Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe w srebrnym aucie?
  2. Dlaczego sie zesrała?
  3. To może 205/50 r17 ?
  4. A jest jakaś gotowa farba srebrna do felg aluminiowych?
  5. W koninie na torowej są 2 mieszalnie a na jaki kolor będziesz malował ? Srebrny, kod lakieru mam 1H7. W jakich cenach dorabiają farby?
  6. Siemanko wszystkim Wie ktoś gdzie mogę w Koninie lub Kole kupić farbę do felg? Chce odmalować swoje 17- calowe felgi.
  7. http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf
  8. Amortyzatory tego nie wytrzymają. Szybko się skończą. ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Na razie zdjęcia na zimówkach. Gdy założę letnie zamieszczę fotki. 1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA) Przed: http://i.imgur.com/KM5CwHS.jpg http://i.imgur.com/mgE3XZ3.jpg Po: http://i.imgur.com/Jg4t8lb.jpg http://i.imgur.com/PnIIif7.jpg A jak na tych sprezynach duzo twardsze auto? Auto jest sztywniejsze, ale bez przesady. Lepiej mi się jeździ niż na 1BA. Eibachy fajnie wybierają nierówności, auto trzyma się drogi. Na 1BA wybijało na nierównościach. Nie byłem pewny czy w moim przypadku założenie pro kit -30 coś pomoże, przód stał wyżej niż tył, widać to dobrze na zdjęciach powyżej. Długo się zastanawiałem nad wymianą ale teraz wiem że mogłem to zrobić duużo wcześniej.
  9. To się wiążę z dużymi kosztami
  10. Czyli co mam zrobić, sprawdzić itd?
  11. Śrubami regulacyjnymi. Tą od kąta pochylenia widać w górnym prawym rogu zdjęcia (niebieskie kółko) natomiast od zbieżności jest śruba którą widać pomiędzy stabilizatorem a zaciskiem (zielone kółko). https://lh5.googleusercontent.com/-W6uhso9BrUc/UxRRojViVOI/AAAAAAAAS68/nTu8U1PkirI/s640/IMG_9748-_tn.jpg Śruba zaznaczona zielonym kółkiem to śruba od amortyzatora Od zbieżności znajduje się w tym miejscu (czarne strzałki):
  12. Dopiero co wyjeździłem pełen zbiornik z preparatem. "Modyfikacja zrobiona z głowa" tzn że auto ma chipa?
  13. Witam :hi:Proszę o analizę logów. logi statyczne: Basic settings Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy normalne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi dynamiczne: Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  14. Ja jestem zadowolony. Na stalówkach jest ET 45, może dlatego tak to wygląda, koło jest schowane.
  15. Amortyzatory tego nie wytrzymają. Szybko się skończą. ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Na razie zdjęcia na zimówkach. Gdy założę letnie zamieszczę fotki. 1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA) Przed: Po:
  16. 1BA----->Eibach Pro Kit -30mm (amortyzatory 1BA) Przed: Po:
  17. Co było powodem straty mocy?
  18. Wczoraj skończyłem wymianę springów eibach pro kit -30. Jutro wstawie zdjęcia przed i po.
  19. Wymień sobie sam kolego. Ja wczoraj skończyłem, tylko że wymieniałem też wahacze z przodu. Auto siadło równo, wcześniej tył był niżej. Jutro jade na geometrie.
  20. Która to ta śruba od zbieżności?? Możesz kolego mi ją zaznaczyć?
  21. Myślę właśnie nad 205/50-17 lub 215/50-17. Nie wiem które wybrać Boje się że na 205 będę musiał więcej uważać na felge, komfort raczej by był. Nie rzucało by tak na koleinach. Obecnie mam zimówki 205/55-15 i nie rzuca. Znowu w 215 obawiam się rzucania na koleinach.... Co tu zrobić żeby być zadowolonym? Możecie mi polecić kogoś kto dobrze ogarnie zbieżność i geometrie kół? Wymieniałem komplet sprężyn, wahacze przód oraz był odkręcany z tyłu amortyzator i górny wahacz. Więc trzeba ustawić przód i tył. Preferowałbym okolice Wrześni. Ja robię autko na Kaliskiej , tzn. wjazd jest od Żagańskiej - mogę polecić śmiało , geometrię ogarną bardzo dobrze a jeden z właścicieli sam ma B6. Jak w okolicach Miłosławia to mogę polecić Bosch Service w Białym Piątkowie. Jestem umówiony w Kołaczkowie na sobote. Zobaczymy jak to ustawią.... ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Myślę właśnie nad 205/50-17 lub 215/50-17. Nie wiem które wybrać Boje się że na 205 będę musiał więcej uważać na felge, komfort raczej by był. Nie rzucało by tak na koleinach. Obecnie mam zimówki 205/55-15 i nie rzuca. Znowu w 215 obawiam się rzucania na koleinach.... Co tu zrobić żeby być zadowolonym? Możecie mi polecić kogoś kto dobrze ogarnie zbieżność i geometrie kół? Wymieniałem komplet sprężyn, wahacze przód oraz był odkręcany z tyłu amortyzator i górny wahacz. Więc trzeba ustawić przód i tył. Preferowałbym okolice Wrześni. Przy 15tkach powinieneś mieć profil 60 a nie 55. 55 ma o 4,62% mniejszy obwód, a profil 60 tylko 1,2%. Jeśli chodzi o 17tki to też lepiej dopasowany jest profil 45 (-1,47%) choć różnica nie jest duża bo przy 50 (+1,9%). Wiadomo że jak będzie lekki naciąg to na fele trzeba uważać, ale czy to aż taki duży problem? Wystarczy nie pchać się na maksa pod krawężniki. Nie ma problemu żeby uważać na fele. Nie pcham się na dziury itd. Tylko czy 205/50-17 będzie przyzwoicie wyglądała? Profil 50 mnie nie przeraża ale ta szerokość opony Mam 55 profil opony aktualnie bo to zimówki i takie koła były założone na poprzednim aucie które kupiłem.
  22. Myślę właśnie nad 205/50-17 lub 215/50-17. Nie wiem które wybrać Boje się że na 205 będę musiał więcej uważać na felge, komfort raczej by był. Nie rzucało by tak na koleinach. Obecnie mam zimówki 205/55-15 i nie rzuca. Znowu w 215 obawiam się rzucania na koleinach.... Co tu zrobić żeby być zadowolonym? Możecie mi polecić kogoś kto dobrze ogarnie zbieżność i geometrie kół? Wymieniałem komplet sprężyn, wahacze przód oraz był odkręcany z tyłu amortyzator i górny wahacz. Więc trzeba ustawić przód i tył. Preferowałbym okolice Wrześni.
  23. Z przodu miałem małe luzy na kilku wahaczach, to pewnie przez nie pukało. Dzisiaj wymieniłem jedna sprężynę z tyłu bo więcej zrobić nie zdążyłem. Widze że mam luzy na mocowaniu stabilizatora, te dwie gumy co są po prawej i lewej stronie. Jak je wymienić i gdzie je dostane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.