Treść opublikowana przez wesz82
-
[B6 AVF] Jakiej firmy łożysko jest dobrej jakości ?
Proponuje następnym razem użyć wyszukiwarki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t29669.0.html;highlight=%B3o%BFysko pzdr
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
W czym się lubujesz?Masz coś upatrzone? Zależne jest także do czego ma Ci słuzyć motor? Np jak do spokojnej jazdy to nie ma sensu kupować przecinaka bo po przejechaniu dłuższej trasy będziesz narzeka na bóle.
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Tomek wszystko zależy od doświadczenia oraz potrzeby i portfela Jakim motorem jeździłeś wcześniej??
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Rozumiem Cie oraz to że ludzie którzy naprawdę nie mieli żadnego wyboru ze swoim kalectwem mogą się czuć urażeni,ale hasło dotyczyło motocyklistów(tych co zamiast mózgu mają kropkę..) więc przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Dziś sam żonie powiedziałem ze ja nie mogę mieć motoru bo jak na razie nie dorosłem emocjonalnie.
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
nie czytaj broszurek tylko idz sie przysiadz i przejedz :] prowadzilem te er6 a kolega ktory kupil ma dobrze ponad 190 wzr i kawal z niego chlopa i jakos nie narzekal. fakt ze sa wieksze i wygodniejsze ale na pewno nie jest barzdo mały... a w stosunku do er5 bedziesz mial kilkanascie konikow wiecej, wtrysk i duzo nowoczesniejszy design. ale jak masz doswiadczenie to polecam jednak cos mocniejszego (hornet, fazer jezeli maja byc nakedy), nei chodzi o zapieprzanie ale elastycznosc i frajda z jazdy duuzo wieksza;] co do hasla - idzie wiosna beda warzywa to juz duzo ludzi sie wypowiadalo w roznych mediach. o ile szlag mnie trafia jak widze ludzi bez umiejetnosci i co gorsza wyobrazni dosiadajacych naprawde szybkich maszyn to nie potrafie zrozumiec jak mozna nazywac kogos sparalizowanego WARZYWEM. w ten sposob obrazono za jednym zamachem wszystkich niepelnosprawnych ludzi, a wsrod kierowcow aut powstalo przeswiadczenie ze - o, jedzie warzywo... wiec po co ustepowac pierwszenstwa warzywom wymyslil to jakis idiota. Olek ale to nie jest kłamstwem Dziś musiałem przyhamować żeby jakiś młody zmieścił i nie poszedł na czołowe :evil: Rozumiem że nie można tego uogólniać i że to obraża ludzi którzy naprawdę rozumieją pasję dwóch kółek.Zdaje mi się że i tak większość motocyklistów zdaje sobie sprawę z tego jak młokosy psują im opinie. Z doświadczenia jak widzę jedno światło w lusterku to przed jakimkolwiek manewrem upewniam się dokładnie co i jak... Osobiście mam duży szacunek do motocyklistów(mój tata całe życie jeździ motorkiem)i nie uważam ich za warzywka. Strasznie wpieniające jest to że nie postępują tak jak autor wątku który woli się doradzić a nie uważać się za super motocyklistę który myśli że ujarzmi dość duży potencjał
-
[ALL] Czy padnięte łożysko w przednim kole może ściągać auto ?
Jest to możliwe ale musiałoby być zdrowo padnięte,a na takim raczej nie dałbyś rady jeździć od hałasu
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Moim zdaniem spokojnie styknie Ci taka Kawa ER-5,kolega ma taką i powiem Ci że w porównaniu do szwagra Hondy CB 600 jest o niebo lepsza w nauce jazdy Koleś za pierwszym razem kupił sobie CBR 600 ponad 110 kuni i na niej uczył się śmigać,teraz pogina 1000 i po przejechaniu z nim 15 km stwierdziłem że ma nieźle nasrane w głowie i o mało zawału nie dostałem Prawda jest taka,że,a z resztą popatrz jakie hasło ogłosili na tegoroczny zlot motocykli - "Idzie wiosna,będą warzywa" Wolałbym się mylić ale jest w tym wiele prawdy. Olo dobrze Ci pisze
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
KLEKOT ?? Oj Kolego, umów się gdzieś na jazdę próbną common railem i napisz to jeszcze raz Wątpię, żebyś się odważył Zdrowaś K. No tak ale jak ktoś nie kocha PB tak ktoś nie kocha ON
-
[B5 AEB] Czy wahacze wymieniać parami ?
