Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[INNE] golf 3 nie moge nawiązać połączenia
Gdybyś szukał ewentualnie licznika do golfa 3 to mam z 97 roku ale od silnika 1Z, nie wiem czy kostki będą pasować...
-
Naklejki trudno zdzieralne - złe parkowanie
zgarnąłem raz taką wlepkę, ale przyznaję, zaparkowałem mega chuyowo w środku lata, upał jak cholera to z szyby tarłem z pół godziny ten klej dobrze że dostałem na szybę od kierowcy mniej więcej na środku, to do połowy otworzyłem szybę i dzida na chatę zdzierać btw. tak jak koledzy pisali wyżej, w niskich temperaturach nie będzie to za dobrze się trzymać, ale na czystą szybę, gdy jest ciepło uwierz że przylgnie bardzo dobrze, wiem po sobie
-
[B5 AFN] Jakie wybrać sprzęgło?
Siemano Panowie, aktualne fabryczne sprzęgło jest na wykończeniu, a w związku z modyfikacjami które chcę przeprowadzić w moim AFN'ie (moce rzędu 170-175 KM) zastanawiam się jakie sprzęgło wybrać. Szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnych odpowiedzi (jedni piszą że upalają fabrycznego dwumasa przez od kilku lat na podobnych mocach, inni że dwumas to kupa...) Prośba też o podpowiedź ile orientacyjnie może kosztować dana konfiguracja (nowy dwumas, czy jednomas 1Z, czy jakieś wzmacniane)... pozdrawiam!
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane FK
kolega P-U-M-A chyba ma jeszcze na sprzedanie gwint Supersporta do Quattro w lepszych pieniądzach
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
jednomasa z 1Z chociaż
-
[ALL B5] Grzechotanie tył
a mi jak nowy klocek się wysypał to też grzechotało
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
będzie pierwsze B5 wypolerowane od spodu- Lancer EVO X
miałem kiedyś przyjemność jechać na fotelu pasażera z Leszkiem Kuzajem jego Imprezą... jak ten człowiek jeździ- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja też postaram się pierwszy raz zajrzeć chociaż na chwilę- Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no miało byś RS6 ale dokupiłem jeszcze jedno autko do firmy a i po rozpoznaniu kosztów utrzymania tego i ewentualnych awarii stwierdziłem że jeszcze mnie na to nie stać bo nie sztuka kupić i robić później na autko... będzie więc tylko S a jakie to sie jeszcze okaże..... tak to niestety bywa, że znajdzie się pała co przelicytuje, a sprzedającemu na rękę bo pewnie od zaraz wziął auto.... owocnych poszukiwań Abdul- [ALL B5] "Lifting" srebrnego avanta
no niestety, tylko fabryka... na początek daj dokładki w kolor i będzie ewentualnie pozbieraj później na eS pakiet- [B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
widzę nie wąsko się dzieje ładuj mu US pakiet, jak trafisz US przednie lampy w dwóch kompletach to daj znać- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
na alleDROGO.... http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2099391445.html masz jeszcze cleary, do wyboru ale wg mnie wersja smoke o wiele lepsza- [B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
zgrabne pasują do A4- [B5 1Z] Większa moc
ja będę miał niedługo, jak 230 wsadzę :gwizdanie:- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
spoko spoko, gwincik czeka na sezon letni teraz tyle śniegu u mnie nayebało że masakra czekam aż troszkę cieplej się zrobi to coś pomodzę przy padlinie a jak wpadnie zdeś to będzie "Caractere AvanteS" hehehe- Strefa motocyklistów
no ślicznie Kawę przygotowałeś mnie czeka teraz w mojej RR'ce wymiana napędu, płynów, klocków, tarcz, gum, pewnie wpadnie stalowy oplot, crash pady i najprawdopodobniej cała pójdzie w czarny mat w folię- [B5 1Z] Większa moc
1200 PLN to przeciętny koszt indywidualnego strojenia diesla z roczników 2000 i starszych... w renomowanych serwisach a nie u Pana Stasia albo Kolegi Szwagra Brata Wujka Wieśka- Lancer EVO X
bajk, w taką śnieżną pogodę jak teraz można nieźle się pobawić takim EVO, co?- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
a to może założę jutro i zobaczę- [B5 1Z] Większa moc
w takim razie sam program bez wtrysków - ok 1200 PLN, bo wtryski to kolejny tysiąc... ale z drugiej strony sądzę że sam nowy program szybko Ci się znudzi...- Dobrzy chiptunerzy
a czy ktoś korzystał z usług Comp-Sportu w Łodzi?- [ALL B5] Czy te felgi podejdą ?
A jakie oponki do tej szerokości by najlepiej pasowały ? 205/35/18 przód i 215/35/18 tył ewentualnie 215/40 podejdą, ale 215/35 będzie wyglądać prze.zayebiście- [B5 1Z] Większa moc
[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 13:21_________________________________________________no katalizator wyciąć to podstawa, poźniej załaduj mu wtryski 0.216, program i te 130-135 KM Ci wystarczy na początek - [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos