Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    To i ja będę zaglądać może C7 Maniacs?
  2. wjazd do tłumikarza lekko mi zakurzył auto co do korekty to mam plany, ale co czas przyniesie to zobaczymy
  3. w końcu założone końcówki Ulter, przeleżały miesiąc w kartonie.. nie było kiedy ich założyć. chyba jest nieco lepiej?
  4. tak, teraz miałem tydzień i tydzień we wrześniu nie mogłem wziąć 2 tygodnie pod rząd, urwanie głowy w firmie
  5. po pierwszej części urlopu..
  6. Art Detailing w Lisim Ogonie, FroS-t robił tam swojego czarnucha i ja tam też chcę wstawić auto. Niedawno na Fordońskiej (na terenie komisu Auto Fred) otworzyło się studio Łowcy Blasku, ale jak robią to nie wiem... a tak w ogóle to pozdrowienia znad morza
  7. to po co zakładałeś wątek?
  8. Masz i stwierdzasz ? Czy opowieści? pisałem już stronę wcześniej, mam w A6 homelink i to nie działa. Audi nic nie jest w stanie poradzić... za nowy sterownik w bramie (sterownik z 2009 roku, a Audi z 2013)
  9. i pewnie sprzedałeś? kurde chyba poszukam kompletnego BOSE, bo banga mi nie trzeba
  10. Audi nazywa to dwustrefową, toteż tak napisałem ja jestem zadowolony z 4-strefowej z dwóch powodów: 1) ładniej wygląda 2) młody ma z tyłu ustawione 23 stopnie i zakaz dotykania pokręteł, a ja z przodu mogę siebie chłodzić ale jakbym był Grzesiu na Twoim miejscu i miał dokładać 4-stefy za 5k to też bym się nie zdecydował.. Ty miałeś na początku BOSE czy to samo gówno, które ja mam (Audi Sound)? do tej pory nie narzekałem czy to na głośniki, czy na nagłośnienie.. ale jak przy 101 tys km zaczął mi charczeć głośnik to mnie krew zalała
  11. jedrekx odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie w firmie zrobiły 100 tys... przejeździłyby więcej, ale zbieżność auta się rozjechała i opony poszły na szmelc :/ a miały jeszcze ponad 5mm
  12. dawno Cię u nas nie było!
  13. pozdrowienia dla Koleżanki, z szarego matowego B8, rejestracja PO/PZ, która w piątek wpuściła mnie przy zwężeniu na S11 przed A2
  14. czekam na kolejne zdjęcia do kalendarza
  15. dopiero wtorek, ale niech ten tydzień się już skończy..
  16. u mnie w A6 homelink nie komunikuje się ze sterownikiem Nice.. :/
  17. mi w sobotę ok 17-18 pasuje, w niedzielę obiecałem młodemu kino
  18. masakra to, co się dzieje ostatnio u nas w mieście to jakaś tragedia :/ mojemu bratu S3 porysowali kluczem w zeszłym tygodniu :/
  19. kiedyś brał 400, nie wiem jak teraz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.