Treść opublikowana przez Onkel
-
Zmiana niektórych elementów wnętrza na inny kolor
To jest akurat najmniejszy problem bo jak napisałem sam sobie czyszcze. Kwestia zmiany na s-line lub sport. Czarne można dostać w dobrych pieniądzach i jest z czego wybrać. A swing?? Każdy kto ma to wie jak jest. Podłokietnika szukam już jakiś czas i jest jeden ale jak przesłał mi dokładniejsze zdjęcia to podziękowałem (cały podrapany czymś). Napisałem do kolegi, którego podesłał mi alest. Zobaczę dokładne fotki jak to u niego wygląda.
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
Daj fotke jak możesz.
-
Zmiana niektórych elementów wnętrza na inny kolor
Młody przechodził na czarny ale on całość zmieniał a mi chodzi tylko o wymienione elementy...
-
Zmiana niektórych elementów wnętrza na inny kolor
Witam. Mam u siebie wnętrze w kolorze SWING. Ogólnie wszystko jest w bdb stanie ale jasne fotele trochę mnie irytują(dobrze, że mam kumpla z odkurzaczem piorącym). Zastanawiam się nad zmianą niektórych elementów na czarne tylko nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać dlatego zapytam o opinie i może trafi się ktoś kto tak ma/miał. No i czarne np. s-line łatwiej znaleźć niż swinowate a i cena nie zabija jak w przypadku tych drugich A zatem całość jest SWING. - listwy dekoracyjne (dekory) mam w carbonie czarny mat (wszystko - popiołki, ramka biegów też) - gałka od s-line czarna z mieszkiem Teraz zastanawiam się nad wymianą kierownicy na czarną, obudowy za kierownicą też i obszyć rączkę ręcznego na czarno a do tego fotele przód i kanapa tył czarna bez boczków drzwi. Jak myślicie da to rade czy niekoniecznie? Tylne boczki mam z roletami dlatego nie chciałbym ich zmieniać.
-
Strefa Śmiechu
- System operacyjny Android
Ja dostałem jakis tablet przy przedłużeniu neostrady. Do zwykłej zabawy i netu nawet daje rade- Synchronizator 3 biegu
Ja na waszym miejscu jakby padła ori, wymienił na używaną i znowu padła to wolałbym naprawić i kupić co trzeba. Może koszty większe ale wiecie co macie. A sami widziecie jak to jest z tymi używkami...- Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
W B6 nie można zapomnieć o zapalającej się kontrolce silnika. Aby to wyeliminować trzeba programowo usunąć drugą sonde albo zastosować tuleje choć to drugie rozwiązanie nie zawsze daje rade...- Zawór gazu we wlewie paliwa.
Troche lipnie Ci zamontowali. Ja mam obok wlewu paliwa ale muszę wkręcać tą końcówkę. W A3 jak miałem to mieścil się zały wlew tutaj nie dało rady. NIe wiem czy starczy Ci przewodu gazowego, pewnie trzeba będzie wymienić. Zapytaj tam gdzie zakładałeś ile chcą za taką przeróbkę.- Nowa pompa paliwa wyje
Jakbyś jeszcze napisał B5 czy B6 to bylo by super... Ciśnienie paliwa do sprawdzenia. Filtr paliwa kiedy wymieniany??- [B5 ADR] Jak rozebrać element zaznaczony na fotce
Zobacz z jaką datą jest ostatni post:wink:- Wymiana Klimatronika w B6 z B7 z grzaniem foteli
2. Pasuje tylko nie będziesz miał grzania foteli- Bose - brak sygnału na przód
No właśnie to granie ciszej przodu od tylu jest do wyjaśnienia. Zaraz po zakupie auta wladowallem rns-e i tył grał głośniej, teraz mam pionka f900bt i tez mi się wydaje że tył gra głośniej. Tłumacze sobie ten fakt tym, że siedzę bliżej tylnego syka niż przedniego ale dlaczego nawet w ori jest taki efekt/złudzenie?? Trzeba coś przekodowac moze???- Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Ktoś pewnie przesylal Bartkowi kasę choćby na potrzeby poduszki do testow czy odpali b7 w b6. Jak zaczniemy przelewać to nie da rady nam zwrócić A tak poważnie- Tak jak napisales bezinteresownie pomagales ludziom z forum teraz ludzie z forum beainteresownie pomogą Tobie. I jakby z lódzkiego chciała się zebrac ekipa i jechać do Bartka z jakimś ''podziękowaniem'' to jestem jak najbardziej za bo bylo by mi bardzo miło Cię poznać i wypić jakąś flaszkę. Mariuszzgierz piszesz się??? Zbierzemy jeszcze kilku chłopaków i możemy lecieć. Daleko nie ma.- Wymiana napinacza i łańcuszka rozrządu.
