Treść opublikowana przez slepy
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 1Z] A4 TDi
kupowałeś te ORi czy też uniwersalne?? Doszedł nowy zakup, kto zgadnie co :gwizdanie:, Jerzu Ty się nie liczysz
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
Poszło
-
[B5 AFN] Moja srebrna Audiczka
zapodaj poliftowy grillek bo ten troszkę nie pasuje teraz do przodu.. no i lampki tył od polifta
-
[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>
kupiłeś zbiornik na 2 pompki?? poliftowy 4,5 litra?
-
[B5 1Z] A4 TDi
no właśnie ja o nich myślę ale pierwsze to kasa, a drugie to mam już gotowe kratki z przedliftu i trzebabyłoby je znów rezać, a za spawanie już 70zł zapłaciłem potrzebuję uszczelkę o przekroju U, spotkał się ktoś lub ma jakieś namiary?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________furka jutro ląduje w lakiernika, halogeny będą chyba schowane za kratkami :gwizdanie:, siatex jest zbyt cienki i gdybym wyciął dziurę na halogen to by się nie miał czego trzymać, a przez to że jest cienki nie ogranicza, światła z halogenu, zrobiłem go tak że ma z 6cm regulacji przód tył, także może w przyszłości wyrezam siatex, choć bardziej jestem nastawiony na to iż w przyszłości kupię Ori halogeny, w dobrej cenie ( tylko muszą się jakieś oszczędności uzbierać )
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wpadłbym w końcu wpadł ale jutro oddaje w ręcę lakiernika, i niech się dzieje co chce, na 17 napewno nie wyrobie, ale na majowego powinienem
-
[B5 1Z] Po raz drugi
ok dzieki wielkie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no ale przecież pierwsza fotka jest aktualna , czyli na 19" od RSa
-
[B5 1Z] Po raz drugi
i nie robiłeś poprawki programu po zmianie wtrysków :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Po raz drugi
kolego wtryski wymieniałeś całe czy tylko końcówki?
-
[ALL B5] Przeróbka grilla i kratki zderzaka
zwykły sprey do zderzaków czarna satyna, nałożyłem 3 warstwy i jest miodzio
-
[ALL B5] Przeróbka grilla i kratki zderzaka
allegro wszystkie zaczepy dobre tylko ramka pryśnięta na czarny połysk i trochę już pokiereszowany ten lakier był, ale wziąłem papierek wodny 800 i dawaj do gołego plastkiku, potem sprey do plastiku czarna satyna i jest tak jak sobie zaplanowałem, auto będę miał złożone najwcześniej pod koniec następnego tygodnia to wstawie zdjęcia jak wyglądaja kratki na aucie :gwizdanie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Topor to czekam , no i kombinuj z tymi progami s4 EOT Kowi turbninka na miejscu jak autko śmiga, no pochwal się
-
[ALL B5] Przeróbka grilla i kratki zderzaka
ja dałem za grill 240zł z przesyłką :gwizdanie:, + 15zł za sprey do malowania ramki , a zderzak mam Ori , tylko teraz dorezałem do niego spryski i modzę halogeny
-
[ALL B5] Przeróbka grilla i kratki zderzaka
ja mam grill ORI RS4 kratki mam zrobione wszystkie tylko jeszcze będę boczne wycinał pod halogeny , a co do tej siatki ABS to mam takie samo podejście :gwizdanie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie mów mu niemów bo też zacznie rezać
-
[ALL B5] Przeróbka grilla i kratki zderzaka
no własnie i taki malutkie, jakbym miał te kratki od RS4, to byłby kolega Cypek80 znalazł jeszcze coś takiego http://www.allegro.pl/item581012667_siatka_tuningowa_srebrna_abs_plastik_900x250.html grubsze plasterki ale nadal malutkie oczko , jedynie Ori RS4 dają radę, choć te moje nawet mi się podobają, tylko maluje je jeszcze na czarną satynę, bo narazie się świecą jak... [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 12:20_________________________________________________ żeberka przyciąłem tylko o 1 cm tak żeby siatex się schował fotka jest od zewnątrz, co z grillem?
-
[ALL B5] Przeróbka grilla i kratki zderzaka
Jerzu ze wszystkim na bierząco , robiłem i zrobiłem, myślałem o Ori kratkach z RS4, już nawet kupiłem ale jak się okazało gościu sprzedał je w sklepie poza allegro, , no u kupiłem siatex ala RS4, no i wygląda to tak: sorki pomyliłem linki tu masz fotkę kratki środkowej
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
zależy jak trafisz, na allegro od 200-500zł, ja kupiłem za 238zł z przesyłką
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
no to chyba że tak wtedy kierunki Clear , te ori polifty bardziej mi się podbają od tych czarnych także dobrze zrobiłeś zamieniając, grill bez znaczka , kup od RS4 albo S4 i wtedy go na czarno , moj czeka na montaż RS4 z czarną ramką
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
własnie na takie poluje, i mam chyba taki sam kolorek , ładnie się prezentuje, jak już masz ciemne lampy, to kierunki boczne też kup dymione
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
te fele co masz obecnie to są 18" :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jak widzicie moją niunię na -35 i -40 ?
aż tak źle na 18"
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
chyba nie :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=607984345