Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wesz82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wesz82

  1. Podczas rozmowy z Panem z w/w linku zaproponowałem zmianę innych przetwornic np na te z b6 gdzie starter jest częścią wymienną na tzw kostkę. Pan powiedział że te z b5 jeżeli dam zarnik dobrej firmy będzie latał latami bez awarii zaś te np z b6 są już bardzo czule na przecięcia i nie wytrzymają tyle. Zobaczymy co się stanie.
  2. Wyślij obie przetwornice do serwisu który ktoś polecił wyżej. Sprawdzi je naprawi i doradzi Ci jakie masz kupić zarniki. Ja już wymieniłem 3 szt przetwornic gdyż miałem nie ori zarniki które powodują przecięcia napięcia czego żadna przetwornica nie lubi. Niestety musisz liczyć się z kosztami. Tutaj nie da się tanio w postaci zostawić 1 zarnik a drugi zmienić... Co do kupna 2 lampy to jaka masz gwarancję że będzie działać???
  3. Rozrzad u mnie 350 robota plus części.ile rozrząd może kosztować max 450? Chłodnica 300zl plus napełnianie 400max do tego osuszacz 120.zl Moim zdaniem szukaj innego zakładu.
  4. Pany dziś mój ziomek chyba został dotknięty problemem kostki. Auto odpalilo normalnie ale jakimś czasie nie mogą to odpalić. Kontrolki w ogóle nie świecą ale rozrusznik kręci.nie mogę podłączyć kompa bo nie reaguje stacyjki. Czy może to być winna kostka i jakiej firmy polecacie by nie robić tego za tydz???
  5. Bo ruszyliscie zapewne końcówki drazka lub wahacz był innej długośći. Najlepiej odkrec całą oske. Nie musisz nic ruszać tylko śrubę w zew przeg i śruby przy wew. Oske wyjdzie jak skrecisz kiera na zew. Nast razem pisz który to przegub...
  6. Zrób test zegarów.
  7. Ja bym nie tykal,chyba za zaczną się problemy z rozruchem.
  8. Odwrotnie się wkleiło. Poczytaj sobie.
  9. Wrzuć fote z grupy 007 z samego rana.
  10. Mistrzostwo
  11. Czujnik sprawdzisz w 2 grupach z rana. Muszę popytać kolesia w których dokładnie i dam znać. Raczej to nie jest normalne. Ale nie sugeruj się temp zegara gdyż ona nie ma nic do odpalania.
  12. Ja bym czekał. Sprawdź czy w małyszu jest dlawik w układzie klimy. Prócz osuszacza wymienia się też ten właśnie dlawik.
  13. Odepnij czujnik temp wody i powinien już grzać dłużej świecę. Normalne że kontrolka szybko gaśnie bo świece grzeje od 5st i mniej,długość tego faktu jest zależna od temp. Nie szukał bym przyczyny nierownej pracy w świecach lecz w układzie paliwowym.
  14. Więc tak okazało się że guma z ww nr ma w sobie jakby włoski w środku zaś druga była już bez nich. Ta druga się już dostanie chodź cena nie jest mała. Dobra popatrzę na te z t5. Thx
  15. wesz82 odpowiedział(a) na JarekST202 temat w 1.8T
    Ostatnio pytałem o to samo kolesia co robi silniki. Odp była taka żeby dac śruby które mam tylko dokrecic z odp siła.
  16. wesz82 odpowiedział(a) na Grztom temat w Audi A4 B5
    Na forum masz osoby sprzedające części,zadzwoń bo często mają dostęp do ori części. Kruciec w zamienniku spisuje się bardzo dobrze.
  17. Ta nie?
  18. Się nie śmiej bo wyszło kilka hybryd b5?
  19. Koło chodzi górą dół bo łożysko zapewne bardzo nie domaga. Teraz to trochę z d*py strony zacząłeś. Moim zdaniem trza sprawdzić od czego ta tarcza się wygiela? Może kałuża może myjka ja zwichrowala A może też być zepsute łożysko jak i także piasta krzywa a ich się już nikomu nie chce sprawdzać.. Jak chcesz mieć spokój to kup nowe łożysko i piaste tarcze sprawdź jaka masz grubość i jakie ma bicie bo może się okazać że nie warto dawać tokarzowi zarobić i za pół roku tarcza i tak do wymiany bo za cienka. Co do opony to sprawdź czy felga czy opona jest krzywa. Przy okazji sprawdź bicie drugiej piasty. Ps Jak mechanik nie może zdiagnozować łożyska??? Zdejmujesz zacisk i wsio już wiadomo co jest grane.
  20. Cofnij planety i zjedz pilnikiem ranty.
  21. Już lepiej kupić uzywke niż nawet corteco itd itp.
  22. Jak dla mnie koniec tarczy.
  23. Szukaj używki w dobrym stanie.
  24. Biorę się za hebel w szatanie. Z 300 będzie 313 wsio fajnie zacisk zrobiony,gumeczki cacy ale nie mogę dostać osłony prowadnic. Hebel bardzo przypomina nasze 982 tylko jest jednolity i gumki są bardzo długie. Niestety w motoryzacyjnym nie mają tych osłonek. Nr osłony to 11.8171-0065.2 Czy te z 982 podejda ewentualnie mogę prosić o jakiś namiar na zestaw naprawczy. Znalazłem coś takiego. D4748
  25. Taka kasa to trochę zaboli. Jeżeli nie mieszkasz w mieście gdzie ktoś usługę prasowania zrobi za max 20 zł to zrozumiałym to ale wydać taka kasę i użyć ja 5 razy w roku to szkoda moim zdaniem pieniążków. Bralbym nr 2. Widzę presy jakie mają w zakładach i często wyprasowuje łożyska naprawdę nie ma sensu brać 30t.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.