Trochę zabawy jest. Sam tego nie robiłem ale chlopaki opisywali jak to mniej więcej wygląda. A co do uszczelki to podobno jest zasada, która mówi, że drugi raz nie zakłada się tej samej uszczelki bo wiadomo lekko inaczej dekiel przyłożysz i już leży inaczej na uszczelce i po jakimś czasie może zacząć lecieć olej także jak już robić to lepiej kupić i mieć spokój.- Radio a4 b7
Ja u siebie mam pionka f900bt z odblokowanym systemem więc działa oprócz ori mapy też automapa. Jeśli na tym nie ori grał Ci tył to pewnie jest już załadowany adapter. Wpisz sobie "aktywny tył audi" i będziesz wiedział o co chodzi.- Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Bartek dawaj numer konta. Nas kilka złotych nie zbawi a Tobie pomoże. Wszyscy korzystamy z Twoich opisów a i na PW zawsze chętnie odpowiesz i tak jak u mnie żadnego pytania nie zostawiłeś bez odpowiedzi dlatego teraz nie chodzi o Twoją dume ale o nasze podziękowanie i wyraz szacunku za to co robisz dla tego forum.- [ALL B5] Malowanie listw ozdobnych
Miałeś się odezwać żeby u mnie pomyśleć o hydro i pipka....- Sprawdzony ocieplacz do akumulatora
Ją zostawiłem sobie z a3 ori ocieplenie moze nie jest tak wydajny jak styropian ale daje rade.- Problem z wskaznikiem paliwa
Musisz zajrzeć do pompki pewnie pływak spadł.- Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
:facepalm::facepalm: I ktoś kiedyś kupi to Twoje padło i będzie mówił, że OOOO to g**no bo ciągle coś się dzieje.... Pomijam już fakt zmiany oleju na ten co teraz lejesz... Ciekawe czy ty byś kupował oryginalne części za 1000zł do auta jak byś wiedział ze chcesz go sprzedać i tych pieniędzy i tak nie odzyskasz A po twoich postach widzę ze masz nie lepszy samochód :polew: Żal mi Cię Może nie modzę auta na S4 czy S-line ale jak coś robie to wkładam części takie jak były na pierwszy rzut robione. Jak sprzęgło było LUK-a to wkłądam LUK-a, termostat ori wpakowałem i z wszystkim tak robie a części zmawiam u Tomka z forum. Później przy sprzedaży przedstawiam faktury choć zawsze jest tak, że moje auta bierze ktoś z rodziny bo wie co ma. Koniec OT. A Ty pompe oleju wsadź lepiej porządną bo mimo wszystko rok czy dwa to jakiś czas i niech Ci padnie, teraz zaoszczędzisz 100 czy 200 zł a na remont silnika wydasz dużo więcej i patrzy się pod tym względem a nie tylko cena...Kupując auto zawsze myślę o tym, że za około 3 lata sprzedam ale przez ten czas ma mi służyć a ja mu w tym pomagam. Nie musiałem ale zrzuciłem miskę żeby zobaczyć czy smok nie jest zapchany bo w 1.8T to częsta przyczyna zatarcia silnika. Wszystko było ok ale śpię spokojnie, że z trasy nie wróce na lawecie a przynajmniej nie z powodu zapchanego smoka. Pozdrawiam- Klekocze przy odpalaniu i po rozgrzaniu 1.8T AVJ
:facepalm::facepalm: I ktoś kiedyś kupi to Twoje padło i będzie mówił, że OOOO to g**no bo ciągle coś się dzieje.... Pomijam już fakt zmiany oleju na ten co teraz lejesz...- Tylna polka sedan
Ktoś już kiedyś pytał jak ściągnąć półkę w wersji bez składanych siedzeń. Na pewno musisz zacząć od ściągnięcia osłon słupków tylnych, które zaczynają się w połowie auta (tutaj jak masz kurtyne).- Komputer nr 1 i średnie spalanie
Nie spojrzałem na druga strone.... To samo co wyzej- [ALL B6] Montaż CB radia
No to postawiłeś mi wyzwanie Choć muszę jeszcze wszystko przemyśleć - System operacyjny Android