Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Z racji wporzo pogody ,nie mogłem sie powstrzymać ... Dokładka tył s-line 29.02.12:
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Jest grubo nie ma co, gratuluje furmanki
-
[ALL B5] Audi S4
Bo ten NXT z megsa się lipnie trzyma, 2 mycie i go nie ma ;/ Mam nadzieje że coli będzie lepszy....
-
[b7] kierunkowskazy pomaranczowe / biale
Ludzie robili taki zabieg, nawet na forum gdzieś było, poszukaj dobrze , wyciągasz pomarańczową zaślepke i albo wstawiasz przeźroczystą jak ori+srebrne żarówki, albo poprostu zostawiasz bez zaślpeki. Możesz dodatkowo jak rozkleisz lampy pomalować środki na czarno.
-
[B6 AWX] Ile robicie km na rezerwie
Potwierdzam rezerwa zawsze na 100km.
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Lekko maława ta kiera , tamte były lepsze
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Wyczytałem na kosmetykaaut.pl że właśnie ta PA jest najlepsza, więc powinno być
-
[B5 1Z] Rączki drzwi,czy malować?
Jak malować to profi u lakiernika, ja swoje malowałem kilka razy czarnym matem (do plastyków) i była lipa lakier schodził w lato szczególnie
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Na allegro też jeden i ten sam gościu sprzedawał z cieszyna za ok 200zł. Bralem od niego.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Też się pochwale , zainspirowało mnie to mycie i kupiłem taką http://allegro.pl/profesjonalna-pa-pianownica-do-karcher-k2-k5-k6-k7-i2157136911.html Ciekawe jak się będzie sprawować :gwizdanie:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładnie Co za piany aktywnej używasz?
-
[B7 BPW] A4 S-line by MACKO
Piękna fura ,identyczna jak moja ,tylko masz troche lepszy wypas ,zazdroszcze s-lina z przodu. Nawet felgi na zime masz te same ,chyba w 07 dawali je do fury.
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
To nie wiedziałem że są takie wersje s-line ,zawsze myślałem że jak s-line to zderzak z przodu s-linowy i jak środek to podsufitka czarna. Ale spoko zwracam honor, tyle jest ala s-linów że można się zgubić.[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:23_________________________________________________Człowiek się uczy całe życie :gwizdanie: myślałem że to pakiet sport.
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
Musze cię zmartwić to nie s-line, gratuluje furki . Fajna kiera
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Dobry filmik, dostał troche po d*pie
-
[ALL B7] Środki lamp od B8
Prosze was , kicha jak nie wiem. Nikt nie rezał środków od b8 do lamp b7. Tyle w temacie raczej. Chętenie zobacze jak ktoś się odważy.
-
[B7 BPW] Black arrow
Do grilla dokup sobie odrazu zderzak bo inaczej nie spasuje
-
[B7 BPW] Black arrow
Gratuluje , teraz sie super prezentuje sam chcialbym takiego moda, daj znać na PW ile się zdeś z grillem wyniósł...?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Myślałem nad tym ale tracisz gware, jesli by dalo rade to olac tą gwarancje nawet, ale cholera wie jak to w środku jest skonstruowane. Pewnie nikt nie robił takiego moda.
-
[B7 BKE] Dokładka zderzaka tylnego s-line
Ok dzięki za info ,biore.
-
[B7 BKE] Dokładka zderzaka tylnego s-line
Czy dokładka/dyfuzor tylnego zderzaka z avanta podejdzie do sedana? Pytam bo mam mozliwosc kupna dokładki z s-line tylko że z avanta,a ja mam sedana [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:38_________________________________________________Nikt nic nie wie, nie wierze
-
[ALL B5] Audi S4
Podoba mi się i też czekam na wiosne i korekte
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Najlepszy kolor noi sedan , do zmian to masz pole do popisu
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Nie trzeba... te co ja pokazałem mają juz rezystory w sobie, natomiast te z a6 jak ludzie rezają to wpinają rezystory po 2 na lampe i błedu nie ma
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Właśnie nie każy musi mieć problemy jak Tygrys, z A6 to też rzeźba. Tak samo jak lampy co pokazałem wyżej. H4mm3R Bardzo możliwe że z SB by pasowały ,jednak nikt nie zaadoptował ich jeszcze ,a patrzyłem też na zagranicznych forach... A boje się troche kupić używki za 900zł + 300zł obudowy ori i kombinować. Myślałem też o A8 :gwizdanie: