Treść opublikowana przez Kasjan
-
Zapaszki do auta
Chuy fajny zapach ale krotko sie utrzymuje albo nie umiem tego uzywac koledze zamawialem Stripper jakos tam. I niefajny, pachnie perfumami najtanszymi co na rynku mozna kupic...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Haha! Renia nie zastapiona zlego slowa nie powiem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Polifta ulepiłem ale za 1/10 Filipa polifta hehe
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Karol myślalem ze od odstatniego spotu uzbierałeś na polifta a co tam wiecej u Was panowie? Jakis spocik przed swietami?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja tak samo do gier to PC ale mialem ps4 i teraz to bym kupil jednak xone...
-
Strefa motocyklistów
Fajnie jest jak gdzies po terenie sie jedzie, lesie. Ale jak trzeba sie przeleciec kawalek po drodze to rece zamarzają.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Arek ale to juz stara generacja kupuj cos z next genow. Ps4 albo xone. Jak narazie tytuly wydaja sie byc ciekawe na xone. Forza !!
-
Strefa motocyklistów
Moze troszke
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Polskie gry sa teraz mocno cenione. Lords of the fallen, twom, saga witcher i kilka inny gier komercyjnych ale i niezależnych.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie ma...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Moje prace
Sorry za OT... Testowaliscie może nową paste manzerny 3in1 taki one step. Daje rade?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Do konsoli wgraj najnowszy lepiej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ku=%€ sorki ze nie dotarlem. Jak zwykle pare godzin wczesniej cos musi wyskoczyc... na nastepny spot chocby sie walilo to wpadne. Sylwek jak dostane ramki to wezme
-
Strefa motocyklistów
Ja juz tez koncze sezon, ewentualnie na zime jakies kolce zalatwie to jeszcze przegonie
-
B6 DIVISION
A propo Gwertego, mam z nim kontakt i wiem ze sie nie loguje na forum bo ma teraz duzo spraw na glowie. Ale jesli cos komus pominal albo jakas inna sprawa to prosze dzwonic do niego na telefon. Zawsze odbierze. To sa jego slowa i prosil zeby przekazac ze wszystko mozna z nim telefonicznie ugadac. Jesli cos to sluze numerem. Ale jest tez numer w podpisie jego profilu.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Podajcie swoje nazwy steam zawsze to bedzie mozna pograc w cos razem.
-
Moje prace
Fakt, te złote znaczki wygladaja super! Wszystkie Twoje prace sa super bardzo lubie ogladac Twoje relacje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi pasuje jiz wtedy na pewno. To Panowie jak ze spotem? Sobota? Niedziela wieczorkiem? Jak pasuje? Pisac nie wstydzic sie widze czasami ze ludzie przegladaja ten watek ale na spotach frekwencja mogła byc lepsza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!