Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. No ale chłopaki odpowiadają Ci rzeczowo. Diesel jest dobry na długi trasy. Wtedy widzisz rzeczywiście to spalanie 6l(przykład) jak zapewne wielu znajomych Ci o tym mówiło. Ale przy 5km zobaczysz, że spalanie wyjdzie dużo większe i będzie żałował, że kupiłeś diesla... Tak samo jest z grzaniem auta 5km się nie nagrzeje ale żeby nie było, że udzielam się nie rzeczowo :kox: Na zimnym nie przypierdzielamy od razu bo to nie dobrze dla turbinki a po powrocie z trasy gdzie było troszkę przypierdzielane to lepiej odczekać kilka sekund żeby się schłodziła.
  2. Jaki sens kłaść folie i malować ją później??
  3. To jest norma wchodzi około 80% pojemności butli reszta to tzw. poduszka. 300km no niech będzie
  4. Zamień żarniki miejscami z zobaczysz jak jest.
  5. A kto jak nie VAG?? Zawsze po odłączeniu aku przez chwile pali się kontrolka ESP ale po przejechaniu kawałka i użyciu hamulca nożnego gaśnie. Podłączaj VAG i dawaj jakie błędy się pojawiły.
  6. Mam i ja Wszystko super działa, wczoraj zrobiłem kodowanie. I muszę się pochwalić, że u mnie nie ma problemu z wyświetlaniem strzałek kierunkowych na FIS-ie :> W sumie nawet kodowania nie zmieniałem tylko podłączyłem zmieniłem ekran logowania na RS4 i wsio. Tylko tyle że przez cały okres montażu miałem aku odpięty. Trzeba się trochę na przymierzać tunelu ale poza tym robota miła Domin79 klimatronik juz wcisnąłem. Musiałem RNS-a wyciągnąć i najpierw zamontowałem sterownie i wszystko ok
  7. Ja jak szukałem do siebie i dzwoniłem do serwisu to powiedzieli, że pompka ma znaczenie z jakiego auta jest włożona. Podobno inne ciśnienie dają ale czy to prawda nie wiem bo na alledrogo znalazłem pompe od AVJ dokładnie z takim numerem i końcówką P jak miałem
  8. U mnie tez na początku takie dźwięki wydawała jakby ciezko miała pompować. Wymieniłem filtr. I niestety ale musiałem ją wymienić bo mimo tego, że pracowała to strasznie wyła 130zł na alledrogo wraz z koszem.
  9. Jak jest sprowadzony to opłaca się w skarbowym zwolnienie z VAT - 160zł.
  10. Onkel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    U mnie jak ściągnąłem ten drugi dekiel to nic nie było...
  11. Onkel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    A z ciekawości nie odkręcałeś żeby sprawdzić?? Nie, masz tylko jedną pompe. Pod drugą klpką nic nie ma tzn. pomy
  12. U mnie też wymagają w WK tego papierka że zapłacone jest. Ale podobna sytuacja. Koleżanki babcia sprzedała lokal po barze. Dostała za niego 108000zł. rozdała pieniądze dzieciom i fajnie. Nie płaciła podarku a też trzeba go uiścić chyba, że przeznaczy się tą kwote na nieruchomości w ciągu dwóch lat. Nie kupili żadnej nieruchomości. Po 4 latach pisemko. Dzień Dobry widzę, że w tym roku mikołaj do was nie przyjdzie bo z odsetkami wyszło sporo kasy.
  13. Ja zamawiałem u tego kolesia do siebie bo mi przepadł gdzieś znaczek. I mam scyzoryk.
  14. Może nie jestem jakimś super smakoszem ale czuć jak jest podrobiona. Od dawna piliśmy ze znajomymi STOCK-a. I wszystko super. Pojechaliśmy do Kalisza do znajomych a tam już podobno idzie podrabiana i kuzyn dał mi spróbować. Faktycznie
  15. Ja mam BRC. Na tej migającej zrobisz jeszcze około 90 km tak jest u mnie. Mi zaczyna migać dopiero przy 260km ale wchodzi 41 litrów a też mam butle 53.
  16. Na oko widać że w scyzoryku jest większy.
  17. Onkel odpowiedział(a) na juzek114 temat w 1.6
    Trzeba było VAG od razu podpiąć i zobaczyć co się dzieje. A nie słyszałeś czy tamta podaje paliwo?? Nie ściągałeś przy tamtej przewodów przy wtryskach???
  18. W skodzie służbowej z 2010 roku tak jest. Załącza się po otworzeniu drzwi. W b6 dopiero po przekręceniu stacyjki.
  19. Ja też tak zrobiłem. Musisz szukać na aukcjach.
  20. :/ Tak też myślałem. Muszę poszukać rozpiski pinów w ori wzmacniaczu i przerzucić kabel
  21. Witam kolegów. Zdecydowałem się i zakupiłem rns-a Mam już wszystko, dzisiaj byłem tylko na szybko podłączyć czy działa i jest ok. Ale jest mały problem. W kwietniu tego roku wymieniałem ori głośniki na własne. Kable głosnikowe też kładłem swoje wraz z kostka ISO głośników (ori kostke głośnikową zostawiłem). Po podłączeniu RNS-a i kostek gra przód i głosnik basowy. Tył nic. A wszystko dlatego że w kostkach RNS-a są tylko 4 przewody a w mojej ISO 8 (przód i tył). Jak teraz pomyślec żeby gral i tył?? Kable mam takie jak poniżej. Nie wiem tylko do czego jest ta jedna kostka żadna z auta nie pasuje do nie. Jakieś pomysły???
  22. Zimą zawsze ciężej sprzedać auto. Poprzednie wystawiłem dwa razy. Pierwszy raz początek stycznia - kilka telefonów 2 obejrzało. Drugi raz wystawiony w kwietniu dokładnie we wtorek. Od czwartku telefony i umawianie się na weekend. Poszedł w sobote
  23. Grzesiu wymienił. Ale podobno nie u wszystkich wymiana pomagała. Warto sprawdzić cisnienie oleju i smok. A na jakim oleju jeździsz??
  24. Uszczelka pod głowicą??
  25. Kolego nic nie zdziałasz nawet jak pokażą Ci monitoring. Może u was są lepsze kamery, które maja taką rozdzielczość żeby odczytać tablice. Kolegi tata jest policjantem. Im też jakis koleś autko przerysał w nocy na parkingu. Owszem widać wszystko ale nie na tyle żeby komuś udowodnić że to on zrobił. Tutaj jeszcze był taki problem, że to nie był nikt z sąsiadów ale i tak podobno nic by nie pomogło. Bo musiał by mieć ewidentny dowód że to auto z tymi tablicami to zrobiło. Chyba, że znajdziesz świadka, który widział to i zapamiętał tablice.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.