Treść opublikowana przez Rabbi
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
fajny
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/fotele-s-line-b7-1599-sport-skora-b6-799zl-249640/ :grin::grin:
-
Maja A4 pierwsza
lampy tył
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- B7 Crew
- B7 Crew
- silnik CBBB 2.0tdi 170KM czy pasuje dół od 2.0 tdi 143KM
dzięki wielkie pzdr- silnik CBBB 2.0tdi 170KM czy pasuje dół od 2.0 tdi 143KM
witam u kolegi w tiguanie 2009 w silniku 2.0 tdi CR 170KM (kod CBBB) korbowód wyszedł bokiem mam pytanie: ...czy kompletny blok bez głowicy podejdzie z jakiegoś silnika 2.0 tdi CR 143KM???- Kopci przy odpalaniu
sprawdź świece.w pasku b5 1.9tdi jak miałem padnięte 2 świece żarowe to puszczał niebieskiego bąka po odpaleniu.po wymianie świec jak ręką odjął- Tarcze zdjęte z 3.0 tdi a mają 312mm średnicy
hamulce były zdjęte z a4 b7 3.0 tdi 2006r,i położone razem z tarczami w jednym miejscu.więc albo ktoś zamieszał tarcze z innymi(mało prawdopodobne) albo jakiś magik we Francji założył takie tarcze tak czy tak lipa.miało być bardzo okazyjnie,więc miałem brać cały komplet,ale w obecnej sytuacji mod odsunięty w czasie- Tarcze zdjęte z 3.0 tdi a mają 312mm średnicy
spetsnaz:grubość była 25mm dev dzięki za konsultację telefoniczną- Tarcze zdjęte z 3.0 tdi a mają 312mm średnicy
siemanko, po zdemontowaniu hamulców przednich z rozbitego a4 b7 3.0 tdi 2006r okazało się że tarcze mają 312mm średnicy. 1. o co chodzi,czy w 3.0 tdi nie powinno być tarcz 321mm??? 2. czy skuteczność hamulców na tych tarczach 312 będzie dużo mniejsza niż 321mm? 3. czy zamiast 312mm nich mogę założyć bezproblemowo do tych zacisków tarcze 321mm?- Czujnik parkowania - sygnał dźwiękowy
PDC przód czy tył?- Problem z oświetleniem,oraz zółta kontrolka
Brak podświetlenia klapy to pewnie uszkodzone mikrostyki w zamku.też mi to padło,ale jest gdzieś taki wątek.musisz poszukać- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
lampki- Grzanie lusterek a temperatura powietrza
ok.dzięki- Grzanie lusterek a temperatura powietrza
dziś przy temperaturze powietrza +30stopni włączyłem grzanie tylnej szyby/lustereki i szyba grzeje,a lustra nie (tydzień temu jeszcze grzały).Czy to możliwe aby przyczyną była wysoka temp.powietrza?- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
no ja tez jak bym dorwal to bym tak zrobil ale wtedy sobie akurat smacznie spałem jedyny plus powiedzmy tego jest taki ze bedzie lewa kasa na mody plan jest taki zeby dwururke zrobic na tyle w zderzaku s-line, programik, moduł BT w wersji H i wymiana dwumasu na nowy czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło no niby tak ale bol w sercu zostaje:cry: Wiadomo że ból.Takim skurwielom tylko łapy poobcinać.Dobrze że AC było,bo byłby gul,a tak będą mody- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
no ja tez jak bym dorwal to bym tak zrobil ale wtedy sobie akurat smacznie spałem jedyny plus powiedzmy tego jest taki ze bedzie lewa kasa na mody plan jest taki zeby dwururke zrobic na tyle w zderzaku s-line, programik, moduł BT w wersji H i wymiana dwumasu na nowy czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło- [B6,B7] Wkłady lusterek grzane z Allegro-zamienniki
czy są coś warte grzane wkłady lusterek-zamienniki z Allegro,czy to lipa?- Stuki w zawieszeniu
sprawdź maglownicę- Po Audi BMW e91 navi prof ++ 155km i kawasaki VN750
spróbuj tych: OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS 90% WYSYŁKA GRATIS (2458025986) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .jeździłem na nich kilka miesięcy.Bardzo dużo fajnego,prawie białego światła.bardzo duża różnica na "+" w stosunku do zwykłych h7 oczywiście muszą być oryginały.- Pakiet zewnętrzny czy zewnętrzny s-line
za to wewnętrzny widać Jak siedzisz w środku i nie widzisz to proponuję do okulisty się udać. aaa i jeszcze... nie jeździj samochodem w tym stanie. "zewnętrznego nie widać jak się się jedzie " to nie to samo co "zewnętrznego nie widzisz gdy jesteś wewnątrz auta". Można "nie widzieć zewnętrznego gdy się jedzie"-jadąc np za s-linem w nocy.także pisz wyraźnie i nie jeździj w tym stanie.hehe- Pakiet zewnętrzny czy zewnętrzny s-line
za to wewnętrzny widać - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?