Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. z wyglądu fajne damskie autko.mojej się bardzo podoba
  2. Rabbi odpowiedział(a) na Skalpel1986 temat w 1.8
    w tym silniku dobrza żebyś profilaktycznie zrobił następujące czynności: 1.micha w dół i obowiązkowo wyczyść smok (jak nie chcesz za jakiś czas remontować silnika) 2.zmień olej na 5W lub 0W (i nie wierz w bzdury że się coś na rozszczelni) 3.kontrolkę to możesz wyłączyć od kierunkowskazów a nie od oleju .
  3. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dużo fotoradarów na wyspach?
  4. nie do końca.mój olej miał 1800km przebiegu. (mignęła mi kontrolka oleju wraz z sygnałem dźwiękowym na autostradzie podczas ostrego butowania,wykręciłem michę i czyściłem smok,więc i olej wlałem nowy)
  5. środki lamp na czarno będą ładnie się komponować z dachem i grilem:thumbup1:
  6. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany czy pokrętło regulacji lusterek w wersji składanej,będzie pasować do auta bez składanych lusterek ?
  7. podziękował aha,zauważyłem dziś że na tym 0W40 nie ma już rzegotu łańcuszka z rana,który miałem na Motulu 5W40 przez pierwsze 1-2 sek po odpaleniu po nocy .i gitarra
  8. a gdybym miał Valvoline 0W30 to wymiana też co 10tyś? (pytam na przyszłość)
  9. "neutralizuje kwaśne produkty spalania - wartość neutralizacji tych produktów obrazuje współczynnik TBN im wyższa zawartość wapnia i magnezu tym lepsze właściwości myjące i dyspergujące " zapozyczone z innego forum generalnie już d*pa zbita bo Valvoline 0W40 zalane. co ile tysi km taki 0W40 zmieniać?
  10. d*py juz nie urywa Valvoline SynPower 0w40 Api Sj Malo wapnia i ogolnie malo wszystkiego za to 0W30 jest napakowany dodatkami jak cholera Valvoline Synpower MXL 0W-30 a co daje duża ilość wapnia w oleju?
  11. kumpel jeździ paskiem 1.8T na Valvoline 0w40 i sobie chwali.i chyba taki zaleję
  12. dzięki.a pamiętasz ile oleju wchodzi do 1.8T ? ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- już znalazłem,wchodzi 3,5L ...
  13. pany czy teraz na zimę zalewać 5w40,5w30 czy może 0w30 ? jeżdżę 90% bardzo krótkie odcinki i 10% trasa. motor 1.8T 163KM ?
  14. przeżył i fajnie teraz wygląda.zniknęły jakieś zakurzenia i zacieki i sporo paprochów i owadów wypłynęło,choć nie było ich widać z zewnątrz.którędy to cholerstwo wpada do środka lampy? a jak pozbyłeś się wody po myciu, bo na pewno coś zostało, czy sama wyparowała? dokładnie tak jak pisze miki.podgrzewałem delikatnie opalarką
  15. piękny kolorek.czy Twój egzemplarz dużo łyka oliwy?
  16. przeżył i fajnie teraz wygląda.zniknęły jakieś zakurzenia i zacieki i sporo paprochów i owadów wypłynęło,choć nie było ich widać z zewnątrz.którędy to cholerstwo wpada do środka lampy?
  17. sprawdziłem metodę mycia wg kolegi miki.reflektor ładnie się domył bez rozbierania
  18. dobry dodatek.znacząco zmniejsza tarcie.klekot równiej i ciszej pracuje.szczególnie widać różnicę w czasie mrozów
  19. odnośnie stukania na kostce brukowej,to sprawdź stan gum stabilizatora.koszt takich gum nawet w ASO niewielki. przerabiałem ten temat u siebie
  20. Castrol 5W40 nie mógł poczynić takich spustoszeń żeby coś Ci uszkodzić/zatrzeć. mylisz się kolego. ostatnio trafiły do kumpla na warsztat octavia 1.9tdi 110KM i passsat b5 fl 130 KM.diagnoza -zatarte szklanki,olej-Castrol Edge 5w40.jeździły na castrolu od 2 lat bodajże z interwałem 15tyś km.i nie są to pierwsze przypadki zatarcia panewek po Castrolu które trafiły do tego warsztatu.ale znam też emeryta który jeździ chyba z 8 lat na castrolu i nie narzeka.z tym że on wymienia raz w roku,a robi chyba 5 tyś km rocznie .może ten olej tylko do powolnej jazdy "na emeryta" i interwału 5 tyś km się nadaje?
  21. ktoś pisał już że u niego na kolumnie skrzypiało za kołem kierownicy i manetkami i się uporał z tym.jest gdzieś wątek,poszukaj
  22. ".....Ja bym tam wrzucił 12000k....."
  23. koniec 2003-przód plastik tył szmaciane
  24. Rabbi odpowiedział(a) na Duro temat w Audi A4 B5
    u mnie było tak samo.przewód zakuty,niby średnica i długość taka sama,zaworek zwrotny wsadzony w węża,jak należy a jednak pompa wyła..... potem zmieniona pompa i pupa,wyła dalej.Dopiero kupiłem przewód ori używkę wycie ustało jak ręką odjął.Aha i jeszcze zanim wrzucili ten przewód dokładnie przepłukali mi cały układ,zleciała brąz-berbelucha i już wtedy znacząco ucichło.A po wymianie węża na ori nie zakuwany jest miód malina
  25. po zalaniu tego oleju napinacz lancuszka przestal sie odzywac z rana a przez jaki czas po odpaleniu z rana było go słychać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.