Treść opublikowana przez miedzikos
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Polerowanie końcowe "wełniakiem" nic dobrego nie zrobi... na koniec bierzesz dobra fibre i polerujesz. Co do piany to valetpro, ale to Ci tylko zmiękczy brud a nie umyje samochodu, po pianie myjesz normalnie auto i dopiero masz powierzchnie pod glinke.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dzięki za dobre słowa Bartek, no niestety to kołpaki, bo stal w opłakanym stanie a nie było czasu pomalować, ale ori haha miałby byc jakies alu na zime ale fundusze nie pozwoliły. Koła faktycznie "wpadły" do srodka bo duze Et jest.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
może nie letni ale znów pada i jest nadal zima
-
Wnętrze swing - szare- różne warianty
Ma ktoś czarne fotele w szarym wnętrzu ?
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Proszę bardzo 1. Mycie pianą 2. porządne spłukanie 3. Mycie zasadnicze 4. Dekontaminacja lakieru [glinka] 5. Inspekcja lakieru 6. Dobór past i padów na jednym elemencie 7. Polerowanie 8. Przetarcie karoserii płynem do inspekcji bądź IPA 9. Inspekcja pod silnym źródłem światła [ często się zdarza że halogen to za mało ] 10. Mycie auta, w szczególności zakamarków gdzie mógł dostać się pył. 11. Cleaner 12. Wosk 13. Banan na twarzy właściciela auta
-
Rękawica do mycia auta. Co polecacie?
To może mi si e trafił jakiś denny egzemplarz, ale co nie zmienia faktu że mogła by być bardziej puszysta
-
Rękawica do mycia auta. Co polecacie?
Jak rekawica to tylko włochacz carpro, nie jest tania ale warta ceny, megs wg mnie jest beznadziejny słabe włókna i nie jest "gęsta" , mam jeszcze od chemicalguys i jest ok
-
[B6 AVF] by Edyta
Fajnie jest, brawo
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Hehe właśnie, bo to wersja exclusive Czarnych szyb tu nie będzie ,a xenon jest ori jak i cała instalacja, nie idziemy w półśrodki
-
Wnętrze swing - szare- różne warianty
Identycznie jest u mnie - ale szukam czegoś w skórze / alcantarze itp
-
Przycisk spryskiwaczy lamp
TA satyna jak najbardziej ok daj foto jak wpasujesz
-
Strefa Śmiechu
Wymiatacz ;D https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qfQng2kjpxI#!
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
14 kwietnia , VW anotoninek
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Dobry czarnuch! będziesz na rozpoczęciu sezonu w pń ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Detal a jak wiele wnosi do wnętrza, pięknie
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Dzięki dzięki Też mi się podoba
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Hehe coś właśnie tak myślałem że atheo, sam poważnie myśle o tym alu, Wojtek tak rozstaw jest 5x130 ale tam jest et60 więc idealnie pod dystans
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Tylko nie mów że z touarega
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Na pewno kiedyś wpadnę na spota, ale musisz przyznać ze na zimowym setupie to nie robota ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 08:57 ---------- Taki mały smaczek Z zewnątrz wleci dokładka od cupry [już jest] ,chce zobaczyć jak będzie to wyglądało więc może wleci i wyleci... zobaczymy no i lepsze spasowanie tyłu. Do rothen myślę że wleci RNS-e i od razu kiere się zamontuje, niestety grubsze zmiany we wnętrzu będą w sezonie ale do czerwca powinno być poskładane, cielak + "sztuczna szmata" zamówiona, węgiel w garażu więc myślę że powinno być ciekawie. Jak by ktoś tu miał ciekawe foty szarych wnętrz to niech wrzuca, bo jeszcze nie wiem czy fotele będą szare czy jakieś jasne dać... :$
-
Wnętrze swing - szare- różne warianty
Witam, potrzebował bym jakiś fotek wnętrz o szarym odcieniu w naszych a4, głównie interesują mnie fotele jak by wyglądały jasne w takim wnętrzu, jak również szare oraz ciemniejsze. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Jakie żarówki do halogenów polecacie ? może jakieś sprawdzone ledy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie jakiej firmy polecacie przegub zewnętrzny ? Lobro będzie ok ?
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
to na fachowców trzeba było trafić, ja jak ustawiałem to nawet przy wjeździe pomagali aby nie zahaczyć glebą
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
Nikt nie mówił że będzie łatwo ;D , robisz tak. Ściągasz starą farbę z powierzchni alu, lecisz to papierem na mokro [dobrze papier zostawić w wodzie na 10 min.] 240 jak są ostre wżery/rysy , pozenij 400 500 800 1200 2000 2500 i jest lalka
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
A gdzie jakiś 1200 ? za duży przeskok z 500 na 2000, mimo wszystko nawet jak ostro szlifowałeś to mogły zostać ślady po 500 które uwidoczniły się dopiero przy polerowaniu.