Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Tak jak koledzy wyżej pisali - nie dostałeś listu z pogróżkami... ten zapis można interpretować na naprawdę wiele sposobów
  2. Szacun za pracę i projekt! ale te osiem garów zayebiście pracuje
  3. :good: :good:
  4. gorzej gorzej ale sądzę że to jego koło się upchnie w b5...
  5. będą pasować
  6. tytuł może co niektórych zmylić
  7. Świetna maszynka :> jakie spalanie Ci wychodzi?
  8. Ładny Avancik tak jak kolega wyżej napisał, ładuj S-pakiet
  9. na 95% guma na wachaczu górnym
  10. Wörthersee - najlepsze filmy o tematyce Tuning VAG
  11. no zdjęcia mega tylko te ostatnie coś nie pykają
  12. Dla fanów electro, minimalu, techno, dubstepu i wszelkich innych odmian muzyki elektronicznej polecam AUDIO RIVER Festival co roku w wakacje na plaży nad Wisłą w Płocku... dla mnie festival nr 1, nie opuszczę żadnej edycji
  13. mało kto ładuje stalówki do b6 tutaj masz na stalówkach z kołpakiem http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C21/78/93/C21789361_1.jpg
  14. mam u siebie patelnie merca 18 cali 8,5J ET35 i przód jest prawie idealnie równo z nadkolem... w Twoim przypadku 0,5J szersza ale ET 30 także powinno się upchnąć
  15. nawet 10 mm wystarczy ps: masz zawias seryjny :?: dzięki! narazie seria, ale narazie też latam na stalówkach z zimówkami, poluję na jakiś używany gwint, najlepiej KW także na sezon osadzę go ile się da
  16. świetna Audiola marzy mi się czarne S4 w Avancie
  17. niezłe auto, ja zanim zdałem prawko rozbijałem się maluchem jeśli chcesz pozostań przy oryginale, tylko załaduj mu climatronic chociaż fajny Chart w tle :decayed:
  18. zayebisty jest ten kalier no i ten felunek świetnie jej pasuje czekam na dalsze mody!
  19. Ładny czarnuch tylko te lampki z przodu jakieś dziwne kupuj te fele
  20. ja też chętnie bym poczytał o wymianie tego o-ringa
  21. znajdzie się i to szybko, nie każdy kupujący taki samochód siedzi w temacie for internetowych, gdzie mogłby dowiedzieć się niewygodnych faktów...
  22. junior_tdi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    przez najbiższe 2 weekendy będę w łodzi w szkole, można coś pomyśleć
  23. z tych dwóch Sennheiser PC 330!
  24. junior_tdi odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ema! Panowie, kiedy macie spoty w Kutnie? mieszkam niedaleko, do płocka coś nie mogę na te spoty się wybrać może do Was mi się uda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.