Treść opublikowana przez sebul
-
Ma ktoś pralkę BEKO ?
Jeśli tak, dajcie znać, bo mam pytanie co do głośności...
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Po co jakies firmy z d*py kupowac ? Ja myslalem nad centra futura, varta i bosch, ostatecznie kupilem boscha i jest poki co zadowlony, auto stalo tydzien, bo wycieraczki zaczely sie zacierac, dzis zrobilem wycieraczki i odplail od kopa. Centra futura ma to fajnego, ze ma assisstance jesli chodzi o aku, jak wam padnie , to wpadaja za free i odpalaja auto. a;le ja i tak wzialem boscha, bo assisstance takie , a nawet lepsze mam od ubezpieczyciela
-
ogrzewanie tylnej szyby
boczne szyby w awancie masz nie ogrzewanie, nitki które widać to tylko antena radia rozje^$%es system, myslalem ze to ogrzewanie:)
-
nie dziala podswietlanie fis,wlacznika swiatel,i czesci pakietu swiatlo
sprawdziles ten nowy bezpiecznik ? moze jest zwracie i ci go ciagle pali....ewntualnie mozesz wsadzic o 5a mocniejszy i sprawdzic co bedzie
-
Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki
I super, oby zabierali auta ! Bedzie super ! piles ?! Zadu^%$ autobusem albo taxi, a nie zabijaj na drodze niewinnych. Jestem w 100% za ! medik- wole zeby jego rodzina glodowala , niz zebym umarl lub ktos z moich bliskich, jak jezdzi napruty , to ma pecha, po aucie i koniec jazdy.
-
Zmiana języka na głównym wyświetlaczu
jaki xp mode masz win 7 i nie możesz vaga odpalić ?? Na lapku mam viste. Na pc 7.
-
Na jaki kolor zimówki?
dawaj kolor sraczki !
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Skoro na studia idzie to ma z 19 , 20
-
Wymiana przednich drzwi
Twoja zona, ...no wlasnie, tutaj popelniles blad, dajac jej swoj samochod
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Ja dzis zmienilem, bo dosc cieplo bylo i fajnie sie zmienilo, a nie chcialbym pewnego dnia gdy musialbym jechac natrafic na snieg ;]
-
Szkoda parkingowa pijany kierowca zbiegł są świadkowie i dane kierowcy.
ja juz dawno przestalem....
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Tamtej zimy lalem zwykla rope na orlenie i nic sie nie dzialo, w tym roku tez nie zamierzam nic kombinowac, choc teraz zalalem sobie verve, pierwszy raz
-
Akumulator.
Dzis bylem po 40 km w jedna strone, czyli w sumie 80 km ponad zrobilem, oczywiscie trasa , wiec 140 km/h, mysle ze sie juz podladowal Jutro tez taki dystans zrobie, wiec mysle ze bedzie ok
-
opinie opon bierznikowanych ze wzmacnianymi bokami kola 17 calowe
Do punta 1 bym moze i kupil, do audi - nigdy, tym autem sie jezdzi szybciej , dynamiczniej i wymagam aby opony byla pewna, a nie jeszcze sie odklei czy cos .... jak chcesz kupic bieznikowane, sprzedaj audi, kup jakiegos grata do 5000 zl i kup bieznikowane.
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
Axa. Dostajesz jeszcze 20% znizki jak przez neta kupujesz.
-
Zgasł i nie chce odpalić
Nie kminie jak mozna doprowadzic do konca paliwa.... rezerwa sie pali, to jazda na stacje,. a nie ... a moze uda sie przejechac....
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Ja moze jutro, a moze w piatek sobie zmienie , w puncie juz zmienilem
-
Windows De- Icer zamiast tradycyjnego zimowego plynu do spryskiwaczy....?
---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- co do takiego płynu, kiedys nawet zalozylem temat w panice bo myslalem ze fura mi sie zajarala popsiukalem cala szybe takim czyms z rana , odpalilem fure dałem nawiew na maks na szybe i czekam az odparuje, wlaczylem wycieraczki zeby sciagnac to co zostalo na szybie po psiukaniu i kiedy ten płyn dostal sie na goraca nagrzewnice to cale auto w srodku w siwym dymie, spod maski dym, ja panika i prawie kupa w majtach :kox::kox::kox: zabiles mnie tym
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Panowie, da sie zrobic reupload fotek >? ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- Zrobi ktoś reupload fotek ?
-
Akumulator.
Ja podładowałem tamten stary, zawiozłem do gości co się zajmują akumulatorami...podłączył urządzonko, spadło poniżej 9V, więc aku szrot. Zakupiłem więc bosch S5 77Ah 780A za 368 zł, podłączyłem i od kopa zapalił, choć przez chwile mi budą zatelepało, pierwszy raz w sumie tak miałem, zobaczymy jak dalej będzie, jutro może zimówki założe i będzie można smigać.
-
Akumulator.
A ile dales i za jaki(ile ah i ile a rozruchu) ?
-
Akumulator.
Ori czyli jaki ? Bo nie wiem juz co kupic, Varta, Bosch s5 , Centra futura ? Moze jakaś inna marka ?
-
Akumulator.
Biszczan - myslalem ze z vinu sie uda, nie chce mi sie teraz leciec do garazu i srpawdzac wlepke To w poniedziałek jadę na zakupy ;] mariuszzgierz - o taka odpowiedz mi chodzilo, prosto i na temat To w poniedziałek jadę na zakupy ;] A poki co , wsadzilem od punta do podladowania i pozniej od audiczki podladuje troche, podajde do gosci co sie zajmuja aku i mi powiedza co z nim jest, ja kbedzie zgon to kupuje z miejsca ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 10:10 ---------- A co myslicie o centra futura 77Ah 760 A ?
-
PROBLEM ! WGNIECENIE NA MASCE co zrobic ? jaka naklejka?
skaczacy silnik ?! wtf ?!
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Za taka kase to wez moze Bosch S5 77Ah 780 A, zawsze to wiecej na rozruchu bedzie