Treść opublikowana przez kodzak0
- A4 b7 1.8t
-
Siłownia
bialko i gainery to tylko uzupelniacze dietki musisz wyliczyc czego CI bardziej brakuje ;P jesli bialko to ostrowia najtaniej wychodzi, jesli nie to bialeczka drozsze okolo 150zl za puche 2.2kg ;p
-
Siłownia
a czego bardziej brakuje? bialka czy wegli? ;p
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
predzej wpadnie dokladka na przod z s-line i lotka okaze sie w poniedzialek
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
dp zamowione wraz z innymi osobami na grupowym staram sie dbac i powoli modzic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a mi znowu pes wogole nie podchodzi. za to fifa jak najbardziej tak graficznie pes wygrywa, ale gameplay fifa ma lepszy przynajmniej wedlug mnie
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
ja jutro o 7 montuje ) licze ze robota pojdzie sprawnie i szybko dp zalozone jedyny problem byl ze sruba przy laczniku, dp odchylilo troche wydech ku skrzyni. ale kilka uderzen mlotkiem i poszlo dziena za dp
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
To jutro bede dzialal heh Edit: Fota z powortu z Air show w Warce z kolega rafi10612 Edit: Musti wprowadzil mnie w kompleksy xD No to mamy cos nowego malymi krokami do przodu w czwartek dostalem dp a dzis 7:10 furka czeka u pana doktora na zabieg 8:30 zabieg wykonany i oto jest nastepny etap FMIC )
-
Siłownia
nie wiem, znalazlem to na innej stronce z fb
-
[ALL B8] Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 143km led
jeszcze zimy nie ma wiec powinna byc fela na lato
-
Siłownia
nie wiem na fejsie znalazlem ale tez bym sie pisal
-
[ALL B8] Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 143km led
samochodzik ladny naprawde ladnie sie prezentuje Ale ja bym fele zmienil
-
Siłownia
ale sposob ciekawy
-
Siłownia
nieprzypomina mnie zamale plery
-
Siłownia
Coś nie działa Rash good, zdjęcia takie, może będę musiał zrobić nowe teraz powinno byc git https://www.facebook.com/MotywacjaDeterminacja/videos/1692134947672918/
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja juz odebralem dzieki
-
Siłownia
to masz szczescie ja jesc jej nie moge ale i tak mam tanie bialka ostatnio kupilem bialeczko za 90zl bulka za 90zl i gainera za 40zl
-
Siłownia
z ostrowia roznie jest jeden je i jest ok a drugi niebardzo ja jak szamalem to nieszlo usiedziec
-
Siłownia
mozesz szamac te kotlety sojowe czy jak to tam bylo ale sam tez bym tego nieruszyl soja? fuuuu najtansza opcja na bialko to ostrowia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam sasiad
-
Siłownia
Wlasnie widze ze nie dziala. Usubeli filmik :/
-
Siłownia
pany tak sie teraz szejki robi xD https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xlp1/v/t42.1790-2/11966383_520160471473645_1171032500_n.mp4?efg=eyJybHIiOjM1NiwicmxhIjo1MTJ9&rl=356&vabr=198&oh=6a5d568f5825a3be9b1ba0222ce78e1d&oe=55F73B9C
-
Siłownia
masz kilka rodzaji bialek serwatka, koncentrat itd. wiec bialeczka ktora maja inny czas wchlaniania. Ja szamalem i fajne
-
Wspólne granie online PS4
bo juz myslalem ze to taka strona bedzie
-
Siłownia
jak dla mnie jedno z lepszych Olimp - Mega Strong Protein