Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Pany, ja mam do płocka ok 40 km ale postaram się podjechać, zapoznać klubowiczów
  2. 2l benzyny na bak? nie za dużo do diesla?
  3. widziałem xenon 3000K ale w golfie 3 zrobionym na total germana, to wyglądało fajnie, ale w A4 sądzę że nie będzie to d*py urywać...
  4. Zayebisty ten FMIC, sam też szukam kogoś kto by mi wyrezał rury do centralnego coolera w AFN'ie
  5. w Grodzisku tak napadało??? no spoko, to czekam na foty
  6. powiedz mi jak z wytrzymałością tego floku na desce i tunelu, nie wyciera to się? nie brudzi jakoś masakrycznie? ogarnij jaki aparat i pierd0lnij jakąś porządną sesję tego paździerza Twojego pod koniec tygodnia już ma być ciepło podobno* (*czyt. nie będzie tak pizgało jak teraz)
  7. Fajna Zdzira ! do planów dopisałbym zrobienie przelotu, bo w końcu to V6 mimo że diesel to V6 fajnie gada, obowiązkowo jakieś koło większe na sezon letni i może z zawiasem troszkę niżej?
  8. twardo jak ktos na miescie chce mi to wkrecic to runda i zmienia zdanie pracuje miekko i nie wiem czy na 18' momentami by nie przytarł na wybojach z tego co czytałem to może czasami przycierać no ale co zrobić, trzeba jeździć nisko, jak mówi pismo...
  9. że też Ci się chciało, 198 stron o niczym... w łeb sie puknij to sie nazywa "rozpoznanie rynku" , w razie "W" wiem po otrzymanych PW ze jest popyt no jest sporo jakiś pogawędek, ale szukałem też kogoś kto ma deskę we floku, bo sam chcę taki zabieg u siebie przeprowadzić. To wnętrze we floku robi robotę
  10. Przeorałem dzisiaj cały wątek i muszę przyznać że niezłe z Was Popaprańce... ale fura konkretny Pytolot... PS. z tym wkrętami ze sprzedażą to przeginasz
  11. Boże drogi, jakim prawem ludzie robią tak samochody.... Wnętrze, silnik i napęd ratuje to auto mam nadzieję, że z resztą zrobisz porządek
  12. dobry wybór, ja latam CBR 600 RR 2003 rok, 280 da rade zamknąć
  13. 19stki dooobre 18 minimum bardzo twardo się jeździ na MTSie?
  14. Czy ktoś orientuje się jakie roczniki AFN miały przewód ciśnieniowy doprowadzony do ECU? po przetrzepaniu całego wątku wiem tylko że jedne roczniki miały a inne nie ....
  15. już przeorałem tą stronę chce zmienić na V6 tylko ciągle rozkminiam czy na 2.4 czy 2.8, wolałbym raczej te 190 KM to nie rezasz TDI?heh, no jednak zostaje przy AFN'ie i będę rezał tą sztukę którą mam teeraz
  16. ja właśnie rezam u siebie kratkę pod wskaźnik boost, wyciąłem kratki, umieściłem pierścień, w którym będzie siedział wskaźnik, zaszpachlowałem, dotarłem i obecnie jestem w fazie pokrywania czarnym matem jak skończę to też wrzucę foty [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 23:34_________________________________________________Halo Pany, w ramach mega wykopek mam pytanie - jakie roczniki AFN miały przewód ciśnieniowy doprowadzony do ECU? jutro chcę zabrać się za montaż i nie przypatrywałem sie u siebie czy mam ten wężyk do kompa czy nie, a po przetrzepaniu całego wątku wiem tylko że jedne roczniki miały a inne nie ....
  17. medik zobaczysz na zywo zmienisz zdanie sądzę że dobrze będzie wyglądać też konsola środkowa, tym bardziej że mam ją po części w drewnie... chociaż strasznie podoba mi się ta krata, może tą kratą tego SBomba zastąpię :gwizdanie:
  18. plus lusterka może wtedy by był efekt... ja u siebie narazie mam lusterko wewnętrzne w stickerbombie, będą jeszcze dekory i konsola środkowa
  19. Very nice Audiola, jaką masz aktualnie moc?
  20. nagraj filmik i daj posłuchać jak gada
  21. no wnętrze teraz masz wypas!
  22. ja też właśnie kupiłem nowego MTS'a ale czekam do wiosny z założeniem, zapraszam do tematu z moją A4 a do Nysy na VAGa się wybierasz? i też podpinam się pod prośbę z pokazaniem rozpórki
  23. Niezły Kooooozak jest na tych Bentleyach
  24. niezły odpust z tyłu dobrze że przednie już wpadły poliftowe soczewki i dobrze że w planach wymiana tych z tyłu co do oklejenia Folią dekorów i konsoli, może najpierw wymień konsolę na poliftową? jak to zrobić masz w Warsztacie ogólnie fajna furka, silnik myślisz coś grzebać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.