Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Manetka,wlacznik awaryjek licznik albo kable z manetki do licznika.
  2. Umyj szybe w srodku wpierw plynem a nastepnie pianka do golenia. Sprawdz czy auto nie puszcza wody do srodka bo jak tak jest to mozesz sobie cuda na kiju dawac. Poszukaj o przeciekach w necie.
  3. Acha pompke mozesz zabrac do domu
  4. To to samo co z golfa.tylko duzo drozej. Jak znajde chwile to pstrykne Ci nr pompki z golfa bo gdzies mi lezy zapas.
  5. wesz82 odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Lub abs.
  6. Nie polecam kliec tego nigdy...
  7. Chyba z gofra 3 pasuje. Wczesniej ktos pisal z czego dokladnie. Ten raczej nie podejdzie nie jestem pewny.
  8. Tak,albo kabloteka. Ja np jak robilem pompke to w ktoryms momencie jak ja dlugo meczylem tj ciagle open close to pokazala focha i wyl sie w ogole dopiero jak ja odpialem od kabli i znow podpialem zaczela szalec. Musisz pobrudzic sie i sprawdzic w jakim stanie jest wirnik.
  9. A jakie ma byc zużycie jak ta moc dopiero zagoscila.. Kowi.. Rozjebales mnie tym pstryczkiem. Mysle ze wsio juz pokazane a tu bum i kolejny gadzet
  10. Samo sprzeglo. Jak wyzej,daj tarcze z kewlarem.
  11. Podobny dzwiek mam w sharaku. Stawiam na napinacz paska wieloklinowego lub ktores lozysko na osprzecie.
  12. Wyciekow moze byc masa. Wszystko zalezy skad leci. Jak mozemy Ci powiedziec czy dojedziesz jak nie wiemy skad leci??? Raczej marne szanse by to bylo powodem zlego odpalenia. Nie mozna olac wycieku gdyz ropa bardzo ladnie rozpuszcza weze i potem okaze sie ze jest problem x 3.. Podnies maske zdejmij oslone i zobacz skad leci. Jezeli to nastawnik a raczej tak bo 75% to wycieki spod niego to mozesz dojechac spokojnie jezeli weze nie sa naruszone..
  13. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    To ja radze kup uzywki. Jutro za dnia postaram sie zrobic a jak nie dam rady to zrobie w swietle latarni.
  14. wesz82 odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdz czy nie trzyma po skosie?? Tj lewe przod prawy tyl i na odwrot.
  15. wesz82 odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie od czujnika. Patrz od serwa..
  16. wesz82 odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Tej co wychodzi z serwo zakontrowanej.
  17. wesz82 odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Pompa hamulcowa lub abs do wymiany. Co innego jakby lapaly zawsze a tu piszesz ze raz trzyma dwa nie. Ewantualnie zobacz czy jak poluzujesz regulacje na pedale hamulca tj sruba od serwa cos to pomoze.
  18. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    Daj jakiegos meila lub tel to cos pstrykne.
  19. wesz82 odpowiedział(a) na wesz82 temat w Audi A4 B5
    Zamiennik. Jaj nie urywa ale na dana chwile uzywka byla strasznym kiblem.
  20. Koles ma sedana z 2005 c5 awxa.
  21. 1.alle 2.powrot to ten co idzie od magla czyli ze strony kabiny.
  22. wesz82 odpowiedział(a) na misiu17xx temat w Audi A4 B5
    Proponuje zajrzec takze do pompki sprzegla.
  23. Wiesz nie watpie w jego wiedze. Obejrzalem raptem 1 odcinek a widze poruszyl temat ktorego nikt nie ruszyl..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.