Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moniuh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moniuh

  1. Będzie pasowała, ale bez zmiany softu będzie strasznie zamulało auto i "batory" za Tobą
  2. moniuh odpowiedział(a) na Misiek992 temat w 2.0TDI
    mojej nie dalo sie napraic, pekniecie kiepskim miejscu, warsztat wysylal gdzies na sprawdzenie splanowanie i ewentualna naprawe. koniec koncow fabrycznie nowa siedzi
  3. moniuh odpowiedział(a) na Misiek992 temat w 2.0TDI
    jak sie da pospawac to po co wywalac 3k plnow na glowice? ja musialem, bo nie dalo sie jej naprawic, pekniecie w slabym miejscu. masz jeszcze DPF ? moze pucha pusta i dlatego slychac turbo surge..
  4. masz zamontowane pompki na nowych uszczelnieniach, śrubach i zamontowane jak należny? U siebie miałem problem z mocą powyżej 3k wibracje, a z czasem nie dało się prawie jechać, co przyspieszałem, to silnikiem "rzucało" jak jednostajnie to minimalnie. po prawidłowym montażu wszystko super i moc wróciła z 145-> 200 :D
  5. Niech Twój mechanik wyśle do Futurum, będziesz zadowolony.
  6. "internety" mówią o błędzie P0104 ze pochodzi od przepływomierza, sprawdź wiązkę idącą od niego, może jest gdześ przetarta, albo jak możesz podmień przepływkę. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16488/P0104/000260
  7. Taka kontrolka wyskoczyla? jak tak to w najlepszym wypadku regeneracja turbiny, w najgorszym jeszcze będzie trzeba szukać słupka silnika..
  8. proponuje sprawdzić programem diagnostycznym, ale moja kula magiczna wylosowała czujnik pod pedałem hamulca :D
  9. moniuh odpowiedział(a) na Mateusz1q temat w 2.0TDI
    google twierdzi ze 140KM to masz BRE,BLB lub BPW BPW BRE, BLB
  10. turbo wstaje dobrze wg. logow.. zrob moze jeszcze logi z pompek. przestawiony mocno rozrzad moznaby poprawic.
  11. moniuh odpowiedział(a) na Jacek96 temat w 2.0TDI
    jesli to szarpniecie w okolicach 2k obr, przy delikatnym przyspieszaniu to prawdopodobnie egr "niedomaga". wieloktornie temat rozpisywany. https://a4-klub.pl/topic/242914-szarpie-podczas-przy%C5%9Bpieszania/
  12. moniuh odpowiedział(a) na Masmix1992 temat w 2.0TDI
    wszystko tutaj opisane, polecam lekturę https://a4-klub.pl/topic/269687-prawid%C5%82owy-k%C4%85t-synchronizacji-w-20-tdi-16v/
  13. moniuh odpowiedział(a) na partyzant2 temat w 2.0TDI
    wiele osób pisało, ze najlepiej jest trochę na - ustawić rozrząd. trzeba pamiętać o obu walkach..
  14. one są zamienne, nie będzie żadnego problemu, nic nie trzeba zmieniać w programie ECU. Rzeczywiście te "T" są zmodyfikowane i niby wytrzymalsze. Gdzieś na forum ogłaszał się kolega, który poprawia felerną cewkę za małe pieniądze.. nie pamiętam gdzie to widziałem
  15. 128 to normalna wartość przy puszczaniu gazu
  16. ? To i tak lekką prawą nogę masz.. Jak jednocyfrowa wartość na mieście się pojawia to się cieszę, trasa podobnie, chyba że wiele km z prędkościami "niemieckiej autostrady" Zmień na common rail i będzie trochę mniej palił
  17. od osoby prywatnej to tylko pozew cywilny i sad.. miesiac to od wykrycia wady czas na zgloszenie sprzedawcy ale osobie prawnej
  18. moniuh odpowiedział(a) na \baker35 temat w 2.0TDI
  19. logi kolego wrzuć może coś wymyślimy.,..
  20. moniuh odpowiedział(a) na MAJKI temat w 2.0TDI
    Kolego mrugająca kontrolka świec to nie koniecznie świece niesprawne, trzeba podpiąć pod "kompa" i zobaczyć jakie błędy. jeśli będą występowały od siec to wymienisz, ale w blb pod pokrywa siedzą, powinno się uszczelkę nowa dać pod pokrywę.
  21. moniuh odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    dokładnie ten sam błąd skłonił mnie do patroszenia "cegły", po zabiegu auto lata :D dycha na trasie tez osiągalna ale trzeba w prędkościach ponad autostradowych śmigać. jakie masz zapełnienie dpf? co ile km się wypala?
  22. moniuh odpowiedział(a) na Brdm temat w 2.0TDI
    turbina sterowana podciśnieniem, jak podłączysz strzykawkę to geometria będzie pracować. ten czujnik, zdaje się Halla nie ma na geometrie wpływu.
  23. moniuh odpowiedział(a) na Brdm temat w 2.0TDI
    miałem podobne objawy u siebie w Audi :) powyżej 3,2k obr na 5 i 6 dostawał drgawek i już nie przyspieszał. obstawiałem małą wydolność tandempompy, bo niedawno wymieniana głowica i wszystko dookoła. Problemem okazały się źle zamontowane pompki, podwinięte oringi i źle dokręcone śruby. po zmianie problem ustąpił. Sprawdź ciśnienie na tandempompie (10,5bar na jalowych min), kolejnym krokiem uszczelnienia :)
  24. mialem cos podobnego z uszkodzonym czujnikiem EGT w turbinie, jak przekraczal max temp to kontrolka swiec sie pojawiala, gasla po odjeciu gazu, jak masz kabel diagnostyczny to sprawdz temp, czy bledow nie ma itp
  25. moniuh odpowiedział(a) na robert11 temat w 2.0TDI
    rzeczywiście temat dotyczy BPW Chyba nie ma się czego przyczepić do turbinki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.