Wymieniając jeden wahacz drugi automatycznie zostaje bardziej obciążony Błędne jest myślenie że nowy wahacz będzie brał całość"pracy" na siebie...
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Furmanka konkretna tylko że klekot Gratulacje dobrego zakupu :notworthy:
-
[B5 AEB] Silnik kopci i bierze dużo oleju
Jeżeli tak jest to proponuje owinąć ten przewód bandażem termoizolacyjnym i problem rozwiązany
-
F1, Rajdy i Motorsport
Całe szczęście że następny tor nam dostarczy lepszych wrażeń... Co to za tor?Przecież bolid to nie to samo co motor... No ale nic oby dopracowali tego Saubera lepiej
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
przetestuję ale nie spodziewam się że to to. coś tam słychać w prawym kole. ale czy np sworzeń lub drążek kierowniczy dawałby bicie przy hamowaniu? Drążek może powodować bicie.
-
[ALL B6] Carbonowy dyfuzor by JORG
Na sucho to nie ciekawie to wygląda,ciekawe jak będzie na aucie...
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
Gdyby były źle wyważone koła to bicie czułbyś także przy większej prędkości. A w zawieszeniu nic nie puka???
-
Luka w przepisach - za 650 zł można oszukać fotoradary
Ludzie ale przecież nie dostaje się mandatu co dnia... Zaraz znajdzie się jakiś sposób na samochody z wideo rejestratorami (więcej ramp ) Ostatnio głośno było o gościu któremu zrobiono zdjęcie i postanowił wraz z zoną rozdpierdzielić fotoradar (ponoć za te wykroczenie byłby komplet punktów)i pech że podjechała straż miejska.Gość narobił szkody za 200tyś zł i jak myślicie kto za to zapłaci???
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Moim zdaniem spojler z tyłu nie pasuje w ogóle (niech natknie Cie bardziej na zdjęcie go ) Komin także za bardzo wystaje,mieszek do niczego nie pasuje a dywaniki nadają się do lanosa Kumam że czasem wsiada się do furmanki po kolana zafajdanym ale nie pasuje to za ciula do audi... Duże plusy za lampki,zderzak przedni oraz aluski :good: Zapowiada się następne ładnie zrobione audi na forum
-
[B5 ARG] Klekotanie benzyniaka
Jeden wałek rozrządu jest na pasku zaś drugi na łańcuszku. Napinacz hydrauliczny łańcuszka najlepiej wraz z łańcuszkiem powinno wymieniać się co 200tyś km chodź i to różnie bywa. Proponuje sprawdzić jeszcze napinacz ale paska wieloklinowego, u mnie przy zwłaszcza przy ostrym mrozie klekotał głośniej od diesla....
-
[B5 AEB] Silnik kopci i bierze dużo oleju
Tak jak Tomek pisze dawaj ją na gwarancje i nie daj sobie kitu wcisnąć że klient jest winny. Partolą robotę widocznie i chcą zrobić z prostych ludzi prostaków Masz zaświadczenie o montażu z porządnej firmy więc uderzaj z reklamacją
-
[B5 AEB] Silnik kopci i bierze dużo oleju
Wszystko zależy od warsztatu oraz tego co będzie usterką. Najtaniej wyjdzie wymiana uszczelniaczy. Zmierz ciśnienie i daj znać. Poszukaj na forum to troszkę dowiesz się o tym więcej
-
[B5 AEB] Silnik kopci i bierze dużo oleju
Zostaje kwestia żeby stwierdzić czy pierścienie,czy też uszczelniacze puszczają olej.sprawdź czy w dolocie nie ma śladów oleju.
-
Się chłopaki popisali
No to panowie pokazali jak to się ściga piratów
-
[B5 AEB] Czy wahacze wymieniać parami ?
Sprawa jest taka że z wymianą jednego wahacza jest taki ból że wychodzą luzy w następnym.... jak wymieniać to albo całość albo dól oddzielnie i góra oddzielnie(z obu stron)
-
[ALL B5] Czy warto kupić ten przepływomierz ?
jak się jedzie na zamiennikach lub używkach to nie ma co się dziwić że szybko się sypią... Nie masz gwarancji??
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
Autko miodzio jeszcze Gratulacje dobrego zakupu :hi: