Treść opublikowana przez wesz82
-
[ALL B5] chwilowe przerwanie pracy silnika
Witam! U mnie poszarpywał prawie zawsze jak dałem gaz w podłogę i zaraz odpuściłem a przyczyną był nieszczelny waż ten zaraz za turbiną,a Vag nic nie pokazuje??
-
[B5 AFN]Problem po wymianie termostatu
dokładnie! Zdejmij lewy wąż idący do kokpitu zalej go wodą lub płynem i załóż z powrotem ale nie do końca tzn tam będzie otworek właśnie do odpowietrzenia układu nawiew ustaw na największą temp na szybę cały czas kontroluj stan płynu w zbiorniczku i temp potrzeba cierpliwości oraz troszkę czasu! ja ostatnio miałem tak zapowietrzony układ że czekałem prawie 2h aż się odpowietrzy!
-
[B5 AFN] Zarzuca tył, tak jakby jechał po lodzie
Podjedź na kanał i oblukaj tuleje jak radzą koledz, ja mam to samo taki dziwny efekt jakby tył auto szedł swoim torem i nawet od tego tylne oponki są zdarte jakby zbieżność nie była ustawiona
-
[B5 ADP] Skrzypienie przedniego zawieszenia
To nie jest rozwiązanie na dłuższą metę.prawdopodobnie jak skrzypi nie ma smaru więc z czasem poleci końcówka. fakt pomysł dobry pozwala na zaoszczędzenie troszkę kaski na wymianę
-
[B5 1Z] Ile na bagnecie powinno być oleju ?
przede wszystkim poszukaj sobie w miarę równej nawierzchni i wtedy masz najwiarygodniejszy wynik! A stan oleju powinien mieścić się w tej właśnie zakreskowanej strefie
-
[All] Help!!! jak usunac zarysowania na szybie czołowej?
Jeżeli te rysy nie są tragiczne to może zestaw do polerowania pomoże
-
[ALL B6] Przydusza przy 3100 obrotow
Raczej tak. jak nie będziesz odczuwał zmiany to masz rozwiązanie
-
[ALL B6] Przydusza przy 3100 obrotow
Odłącz przepływkę i będziesz wiedział czy to ona powoduje ta niestrawność! co rozumiecie przez słowo przydusza???
-
[ALL B6] Jak sądzicie?? I jak Ktoś może VT na b6 zrobić
Zapewne będzie to wyglądać ładnie ale mi to zalatuje BMW....
-
[B7 BLB] Problem ze skręcaniem
dokładnie znajdź dobrego mechanika niech on zlokalizuje przyczynę bo wymienisz full części a problem zostanie.
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Ja tam w ogóle nie uznaje gierek na kompa jakoś takie zboczenie. Jak grywałem to na PS zawsze uwielbiałem połupać w Metal Gear Solid Snake-dla mnie wypas na maksa zwłaszcza na hard-zie :evil:Oj nie przespałem wiele nocy :polew:
-
[B7 BLB] Problem ze skręcaniem
Witam! Przede wszystkim nie spuszczaj płynu z układu wspomagania bo zajeździsz pompę,najrozsądniej będzie na postoju skręcić na maksa kierownicą przytrzymać przez 2 sekundy i tą samą czynność powtórzyć w drugą stronę,następnie strzykawką pobierz cały płyn ze zbiorniczka i dolej nowego!Będziesz musiał tą czynność powtórzyć kilka razy! Skąd dokładnie wydobywał się ten dziwny dźwięk podczas skręcania???może po prostu to przegub??? Wnioskuje że wcześniej brakowało płynu w zbiorniczku???Jeżeli tak to musisz znaleźć nieszczelność! Nie jestem pewny ale do auta z tym rocznikiem należy zalać syntetycznego płynu ale pewnie zaraz ktoś się odezwie Nie chcę Cie martwić ale prawdopodobnie pompa od wspomagania już kończy swój żywot.
