Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    koooooosaaaa ;d
  2. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bialko i gainery to tylko uzupelniacze dietki musisz wyliczyc czego CI bardziej brakuje ;P jesli bialko to ostrowia najtaniej wychodzi, jesli nie to bialeczka drozsze okolo 150zl za puche 2.2kg ;p
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a czego bardziej brakuje? bialka czy wegli? ;p
  4. predzej wpadnie dokladka na przod z s-line i lotka okaze sie w poniedzialek
  5. dp zamowione wraz z innymi osobami na grupowym staram sie dbac i powoli modzic
  6. a mi znowu pes wogole nie podchodzi. za to fifa jak najbardziej tak graficznie pes wygrywa, ale gameplay fifa ma lepszy przynajmniej wedlug mnie
  7. ja jutro o 7 montuje ) licze ze robota pojdzie sprawnie i szybko dp zalozone jedyny problem byl ze sruba przy laczniku, dp odchylilo troche wydech ku skrzyni. ale kilka uderzen mlotkiem i poszlo dziena za dp
  8. To jutro bede dzialal heh Edit: Fota z powortu z Air show w Warce z kolega rafi10612 Edit: Musti wprowadzil mnie w kompleksy xD No to mamy cos nowego malymi krokami do przodu w czwartek dostalem dp a dzis 7:10 furka czeka u pana doktora na zabieg 8:30 zabieg wykonany i oto jest nastepny etap FMIC )
  9. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem, znalazlem to na innej stronce z fb
  10. jeszcze zimy nie ma wiec powinna byc fela na lato
  11. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem na fejsie znalazlem ale tez bym sie pisal
  12. samochodzik ladny naprawde ladnie sie prezentuje Ale ja bym fele zmienil
  13. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale sposob ciekawy
  14. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nieprzypomina mnie zamale plery
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś nie działa Rash good, zdjęcia takie, może będę musiał zrobić nowe teraz powinno byc git https://www.facebook.com/MotywacjaDeterminacja/videos/1692134947672918/
  16. Ja juz odebralem dzieki
  17. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to masz szczescie ja jesc jej nie moge ale i tak mam tanie bialka ostatnio kupilem bialeczko za 90zl bulka za 90zl i gainera za 40zl
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    z ostrowia roznie jest jeden je i jest ok a drugi niebardzo ja jak szamalem to nieszlo usiedziec
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    mozesz szamac te kotlety sojowe czy jak to tam bylo ale sam tez bym tego nieruszyl soja? fuuuu najtansza opcja na bialko to ostrowia
  20. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wlasnie widze ze nie dziala. Usubeli filmik :/
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    pany tak sie teraz szejki robi xD https://video-waw1-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xlp1/v/t42.1790-2/11966383_520160471473645_1171032500_n.mp4?efg=eyJybHIiOjM1NiwicmxhIjo1MTJ9&rl=356&vabr=198&oh=6a5d568f5825a3be9b1ba0222ce78e1d&oe=55F73B9C
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    masz kilka rodzaji bialek serwatka, koncentrat itd. wiec bialeczka ktora maja inny czas wchlaniania. Ja szamalem i fajne
  23. bo juz myslalem ze to taka strona bedzie
  24. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jak dla mnie jedno z lepszych Olimp - Mega Strong Protein

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.