Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. w kazdej b6 tak jest ? co trzeba trzymac by sie zamknely ?
  2. Ja zakupilem Nokian H i jestem zadowlony dalem za nie 1100 z przesylka Oponki dobrze odprowadzja wode , dobrze sie jezdzi A czy sa glosne ? nie wiem, zalezy na jakim asfalcie, jak dobry to cisza, jak ten taki chropowaty, to je slychac, ale na takim to kazde bedzie slychac Mam je juz ponad rok i dalej jak nowe wygladaja Tylko ze ja mam zas 205/55 R16, a nie R17 jak Ty wiec cena moze byc wyzsza.
  3. Mialem auto z gazem i pierwsze slysze o takim czyms, olej ich i jedz na inna stacje, to oni traca
  4. Tylko ze ja bym chcial samolotem leciec Nie chcialbym sie martwic o nic
  5. We Francji maja tez swoja osobne baze wiec watpie by cos sie zmienilo, ja tez mam z Francji i nic z tego. Ale to bylo w 2011
  6. Jak wy robicie ? Rezerwujecie gdzies na necie, czy chodzicie po biurach podrozy w waszych miastach ? Bo niedlugo bede sie szykowal na wakacje i nie wiem gdzie ich szukac aby bylo pewnie i niedrogo.
  7. sebul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    [h=4]Nie znaleziono strony o podanym adresie.[/h]
  8. Ale nic nie jest zjebane, bo wymieniane bylo tylko lozysko. Bo pokazuje sie kontrolka klockow hamulcowych.
  9. Szybkie pytankoi, wymienilem lozysko, swieci sie blad jak mysle od hamulcow, sam zniknie p oczasie, czy trzeba go kasowac vagiem ?
  10. Wlasnie sprawdzalem i swiecily i zaraz zgasl komunikat, teraz sie juz nie pojawia Dzieki za info, jak sie pojawi to sprawdze
  11. 2 razy zdarzylo mi sie, ze zapalilo mi sie takie cos : Teraz sie juz nie pojawia, od czego to bylo ?
  12. Pamietaj, ze poduszki zapewne nie wystrzela podczas kolizji jak wsadzisz kiere od b7
  13. Do 4000 jeszcze nie dobilem, a jechalem 200 km/h
  14. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Układ Jezdny
    Dzieki wielkie, bo lozysko z piasta kupilem juz SKF bo samego lozyska niby nie ma i teraz sie zastanawialem jakich kluczy bede potrzebowal, dzieki ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 10:59 ---------- A takie pytanie, czy od absu cos trzeba odpinac etc ?
  15. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Układ Jezdny
    Nie doszukalem sie, dlatego pisze.
  16. Dzis tym czyms jechalem, bo nie skrecilem gdzie trzeba 200 to jechalem tylko przez pare sekund, bo zaraz jakis powolniak sie wbil.... kto to widzial, 2 pasy...
  17. sebul opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Ma ktos z was moze jakis poradnik jak to zrobic ? Lozysko na przod ide dzis kupic SKF, jest ono razem z piasta. Tylko nigdy nie bawilem sie przy hamulcach z ABS i nie wiem co robic, aby nic nie uszkodzic. I wiecie moze jaki klucz jest potrzebny do odkrecenia piasty ? Imbus 17 ?
  18. Zdziwilem sie podobnie, jak lalem plyn do spryskiwaczy, wlecialo ponad 4 l i dalej plene nie bylo Myslalem ze dziure mam
  19. Ok, w takim razie bede obserwowal co sie dzieje i jak cos to jeszcze mi troszke zostalo plynu w 1l butelce Az sie zdziwilem ze 5 l nie starczylo
  20. Dzieki wielkie A jest jakas specjalna procedura na odpowietrzanie ?
  21. Dzis wymienialem z kolega rozrzad, aby miec dobre dojscie spuscilismy caly plyn chlodniczy bo i tak mialem wymieniac pompe wody. Plyn kupilem na szybko, nowe borygo rozowe, czy ten plyn moze byc ? Nastepnie wymienilismy rorzad , poskladalismy wszystko do kupy i zalalismy plyn, najpierw weszly 3 l, zlecialo, kolejny litr, zlecialo, wlalismy prawie do konca i odpalilem auto, chwile pochodzilo, wlalem reszte plynu i bylo juz niby ok, zajechalem do domu, patrze a tu pod minimum, kupilem kolejny litr, wlalem i jest juz ok. W aucie ladnie grzeje, dalem na HI i lecialo gorace powietrze, czy jeszcze musze jakos odpowietrzac uklad czy juz jest odpowietrzony ? Temperatura ladnie jest na 90 stopni.
  22. Sprawdz czy wszystkie wtyczki masz podlaczone w kompie, mozesz je tez wyjac, spryskac preparatem do stykow i podlaczyc na nowo.
  23. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Kupujecie do waszych furek jakis specjalny plyn chlodniczy czy zwykle borygo albo petrygo ? Bo bede robil rorzad i przy okazji wymienie sobie plyn, tylko nie wiem czy po prostu brac rozowy czy jakis specjalny musze ?
  24. Bylo najpierw wsadzic pena i sprawdzic
  25. Ja mam Nokian H od tamtego roku i wygladaja dalej jak nowki Halas, hmmm raczej do glosnych nie naleza, ja tam je raczej slabo slysze na asfalcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.