Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. 1. można każdy kolor na każdy położyć, kryje dobrze. 2. oem+ maluje za***iście (wiem nie z doświadczenia, ale z opinii innych) 3. malują nawet wiosną 4. jak u mnie się naruszyło na felach (koła były srebrne, kawałek się zerwał) to po umyciu wodą pod ciśnieniem i zwykłym pryśnięciu sprayem w to miejsce idealnie zakryło i nie było śladu że ponownie było malowane
  2. narazie tylko w takim. a radio rzeczywiście, troszkę mi wjechało w auto
  3. Ja plastidipa używam ostatnio do czego popadnie - pokolorwałem sobie słuchawki, mikrofon, konsolę dj'ską i efekt niesamowity.
  4. 8 milionów opcji jest na dekory
  5. te na allegro po 250 to niestety podróby... a co do słuchawek pod laptopa/telefon mogę polecić: jeśli małe to: Shure SE210 (2593972684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeśli duże to: PIONEER HDJ 500 CZARNE PROFESJONALNE SŁUCHAWKI DJ (2606896249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. sprawdzone przeze mnie, mogę polecić. zaskoczyły mnie te małe - niesamowicie wygłuszają otoczenie, grałem na takich w klubie i mega wyciszały otoczenie, aż byłem w szoku
  6. wyjebista ta koszuleczka
  7. mam to w planach, i na wiosnę wpadnie coś nowego:wink: z parapetem
  8. :thumbup: ładnie. ogólnie auto mega przyjemne dla oka, jakieś plany na gwint i większe kółko?
  9. mam ten pierwszy - za***ista sprawa, mega przydatna i na mieście i na trasie, mega polecam ! chyba po 6 dych gotowe na allegro są
  10. płynu Ci nie gubi?
  11. :grin::grin:
  12. w tym przypadku hak to jest wisienka na torcie. aczkolwiek pierwsze co bym zrobił przy tej furze to zdemontował
  13. bez przesady z tym korbotronic'iem , z tyłu nie jeździ wreszcie jest komplet w jednym kolorze
  14. jest kox ! ramke w konsoli środkowej skleiłeś w całość i pomalowałeś? ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- btw, ten beżowy jest spoko, tylko dałbym też dekory w ten beż i ramkę wokół biegów w black
  15. polecam od pierwszej strony przeorać ten temat - znosi gorącą chemię pod ciśnieniem na myjni (ok. 30cm między pistoletem a kołem)
  16. Czarne żebra w Beemie to jest to tak jak piszesz - 3 cienkie warstwy i jest relax, dlatego mi pucha wystarczyła na 4 osiemnastki
  17. dodatkowy rezystor przed tą diodową żarówką załatwi problem
  18. to jest jakiś chinol... btw nie będzie dobrze leżał na Twoim Avancie
  19. Detaling nie kończy się na umyciu budy - od umycia budy się zaczyna
  20. Super Czarnuch nie przyciera Ci na tych balonikach?
  21. teoretycznie powinno minimalnie pójść w dół spalanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.