Treść opublikowana przez jedrekx
-
W213 220d 4 Matic AMG
prawdę powiedziawszy Q7 I gen bardziej mi się podoba i uważam, że środek + multimedia są nowocześniejsze. no ale jak mówiłem, zakup był spontaniczny bo to była naprawdę okazja. w razie czego mam już na niego kupca jakby jednak nie przypasował
-
W213 220d 4 Matic AMG
dziecko, choć póki co po terminie jest i wyjść na ten świat mu się nie spieszy aczkolwiek kupiłem to auto za takie pieniądze, że możecie mnie nazywać dziadkiem to była naprawdę okazja.
-
W213 220d 4 Matic AMG
no czarne lampy to jest wentylowane fotele są a tylne podgrzewane
-
W213 220d 4 Matic AMG
ceramika i oklejone chromy jeszcze nie wpadły, ale pewnie po majówce będę działał jednak miesiąc temu wpadł wózkowóz, w razie gdyby e klasa była za mała kompletnie nie zakładałem takiego zakupu, ale trafiła się prawdziwa okazja - wujek mojej bratowej sprzedawał to auto, 2008 rok 161 tys km prawdziwego przebiegu, serwis tylko ASO. silnik 3.0 o mocy 225KM, mogłoby być więcej, ale nie jest źle. bardzo ciekawa wersja na 10-cio lecie produkcji ML'a Edition10 zawierająca mi.in. progi, wygląd prawie jak AMG, czarne środki lamp, czarny sufit etc. oczywiście pneumatyka na pokładzie jest niestety pierwszy właściciel (dojcz) zabrał ORI felgi 20tki z pakietu Edition10 i zostawił paskudne 18tki..
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
śliczne
-
MERCEDES ML W164 550 V8-AMG
no ładny, ładny zazdroszczę nowszej kiery i nowszej navi niż w naszym. komfort jest, pneumatyka to jest to muszę zobaczyć czy u mnie też są z tyłu takie lampy jak u Ciebie..
-
Audi a4 b9 Avant 190KM LS9R
piękna
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
to extra, że się udało jeszcze raz sorry, że nie ogarnąłem, bardzo ciężki okres był u nas.. :/ i nadal czekamy..
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
widziałem wczoraj na fb, jest kosa
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
to ten.. ?
-
A4 B9 2.0 TFSI Quattro Daytona Grey
jeszcze pytasz..?
-
Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey
No śliczna jest a nie myślałeś żeby te chromu wypierdzielić w kosmos i zrobić pakiet czerń?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
wiesz co, teraz Audi ładuje na pierwszy montaż np. Hankooki. u mojego ojca w Q8 dają radę, mój brat w Q7 ma np. Continentale i też jest zadowolony. ja mam w Mercu Pirelli P7.. no właśnie, Pirelli na razie jest ok, bo to nowe opony i pewnie nie zdążę ich zjechać do końca leasingu. ja miałem jeszcze w A5 Michelin Pilot Sport i z tych opon byłem mega zadowolony.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
biorąc pod uwagę, że bieżnika było jeszcze sporo.. to trochę słabo, że wyszły druty moim zdaniem.. nie mówiąc już o buczeniu tych opon.. ja już Pirelli nie kupię.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
o wiele lepiej co do p zero.. u mnie w A6 wyszły druty po 3 latach.. a na oponach zrobiłem.. no nie wiem, 40 może 50 tys km..
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
mają rozmach skur... no kolorek obłędny, nieoczywisty ale co ze środkiem? pokazuj no tu szybko!
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
- EF-Sportowy lex/Fake Hybrid/Maxton
z zewnątrz jest ok, środek to nie mój klimat. ale to już kwestia gustu trzymam kciuki za mody- Po Kasi passaty
no pięknie, pięknie co następnego??- Seat Exeo 1.8T 244hp/348nm 320/288mm cupra
o jeden cal za mało.. byłoby idealnie- Ceny paliwa marzec 2026
Grudziądz to w ogóle ewenement.. miasto generalnie biedniejsze niż np. Bydgoszcz, a paliwo droższe. raz mi się zdarzyło tankować za prawie 15gr więcej niż w Bydgoszczy.- Ceny paliwa marzec 2026
ja wczoraj tankowałem Vervę ON za 5,49..- Black Magic OEM+ by FroS-t
jak chcesz to dam Ci namiar na hodowlę, z której ja brałem mojego psiaka. taki mały, pies zabawka, dziecku krzywdy nie zrobi. ta rasa uwielbia dzieciaki, dlatego też się nie boimy jak zaraz pojawi się maluch- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
kolor jest petarda- A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
piękna jest! choć mam jedno "ale" - mi osobiście nie pasują srebrne poprzeczki w grillu ale to już takie czepialstwo żeby coś znaleźć dobry kierunek obrałeś - EF-Sportowy lex/Fake Hybrid/Maxton