Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. 2 kominy robia swoje teraz tylko ultery
  2. furka fajna ) felgi prawie jak moje ) ale Twoje ladniejsze
  3. niestety jeden modzik czeka i czeka i czeka brak czasu pewnej osoby dla realizacji ale powoli do przodu
  4. dawaj nowe foty chetnie zobacze w wiekszym rozmiarze )
  5. Troche mi nie pasuje ponad 30km ale jeszcze wpadne heh
  6. Jutro bede w piasecznie Ktos chetny na odzywienie tematu?
  7. siema sasiad hehe
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    a nie myslales o zmianie dekielkow?
  9. a jak dla mnie sterowanie w nfs jest gites
  10. Sobotnie zajecie z Mustim ) mala rzecz a cieszy oko ) Malyki krokami do przodu
  11. Przed chwila w Baniosze czarne b6 avant ( jadace w strone g.kalwari ) chyba 1.9 na rameczkach pozdro
  12. zobacyzmy jak ten nfs wyjdzie. zapowiada sie ciekawie
  13. wlasnie czytalem ze bedzie mozliwosc tuningu pod siebie nareszcie dla mnie to domena nfs
  14. ja lubie cala serie NFS wiec zapewne i nowy wpadnie jak narazie najlepsza wg mnie to undegrand
  15. kodzak0 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Koledzy potrzebuje za i przeciw Powoli szykuje sie na stage I. Nieplanuje wiekszych mocy niz 210KM nawet 200 bedzie ok Chcialbym aby wynik padl na Ok 200KM i ponad 300nm. DP wlecialo. Ale mam dylemat co do chlodzenia. FMIC wychodzi drogo, SMIC z tego co wien taniej. W co lepiej zainwestowac. Jakie sa wady i zalety? Oraz mniej wiecej kosztorys.
  16. widze ze czesc osob sprzedaje i kupuje starsze fury to teraz moge klonowac Twoja byla b6 ;p
  17. najwazniejsze aby do przodu malymi kroczkami coraz lepiej
  18. gwizdek jest fajny
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    sam bym chetnie obczail na zywca )
  20. kodzak0 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    tak cos mi sie zdawalo ale wolalem sie upewnic na przyszlsoc bede wiedzial ale niema co spamowac c:)) jedna z lepszych b6 na forum )
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bedzie pumpa i oby zakwasow nie bylo
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    zadam glupie pytanie ;P jak wstawic fele od bemy do audi?
  23. ale zobaczyc ktora zarowka sie nie pali gdy swieci sie kontrolka
  24. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie no bialko nie zalewa gainery tak ja teraz bede mial, bialko, bulka i gainera ciekawe co wyjdzie z tego miksa plus szama oczywiscie ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.