Treść opublikowana przez Onkel
-
Po kilku metrach zapala się kontrolka ESP
Od tego zacznij, inaczej to gdybanie....
-
[B7 BKE] Trzęsie silnikiem i budą
Napewno zle ustawiony ma wplyw na to. Ja chyba tak sprawdzalen ale potwierdze dopiero po swietach 004 grupę znajdziemy : 01 ENGINE / MEAS. BLOCKS 08 / Wysłane z G2
-
[B7 BKE] Trzęsie silnikiem i budą
Tez mam bke i da się ustawić kat synchro Wysłane z G2
-
jak sprawdzic czy mam podgrzewane fotele?
Jak jest zielona kostka to są grzane
-
System operacyjny Android
Hard reset przyciskami tez nie da rady? Wysłane z G2
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Kup citroena lhm plus. Wysłane z G2
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Kupiłem sama gałkę na takiej aukcji jak Ty podałeś. Jakość wykonania nie była najlepsza. Mało tego leżała nie wiadomo gdzie bo odcisnieta skóra miała i chrom porysany . Mogę podesłać Ci foto bo skandalem reklamacje i wysyłałem im. Noni kupiłem ori z a3 razem z mieszkiem. Teraz jestem zadowolony. Wysłane z G2
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Daj sobie spokój. Ja kupiłem sama gałkę i odsylalem . Wysłane z G2
-
Lg g2 mini czy warto?
+1Wysłane z G2
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Zerknij w dział części tam masz etykę online, jak nie znajdziesz to za godzinkę zerkne Wysłane z G2
-
Windows 8.1 za grosze ?
Aż z ciekawości zobaczę jutro. Wysłane z G2
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Całą procedura dla potomnych: Procedura adaptacji kluczyków: wkładamy prawidłowy kluczyk do stacyjki (taki, którym można uruchomić silnik) i włączamy zapłon, w programie wybieramy opcję [immobilizer], jeśli nie nastąpiło połączenie, oznacza to że immobilizer obsługiwany jest przez sterownik liczników, więc należy wybrać opcję [Liczniki (inspekcje)], następnie z opcji wybieramy [Logowanie], jako kod wpisujemy numer zaczynający się od 0 i następnych 4 cyfr, które znajdują się na blaszce dołączonej do kluczyków. Jeśli te 4 cyfry nie są dostępne można posłużyć się numerem identyfikacyjnym sterownika (u dołu ekranu programu DeltaScan) i za jego pomocą wpisać brakujące 4 cyfry potrzebne do procedury logowania. po przyjęciu kodu w procedurze logowania, wybieramy opcję [Adaptacje], podajemy 21 jako numer kanału adaptacji i wciskamy przycisk {Przejdź do kanału}, w polu Aktualna wartość adaptacji pojawi się cyfra określająca ilość kluczyków obecnie obsługiwanych przez sterownik, chcąc zmienić tą wartość, w polu Nowa wartość adaptacji wpisujemy cyfrę oznaczającą ilość wszystkich kluczyków (ale nie więcej niż 8), którymi będziemy mogli uruchomić samochód, sprawdzamy poprawność wpisanej wartości przez wciśnięcie przycisku {Test wartości}, jeśli po przeprowadzeniu testu, w polu Aktualna wartość adaptacji pojawi się nowa wartość, oznacza to, że wartość jest poprawna i można ją na stałe zapisać w pamięci sterownika - przycisk {Zapis wartości}, po zapisaniu nowej wartości w pamięci sterownika, kluczyk który znajduje się w stacyjce został już zarejestrowany w sterowniku, następnie należy wyłączyć zapłon i zmienić kluczyk na następny, który ma być zarejestrowany w sterowniku, kluczyk można wymienić na następny dopiero wtedy gdy lampka kontrolna immobilizera zgaśnie, należy umieścić po kolei wszystkie kluczyki, które mają być zarejestrowane w sterowniku. Jest na to przewidziany czas 30 s. liczony tylko wtedy gdy jest włączony zapłon. Przyciskiem {Wyjdź} kończymy komunikację ze sterownikiem. Uwagi. procedura adaptacji kluczyków może być automatycznie przerwana gdy: przekroczony zostanie czas 30 s. zostanie osiągnięta ilość kluczyków wprowadzona w kanale 21 adaptacji, do stacyjki zostanie włożony ten sam kluczyk dwukrotnie, na zakończenie procedury adaptacji kluczyków należy sprawdzić, czy w pamięci sterownika nie zostały zarejestrowane kody błędów - opcja [Odczyt kodów błędów]. Wysłane z G2
-
Lg g2 mini czy warto?
Będziesz zadowolony bateria dobrze trzyma
-
Windows 8.1 za grosze ?
To nie macie swoich kont na DreamSpark?? My dostalismy dostęp i w sumie mam go po dzisiejszy dzień. Pobrana 7 i 8. Teraz jest, że każdy system można 1 raz pobrać w każdej wersji bitowej. Jak nie mogłem aktywować to trzeba było zadzwonić na microsoft i zrobić to przez telefon. Dwa razy tak miałem instalując 7 i za każdym razem poszło.
-
Lg g2 mini czy warto?
Ja jak pokłóciłem się z szajsungiem to wziąłem na próbę G2 mini. Zaskoczył mnie jak przy 1GB ramu działał dobrze gdzie np. S3 zamulała. Po miesiącu sprzedałem i wziąłem G2. W porównaniu do S4 jestem bardzo zadowolony.
-
Komplet rozrządu z Allegro - Opinie
To jest właśnie takie porównanie U H4mm3R ma ori, na allegro jakiś shit no ale taniej
-
Strefa Śmiechu
- Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
A jak w b6 zakodowac nowy transponder jak ma się pin immo? Wysłane z G2- Kiepskie Ładowanie Akumulatora
Miernik w łapę i sprawdzić ile ma na oddalonym silniku Wysłane z G2- System operacyjny Android
Przesiadał się ktoś z G2 na G3? Jest sens? Jak to jest z tym grzaniem i nie wielkimi lagami w użytkowaniu?- Czy wymienialiście już opony na letnie?
Ja też dzisiaj trzasnąłem- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nic się nie stanie- tylne lampy a4 b7
Nie są fabryczne- Pytanie o Klimatronik a4 B6
Podłączyć kompa i sprawdzić błędy silniczek sterujących klapami Wysłane z G2- [wersja USA] Nieoryginalne radio, gubienie stacji, brak dźwięku w głośniku w tylnej półce
Potrzebujesz separator do radia. Jak nie oni radio to musisz zastosować moduł żeby grał tył. Antena diversity czy jakoś tak Wysłane z G2 - Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6