Treść opublikowana przez jedrekx
-
C7 Resident
To i ja będę zaglądać może C7 Maniacs?
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
wjazd do tłumikarza lekko mi zakurzył auto co do korekty to mam plany, ale co czas przyniesie to zobaczymy
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
wyślij do kalendarza
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
podoba mi się
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
w końcu założone końcówki Ulter, przeleżały miesiąc w kartonie.. nie było kiedy ich założyć. chyba jest nieco lepiej?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak, teraz miałem tydzień i tydzień we wrześniu nie mogłem wziąć 2 tygodnie pod rząd, urwanie głowy w firmie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
po pierwszej części urlopu..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Art Detailing w Lisim Ogonie, FroS-t robił tam swojego czarnucha i ja tam też chcę wstawić auto. Niedawno na Fordońskiej (na terenie komisu Auto Fred) otworzyło się studio Łowcy Blasku, ale jak robią to nie wiem... a tak w ogóle to pozdrowienia znad morza- A4 B8 polift Też coś pokażę
to po co zakładałeś wątek?- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Masz i stwierdzasz ? Czy opowieści? pisałem już stronę wcześniej, mam w A6 homelink i to nie działa. Audi nic nie jest w stanie poradzić... za nowy sterownik w bramie (sterownik z 2009 roku, a Audi z 2013)- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
naprawdę nie warto.- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
i cały misterny plan w piz*u :/- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
i pewnie sprzedałeś? kurde chyba poszukam kompletnego BOSE, bo banga mi nie trzeba- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Audi nazywa to dwustrefową, toteż tak napisałem ja jestem zadowolony z 4-strefowej z dwóch powodów: 1) ładniej wygląda 2) młody ma z tyłu ustawione 23 stopnie i zakaz dotykania pokręteł, a ja z przodu mogę siebie chłodzić ale jakbym był Grzesiu na Twoim miejscu i miał dokładać 4-stefy za 5k to też bym się nie zdecydował.. Ty miałeś na początku BOSE czy to samo gówno, które ja mam (Audi Sound)? do tej pory nie narzekałem czy to na głośniki, czy na nagłośnienie.. ale jak przy 101 tys km zaczął mi charczeć głośnik to mnie krew zalała- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Klima dwustrefowa- B6 DIVISION
u mnie w firmie zrobiły 100 tys... przejeździłyby więcej, ale zbieżność auta się rozjechała i opony poszły na szmelc :/ a miały jeszcze ponad 5mm- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dawno Cię u nas nie było!- Spotkania na drodze
pozdrowienia dla Koleżanki, z szarego matowego B8, rejestracja PO/PZ, która w piątek wpuściła mnie przy zwężeniu na S11 przed A2- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
czekam na kolejne zdjęcia do kalendarza- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dopiero wtorek, ale niech ten tydzień się już skończy..- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
u mnie w A6 homelink nie komunikuje się ze sterownikiem Nice.. :/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi w sobotę ok 17-18 pasuje, w niedzielę obiecałem młodemu kino- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
masakra to, co się dzieje ostatnio u nas w mieście to jakaś tragedia :/ mojemu bratu S3 porysowali kluczem w zeszłym tygodniu :/- Lakiernik - Bydgoszcz
kiedyś brał 400, nie wiem jak teraz - [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)