Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. rozebrałem dziś przód, amorki sprawne ciężko chodzą góra/dół. Jutro tył Amorki tył kaput jeden po wciśnięciu tłoczyska w ogóle nie wychodzi drugi powoli.. wysłane do pecaru jestem ciekaw jak powinno chodzić tłoczysko, przekonam się po regeneracji Po wielu trudach, utopionych pieniążkach udało sie zmienione zostalo: belka, tuleje na belce, zregenerowany gwint tyl, dalej to samo... no to stawialem na dolne tuleje amorków z tyłu, dobrze ze nie utopiłem w tym kasy. Znalazłem winowajce Okazało sie jak rozebrałem przednie amory że górna poduszka jedna była pęknięta... wrzuciłem gwint KW i jest w koncu tak jak byc powinno, nic nie pływa można zapier... po niedzieli wrzuce gwint który wyjąłem tylko na gratach z gwintu KW tj mocowanie górne (poduszka) i odboje bo do moich ktoś łapy pchał zadowolenie z jazdy cdn
  2. Ja zapraszam we czwartek 11 na low lublin i klasyki
  3. Panowie co polecicie do opon? Najlepiej z tej stronki to kupilbym sobie na miejscu. Cos dobrego i trwalego. Jak nie bedzie w tym sklepie to moze byc i allegro http://www.autochemia24.pl/pol_m_Kosmetyki-samochodowe_Elementy-zewnetrzne_Do-opon-i-felg-1812.html
  4. ja jak krece gwintem suwmiarka w dlon i mierze ile krecic. Od nakretki do konca gwintu i masz czarno na bialym
  5. sory ze wtrace, a podlaczenie pdc bys ogarnal? czujniki sa wiazka jest aby sterownik chyba trzeba jeszcze?
  6. tak, kolejne a4 w tdi robione na s4 ile można, zadbany polift i to mi sie widzi tak trzymać! :hi:Jak po przesiadce z chipowanego ajm na 154km na 170 +suszarka awx mam rozumiec? czuc róznice? bo mam ajm zrobionego na 150/350 i troche kusi awxa wrzucic jak spalanie przy 170km?
  7. pablo15005 odpowiedział(a) na fanthomas18 temat w Audi A4 B5
    Nie ma wszystko takie same
  8. pablo15005 odpowiedział(a) na zula1928 temat w Audi A4 B5
    nie
  9. a ten spot to w następną niedziele?
  10. pablo15005 odpowiedział(a) na jacus851 temat w Audi A4 B5
    Ja mam taki problem, tuleje zmienione amorki ok stawiam teraz na tuleje amortyzatorow bo nic wiecej nie moze byc. Koles w pecarze jak regenerowal gwint to mowil ze sa za miekkie...wrzucal ktos poliuretan? Bardzo przydalby mi sie link gdzie moge dostac takie tuleje
  11. jak byście mieli jakieś info gdzie kupić poliuretan żeby wrzucić w te mocowania amorka byłbym wdzięczny
  12. Czekam na fotki z postepu prac i nie moge sie doczekac czerwca jakiś wolny termin i odstawiam auto
  13. Wrzuć strumienice, jak mialem rure zamiast kata nie dalo sie jezdzic ten dzwiek masakra. Wspawana strumienica i jest git Mowie i poprzednim aucie 1.8 adr
  14. sprawdzaj na opuszczonym aucie i podniesionym. U mnie wyszło na podniesionym.
  15. Jakie mieliscie objawy jezdzac autem z padajacymi tulejkami? bo mnie chyba tez to czeka...
  16. Ile masz cm od ziemi do nadkola? Et 35 dawales jakis dystans ? Mam takie samo kolo i trzeba to dobrze spasowac bedzie. Jak dla mnie fajnie siedzi na tym kole. Zobacz sobie jak auto wyglada w trakcie jazdy ;D
  17. Ile ludzi tyle opini, mialem kiedy fk ak street i jezdzilo sie fajnie.Nie sprobujesz nie dowiesz sie. Lu_angel ma chyba fk w amerykance podpytaj na temat gwintu bedziesz wiedzial
  18. http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-fk-audi-a4-s4-b5-quattro-i5087394757.html Tutaj masz nówkę sztukę do quattro. Tamten jest tylko do oski.
  19. fk ak-street
  20. przekrecasz silniczek w strone ktora mozesz i dopiero pozniej pod katem wyjmujesz zeby glowka zeszla z odblysnika. Chwile pokrecisz i obczaisz o co chodzi
  21. A jak na klimatroniku sie sprawdza te kanaly to bym obczail czy do wymiany termostat tylko czy tez czujnik. Jak cos to moze byc na pw bylbym wdzieczny
  22. Znajomy pracuje w http://www.danelczyk.vw.pl, a ile nówka ori kosztuje bo sklep gajos mi nie wyszukuje :/ tanio/drogo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.