Treść opublikowana przez Rabbi
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
imbusa można przerobić na szerszy i z dobrego materiału,a gniazdo poszerzyć.u nas robią to za ok.800zł i(mogę dać namiar)
-
[B7 BPW] Dymienie na biało.
wymiennik ciepła? gdzie to jest umiejscowione? czy to może nagrzewnica(centralka) po deską?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1100km na jednym baku.w trasie poniżej 7l/100km w nieście 8-9l/100km
-
[ALL B6] Kupować z grzaniem stołków czy bez - prosze o pomoc
jeśli skóra to tylko grzane stolce
-
[ALL] Środek do czyszczenia kokpitu
ja uzywam środek do kokpitu w sprayu Audi.Cena nie mała(27zł),ale warto.odświeża,nie natłuszcza,nie elektryzuje się przez co kokpit jest dłużej czysty,nadaje świeży wygląd.polecam
-
[B7 BKP] Wymiana uszczelniaczy
zabrudzone paliwo olejem napędowym? może silnikowym?
-
[B7 BLB] [B7 BLB] Wypasiony S-LINE
ładna furka,super wypas i słuszny kolor
-
[B7 BRB] Moja pszczola A4 b7 2008 s line 1.9 tdi 117km
wrzuć foty wnętrza,felg
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
przesyłka ekspresowa.dzięki
-
[B7 BRB] moja pierwsza audica
kanu i jak się te ledy sprawują?
-
[ALL B7] Drgania xenona
nic nie zrobisz."ten typ tak ma" mówią w ASO Audi.w poprzednim b7 miałem to samo
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
u mnie ledy też nie wywalają żadnego błędu
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
a te metalowe przewody wkręcane w puszkę dpf?
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
spanky : a czy trzeba zaślepiać przewody doprowadzające paliwo do dpf?
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
stefan1986 czy po wycięcu dpf i programie auto Ci coś kopci?
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
ja wywalam śmiecia.już programowo usunięty,dziś go wyjąłem i wybebeszę,a jutro rurka w środek
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
ja kupiłem podróby s4(330pln+kw) a z uszczelką to mnie zagiąłeś.nie wiedziałem że takowa tam jest.trzeba będzie coś wymyślić.
-
[B6 AVF] Quattro a spalanie i chip
u mnie pasek b5 po chipie palił mniej niż przed chipem ok litra. twoje Q pali całkiem w normie
-
[ALL] HIDy nie zawsze się zapalają
u mnie w pasku działały rok,a potem posypały się przetwornice jedna po drugiej
-
[ALL] HIDy nie zawsze się zapalają
w tanich HID-ach częto padają przetwornice.właśnie od tego się zaczynało,że raz świeciły,a raz nie.już to przerabiałem
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Już po małej obróbce u lakiernika i będą się malować(więc zdjęć przed już nie wyślę)A przychodzą w stanie średnim,jak to laminat(zagruntowane na czarno).krzywe nie są ale do ori im daleko.lekko na rantach trzeba podocierać i jeszcze raz gruntować gdyż mają lekkie dziurki-niedoróbki.ogólnie jakiejś tragedii nie ma.Zobaczymy jak będzie po malunku.(czarny mat+bezbarwny mat).Postaram się wrzucić zdjęcia po malowaniu (jeśli będę umiał ) niebawem
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
ori to ori-ale kosztuje swoje i rzadko bywa na alledrogo.kupiłem te laminaty i po niedzieli biorę się za robotę.zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
wroclav a jak ze spasowaniem listew?musiałeś docierać,czy pasowały?malowałeś w mat?
-
[ALL B5] Regenracja gwintu Kielce
podjedź do "Kijanki" róg Piotrkowskiej i Łódzkiej(przy salonie KIA)
-
[B7 BPW] Jakiej firmy pompki do BPW
Ponoć w Audi pompki Siemensa miały tylko silniki o oznaczeniach BRD,BMN-reszta silników jest z pompkami Boscha