnie ;] Mam nadzieję, że się nie zawiodę po tym co tu piszecie
  4. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    A to o to chodzi A mozesz mi napisac co w jakiej kolejnosci odkrecac ? I jakie klucze beda potrzebne ?
  5. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Szperając po forum, natrafiłem na informacje, aby wahacze wymieniać na opuszczonym aucie , czyli ze jak ? Podnosze auto, sciagam kolo i lewarek w dol ? Bo przymierzam sie do wymiany lewych gornych i zastanawiam sie jak to ugryzc aby wszystko zrobic jak nalezy.
  6. A sam zapach jak ? Super czy lepiej inny ?
  7. A mial ktos cos z melonem ? I na ile taki zapach starcza ?
  8. Jakie zapachy polecacie z CALIFORNIA SCENTS ? MElon mango fajny ? Bo uwielbiam zapach arbuza/melona
  9. Jak mnie ta nuta drazni Polecam sprawdzic nowy albumik Porter'a Robinsona : Porter Robinson - Worlds jesli ktos lubi elektronike
  10. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Tarcze i klocki z tylu wymienilem, ale uwazam ze reczny nie dziala tak jakbym chcial. Gdzie sa linki i jak je podciagnac ?
  11. sebul odpowiedział(a) na piogorski temat w Audi A4 B6/B7
    Master Sport jesli chodzi o wahacze moglby byc ? Bo mam wybity sworzen lewego gornego wahacza
  12. sebul odpowiedział(a) na piogorski temat w Audi A4 B6/B7
    Podepne sie pod pytanie, moze mi ktos podac numery przednich wahaczy gornych ? Chodzi mi o lewa strone
  13. Ja place 2.99 ;] I nigdy problemow nie mialem ,zawsze biore najtanszy bo nigdy sie nie spotaklem by drozszy byl choc troche lepszy od tego najtanszego, obadow czy innego dziadostwa nic nie wymyje wiec nie przeplacam 2,99zł za ile litrów ??? 5
  14. To wez jej ciastko
  15. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Nic nie ruszalem, a poziom mialem nawet za duzy, bo jak dolewalem to nalalo mi sie ze az w koszyczku byl plyn i usunalem tyle ze siegalo do koszyczka . Odpowietrznik to jak rozumiem jest na gorze taki zolty zeby go dokrecic i odkrecic plaskim srubokretem ?
  16. Ty nie miales problemu ale ktos inny moze miec, bo w urzedzie rozni ludzie pracuja Ja mialem problem raz z rejestracja bo byl pomylony kod pocztowy, jedna baba powiedziala ze mam jechac i od nowa spisac umowe, a druga powiedziala zeby przekreslic i napisac prawidlowy
  17. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    A co do plynu...bo wczesniej mi wywalalo czasem komunikat na czerwono, dolalem wiec troche plynu hamulcowego...i teraz myslalem ze po wcisnieciu tloczkow sie plyn uleje wiec otwrozylem korek od zbiorniczka, ale nic sie nie stalo. Czy tak mialo byc ?
  18. 16.07 albo 17.07 ....w Gdyni, w godzinach ja wiem to bylo chyba po 17 ale nie jestem pewny, niedaleko Akwarium, jechalem za kims z klubowaymi ramkami Teraz mi sie przypomnialo, ciekawe kto to byl :_)
  19. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    To super, w takim razie się wezmę za tył jutro, a przód zrobię w inny dzień. Dzięki za info ! Jak nie zapomnę , zrobię foty na poradnik. btw. jak wyciągnąć ten koszyczek co jest w zbiorniczku płynu hamulcowego ? Nie jest on w żaden sposób przymocowany ? Bo próbowałem go podciągnąc do góry i stawiał opór Tarcze na tyle wymienone, oczywiscie byly problemy bo nie moglem ich wyjac z jarzma, z jednej strony juz jednego klocka nie bylo i byla tarta blacha, z drugiej strony tylko kawalek klocka byl i przez rowki tarcza zejsc nie chciala, musielismy ja zbijac ...masakra...tak to reszta poszla juz gladko, tloczek wcisnalem kluczem i zrobionym wciskaczem do tloczkow, bo samo krecenie nic nie dawalo, a tutaj dociskalismy wciskaczem i krecilismy kluczem. Dzieki temu zaoszczedzilem 80 zl Tylko pytanie mam co do recznego...po jakim czasie on sie sam wyreguluje ?
  20. Ja wymienilem: pasek rozrzadu, pompe wody,, rolke , pasek klimy i pasek altka
  21. W takim razie będę wymieniał...gość też dowalił tym, że nie poczekał aż mu odpiszę że chcę1717 tylko wysłał tamte i teraz będę mu jeszcze je odsyłał
  22. A co powiecie na to : Klocki ferodo fdb1323 to odpowiednik ate 13.0460-7110.2 ATE BOSCH ITP maja jeden typ ktory odpowiada 1323 , fdb1717 to wymysl ferodo o ktory nikt nigdy nie pytał i nigdy sie nie sprzedawaly . I nie wiem co robic, czy zwracac te 1323 i niech wysyla 1717 czy zostawic i montowac te 1323
  23. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Oj, kolega zapomnial mi zabrac wciskacza wiec...czy jest jakis patent na wcisniete tych tloczkow z tylu ? Mam wciskac do tloczkow ale prosty ktory tylko wciska a nie jeszcze wkreca...bo jesli nie to poczekam i w nastepnym tygodniu to zrobie
  24. A dales miedzy ta naklejke a lakier jakas folie bezbarwna albo cienka bezbarwna gume ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.