Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. pierwsze slysze ze nie powinno sie ruszac... ale nie bede sie spieral u mnie na 100% rusza sie podczas mocnej porzegazowki na jalowym a auto jezdzi normalnie
  2. a moze cos zj**... i jest nieszczelnosc i masz zwyczajnie w swiecie przeladowanie waliles ja pod VAGa?
  3. a na banzynie tego nie ma?
  4. fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać Uderz w stół.... bo myslisz ze ja niekumaty jestem :decayed:
  5. fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać
  6. Klejk odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Małżeństwo kłóci się na ulicy...
  7. ja 200 stowki dale za polifta... caly komplet... i sa napewno z szyberem... Huzia sie zapytaj.. albo u nigo w watkach poszukaj bo kojarze ze cos mial
  8. ja u siebie sie nie bawilem tylko kupilem od polifta... zalozylem i jest wrecz slicznie polecam tez taki zabiej nie wiele roboty a efekt gwarantowany
  9. No pokaz kolego jak to wyglada
  10. pogadamy na SPOCIE ;D
  11. na wieksze tzn? no dobra i nic wiecej z nich nie wynika?
  12. a to on kupowal myslalem ze na sprzedaz ma tez takich potrzebuje dla kobiety
  13. tak mnie mianowali chlopaki bo wszedzie wcisne lapy zeby cos odkrecic jak cos zaparaszm.. jestem bardzo czesto w garazu ul. Bogusława X a co kolego masz do zaoferowania?
  14. i ty mowisz ze nie pijesz a zdjecia na puszkach ;d:decayed:
  15. a skad to mozna wyczytac? a nie bedzie to spowodowane tym ze na LPG jest zalozony emulator wtrysku ? ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- jakies sugestie?
  16. ten log robiony na LPG VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ten log robiony na PB VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  17. mozesz wsadzic zdjecie tych lutow?
  18. fajnie to opisales.. dziekowac czyli wnioskuje ze tarczka od zegarow od a6 c5 bedzie pasowac bez problemu
  19. nie nie kolego nie zrozumiales chyba mojego pytania chodzi mi o sama tarczke predkosciomierza... bo na fotkach na necie widzialem ze niektore podswietlaja sie na czerwono.. i teraz moje pytanie.. czy to jest tak bo ledy sa czerwone w zegarach czy tak jak w przedliftach tarczka jest poprostu czerwona?
  20. chlopaki... wiem ze lektura jest tutaj duza.. i szczerze mysle ze duzo szybciej bedzie jak zapytam kupilem sobie zegary po II lifcie z ful fisem bla bla bla ;p sa one firmy VDO i niestety to angliki... od czego moge spasowac tarczke? czy od A6 C5 bedzie pasic?
  21. a czy ktos moze ma taki zestaw?
  22. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    za ostro mu dalem i panewke wjebalo
  23. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    a no :/
  24. w etce online sa opisane :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.