-
[ALL B5] Olej w układzie chłodzenia
Witam. Sprawa wygląda tak,że każdy mechanior zażąda inna cenę,u mnie np. najdroższy mechanior powiedział 300zł za wyminę do tego jeszcze części na których też przytnie więc kosz nawet spory. Zapoznaj się z z naszym warsztatem tam jest opisane jak zmienić uszczelkę w 1,8 który nie wiele różni się od 1,6. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_uszczelki_pod_glowica-t30947.0.html Poza zaoszczędzą kaską zostaje jeszcze satysfakcja Pzdr
-
[B5 AFN] Pękł mi przewód hamulcowy
Mi przewód odmówił posłuszeństwa parę m-cy temu,na szczęście nie stało się to podczas dohamowana z ponad 150 na 60 bo i tak czasem bywa. Byłem u mechaniora i powiedział że nawet roczny merc zawitał u niego z taką dolegliwości,więc ucieszyłem się że mój dziadek tyle wytrzymał dodam jeszcze że zdarzenie te stało się kiedy dojeżdżało ze mną paru gostków do roboty i ciśnienie było takie ogromne że rozwaliło zbiorniczek płynu wyrównawczego w miejscu gdzie dogrzewa go słoneczko
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Jeżeli jedzie sam to zapewne tak,zaś każdy jadący ojciec czy maż będzie ratował nie siebie lecz innych....Takie małe OT. Co do filmiku to naprawdę trafia jak należy.. http://pl.youtube.com/watch?v=qbdim66k8d0
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Normalnie z ust mi to wyjąłeś Wszystkiego naj....
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
A ja już na sam koniec za Twoje
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
wiem,wiem i to chodzi coraz bardziej po głowie ;(
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
A tego jeszcze nie słyszałem trzeba będzie to rozważyć,zawsze zostaje nam kolesia A6. A to mnie powaliło :polew: Tak się składa że właściciel tego białego RS-a jest znajomkiem mojego szefa Spoko,moja Pani nie jest tak za autami ze stajni audi,wiecie jak to kobiety-byle jechało hehe (oczywiście nie uogólniam ) Zajmuję się montażem materiałów video z takich imprez i nie dawno widziałem fajnie przystrojony samochód, tylko nie wiem czy gdzieś znajdę w archiwum jakieś ujęcie. Poszukam, jak znajdę prześlę. Było to zrobione ze smakiem, bez nadmiaru wstążek balonów i innych takich. Wyglądało to tak jakby dwie nitki kwitnącej winorośli przebiegały przez samochód, od maski przez dach do klapy. Ok mam nadzieje że wygrzebiesz,dzięki. Dobra my tu gadu gadu a ja dalej jestem w tym samym miejscu :wallbash:
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
Witam! W Walentego zmieniam stan cywilny i oczywiście do ślubu mnie i żonkę powiezie paździoch Jeszcze nie mam żadnego pomysłu na to jak ozdobić furkę i proszę niech ktoś podrzuci jakieś fotki przyozdobionych furek Pzdr.
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
Spoko,dzięki za fatygę,w sumie i tak dam to dla elektro bo dla mnie to czarna magia
-
[ALL B5] Olej w układzie chłodzenia
Spoko Marcin! Jeżeli auto kupiłeś od naszego rodaka to podjedź do dobrego mechaniora ewentualnie ASO niech postawią diagnozę i na jej podstawie możesz starać się o odszkodowanie z tytułu rękojmy,tzn w pewnym okresie od zakupu auta jak znajdziesz usterkę którą sprzedający ukrył możesz żądać naprawy na jego koszt lub zwrotu pieniędzy,pamiętaj czas Twoim wrogiem...
-
[ALL B5] Olej w układzie chłodzenia
Witam! Ubywa Ci oleju???
-
[B5 ADR] Spadaja obroty do 700 -600 przy redukowaniu biegow
może nieszczelność w układzie doprowadzającym powietrze...
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
jeżeli robisz to samemu zaś elektro powiedział 50 zł.masz może jakiś schemat Tomek???