Treść opublikowana przez carrera369
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Dobrze żeby mecenas wiedział, że słowo bezsporna pisze się razem
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Po co czekać do wiosny z nowymi felgami ? Maluj środki na złoto i zakładaj - jeszcze min. 2-3 miesiące dla letnich kół Z jakiego modelu te koła ? Jaka szerokość i ET ?
-
Dilerzy VW i Audi ruszają na wojnę z komisami? Projekt ustawy już w Sejmie.
Kulczyk od 01.01.2012r. nie sprzedaje już VW Dostał ponad pół miliarda PLN za sieć dilerską VW więc na pewno nie narzeka Dokładnie - jakby ceny były odpowiednie do zarobków to ludzie kupowaliby nowe auta co kilka lat. A4 B6 będzie za min. 35 tyś. zł
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Jeździłeś już w deszczu ? Na początku może Ci brakować quattro 375/20R21 - nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego jest
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Ponawiam pytania Szukałeś cabrio ? Audi 80 cabrio też brałeś pod uwagę ?
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Kiedy montujesz gaz ? Bardzo podoba mi się połączenie srebrnego lakieru z czerwonym wnęrzem Srebrny kolor dobrze pasuje do tego nadwozia i jest coś innego niż czerwona czy czarna Corvetta.
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Chyba najczęściej zadajesz to pytanie na tym forum Bardzo ładny kolor Jaki rozmiar opon masz na tych RSach ? Zawieszenie to gwint czy tylko sprężyny ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Myślę, że właśnie czarny jest najlepszym kolorem do oklejenia: na zewnątrz wybierasz sobie kolor, a w środku - tam gdzie folii już nie ma, albo nie musisz oklejać masz czarny lakier który pasuje do wszystkiego. Ale to nie moje zmartwienie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeżeli cena zmienia się z 728 na 550 to chyba można zaakceptować te kolory Za 178 które zostają w kieszeniu można kilka razy zmieniać kolor lakieru i tapicerki
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Zdecydowanie nie naklejaj ! "Czysta" klapa wygląda bardzo dobrze - tablicę przyklej bez ramki.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Lepiej jeździć z tablicą - przyda się do zasłonięcia napisu quattro
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To było dobre w latach '90 w e36 i Golfach mk3, a nie w S6 C7 w 2013r.
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Jedno wyklucza drugie
-
Superb v6
Do planów koniecznie dodaj min. 18" felgi bo te nie najlepiej wyglądają w tak dużym samochodzie. Jeżeli chcesz już przyciemniać szyby to zrób wszystkie jednakowo. 260KM musi dobrze jeździć
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Chciałem zaproponować złote koła do czerwonego lakieu, ale sam już na to wpadłeś Super będzie pasować
-
Internet z neostrady ostatnimi czasy...
Mam Neostradę i działa bez problemów.
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Dużo postów na temat felg, ale ja zapytam jaki masz rozmiar opon
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Do jakiego auta? Zmiesciłoby sie to do TT? Do A3 8P które wcześniej miało 2.0TFSI https://www.facebook.com/media/set/?set=a.543599542342319.1073741831.166106913424919&type=3 Gdyby nie czerwony kolor to byłby jeszcze większym sleeperem
-
Truckerzy
Są desperaci którzy to podpisują ?
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line po Bykowemu
Super kolor Jak się nazywa ? Myślałeś o czarnych relingach ? Jedynie ciemne szyby nie podobają mi się.
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
zaje.... ten tył wygląda Gdyby nie ta ciemna szyba
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Jeżeli weźmiesz 2.0TDi quattro S-tronic + kilka dodatków wyjdzie pewnie z 50k€ Sportback to bardzo ładny kompakt, ale ciągle kompakt.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Nowe A3 Sportback może bardzo dobrze wyglądać: Chociaż do podjazdu i dachu garażu ze zdjęcia pasuje taki szary jakim jeździłeś
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Ja tylko opisywałem zdjecie od prawej do lewej Chyba od lewej do prawej
-
auto do 15 tyś...
W mieście pali 7 litrów - nie mało na tak mały samochód.