Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    NIe chodzi o to czy ona nowa czy nie. Tylko o wydajność. No bo jest różnica 7g/h a 1g/h.
  2. Te syreny montowali też chyba w skodzie octavii i vw golfie, ogólnie starszy typ. Ja zakupiłem ten: http://allegro.pl/syrena-alarmu-alarmowa-vw-audi-1k0951605d-i2177057953.html I co lepiej wyje ta z aukcji??
  3. Onkel opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam. Idzie wiosna więc zacząłem się rozglądać za serwisem klimatyzacji. Znalazłem ciekawą ofertę w Łodzi za 49zł sprawdzenie szczelności, uzupełniene oleju w sprężarce + dodatkowe 12zł za uzupełnienie czynnikiem chłodzącym (100g w gratisie). Ozonowanie też jest w to wliczone. Zadzwoniłem i Pan powiedział, że ozonowanie trwa około 12 minut bo jego maszyna ma wydajność 7g na godzine więc to w zupełności starczy. Dzwoniłem do innego zakładu i tam trwa to 30 minut ale maszyna ma wydajność 1g na godzine. Więc powiedzcie mi czy 12 minut straczy tą "profesjonalną"(tak nazwał) maszyną??
  4. Wejdź wobie w warsztat tam jest opis c zrobić żeby grał tył.
  5. Kumpel tez kupił u Gruchota zamiennik i niestety nie pomogło...
  6. Napisz do czaki22 on ma takie lampki.
  7. Niestety VAG-iem tego nie ogarniesz.
  8. Ja miałem A3 i już wtedy powiedziałem, że tylko audi. Sprzedałem A3 i szukałem A4 ale, że kasy nie miałem wystarczająco to kupiłem Mazde 6.... Pojeździłem pół roku i wróciłem do Audi. I nigdy więcej zdrady
  9. Wywalenie kata i komputerowe wylączenie drugiej sondy.
  10. Powiedzcie mi co lepiej zagra pioneer avic f900bt czy kenwood ddx4028bt?? Jeśli nie sprzedam felg to dam je bratu na urodziny ale jeśli bym sprzedał to myślałem o radyjku. Kiedyś tam miałem pioneera i ładnie grał ale podobno kenwood lepiej gra. Chodzi mi najwięcej o to, żeby miało filtry dolno i górno przepustowe na skrzynie basową i głośnik. Kenwood ma takie coś??
  11. Kosz starczy tylku musisz jeszcze tunel wyciąć. Wejdź sobie w temat w dziale warsztat i tam jest opis montażu RNS-e to robisz tak samo.
  12. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Fr0styyy a jakie masz obroty na jałowym?? Podnosiłęś VAG-iem?? JA podniosłem na maxa i mam 760-800 i wydaje mi się, że to trochę mało.
  13. Ja nie odkręcałem podłokietnika...
  14. Każdy leje co chce ale ogólnie Castrol nie ma dobrej opinie. Najlepiej zmienić przy następnej wymianie.... Poczytaj temat o oleju.
  15. Kumpel do tego silnika leje Motula 10W40 i żadnego ubytku.
  16. Wydaje mi się, że jest dobre tym bardziej, że tyle czasu jeździłem. Ale dla spokoju wezmę jeszcze przykręcę i zobacze co wtedy...
  17. Potencjometr na module SD-2 odpowiedzialny za "przyciemnienie" świecenia długich. Xenon sam ustawia mijania.
  18. Witam. Mam u siebie moduł do świateł dziennych, który zrobiłem na podstawie opisu z forum. Jeżdżę na nim już ponad pół roku. Ori mam xenon. I zauważyłem, że ludzie migają mi światłami jak jade... Ostatnio jechaliśmy w 5 więc myślę sobie może za wysoko świecą ale dzisiaj mijam się z kolesiem (sam) i też mi mrugał. Policja nigdzie nie stała:kox: Czy przy ori xenonie on nie ustawia całej lampy?? Jak to jest? Bo jeśli będę oślepiał to czeka mnie demontaż. Mam potencjometr i mogę sobie ustawiać ale to dobrze jest ustawione...
  19. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Nie trzeba. Ale kanał musisz mieć.
  20. Jak ściągniesz to zobaczysz. Trzeba będzie odchylić kawałek plastiku żeby wyskoczyła "centralka" z zaczepów.
  21. Musisz ściągnąć boczek nie ma innego sposobu.
  22. Ile za pompe płaciłeś?? Ciśnienie słabe dawała?
  23. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Filtr około 80zł.
  24. Nie ma pojęcia. U mnie i u niego jeden jest z tyłu silnika a drugi na wężu idącym do chłodnicy na dole.
  25. W dziale warsztat jest cały opis. Tam zajrzyj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.