Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

melman_zyrafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez melman_zyrafa

  1. Temat prześledziłem Póki co jestem w robocie i nie mam jak tego ogarnąć. Jutro z mechanikiem będę sprawdzał temat.
  2. Ja dzisiaj odpadam. Pogoda nie sprzyja a mam problem z hamulcami Coś jakby z podciśnieniem było nie tak
  3. +1 Dlaczego nie mam blizej...
  4. Dopadło chyba i mnie- Hamulce mam tylko za pierwszym razem (ale i tak w połowie położenia pedał twardnieje bardziej niż wcześniej), drugie hamowanie to sztywniejszy hamulec a kolejne to już beton i prawie zero hamowania (trzeba się mocno zaprzeć o fotel). Oczywiście jak po hamowaniu ruszę/przejadę kawałek to tak jakby mi się układ resetował i znowu mam hamulec na raz. Vag też od jakiegoś czasu pokazuje błąd EGR. Czyżby podciśnienie?
  5. Znajomi byli. Lepiej 2 dni. Podobno za***iście. Tylko lepiej szukać hotelu dalej bo mniejsze ceny a dojechać to podobno nie jest duży problem.
  6. Postaram się być po robocie (bliżej 20). Pzdr.
  7. A czytałeś wątek? Tam jest m.in. o moim BKN, który mimo serwisowania w ASO miał kolizje w silniku. Mimo, że ja swojego już ogarnąłem i jest naprawdę za***iście, to gdybym podliczył koszty to miałbym bardzo świeżego ASB.
  8. Tematów jest sporo. Chociażbyy w tym dziale 2 czy 3 strony wstecz. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/opinie-2-7-tdi-vs-3-0-tdi-audi-a6-c6-240778/
  9. U mnie przycinał się przy odpalaniu na starym rozrządzie (który się przestawiał) - możliwe, że to coś z kątem wtrysku albo przesuniętym rozrządem? Sprawdź jeszcze czy wtryski ok.
  10. Z pomarańczą obok i aktualną gazetą or it did not happen
  11. 2,7 to wykastrowane 3,0 ale generalnie to samo. 2,7 były FWD i Quattro, 3,0 to tylko Quattro. Bolączki: - Napinacze rozrządu (w pierwszych a4 BKN i a6 (nie pamiętam kodu) - ponoć wyeliminowane od ASB w górę (nowe modele po 2008 mają już inne przebiegi łańcucha lewej głowicy i napędu pompy oleju). - Wtryski- pierwsza seria lała- wypalanie tłoków. Ostatnia poprawiona seria do b7- końcówka BD - Klapy wirowe- temat na luzie do ogarnięcia Z największych bolączek to tyle. Generalnie 3,0 to za***isty silnik ale trzeba być świadomym użytkownikiem
  12. W taką pogodę jestem ZA!
  13. Róznie z tym poziomem bywa Albo ostatni (odkryty), albo przedostatni.
  14. się wybieram się
  15. Bieniek, Gratuluje, że w końcu auto jeździ jak trzeba Co więcej- łączę się z Tobą w bólu z powodu kosztów :grin: Pzdr!
  16. melman_zyrafa odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Układ Jezdny
    Bingo!
  17. Wypił litr mleka to mu się dobrze spało...
  18. Moskal, To nie tylko o zbieraninę chyba chodzi ale przede wszystkim o samo miasto. Gdzie jest jedna wielka pogoń i wyścig, nikomu nie zależy na niczym innym jak na własnych sprawach/kasie. W takim wypadku spot w dni pracujące to nie jest dla nich dobry pomysł a w weekendy to najczęściej wyjeżdżają do domu. Mam też wrażenie, że wiele osób nie przyjeżdża do W-wy po to by budować jakieś społeczne relacje ale tylko i wyłącznie za kasą... Wiem, że ja sam nie mogę być za często bo albo w robocie, albo po robocie albo obowiązki nie pozwalają- ale już niedługo się z tego powininenem trochę wygrzebać Ja dziś z twardym zamiarem zjawienia się... Ale jako, że kończę robote o 19 to pewnie mi się zejdzie ze 20-30 min na dojazd.
  19. Sprawdź poduszki pod skrzynią i silnikiem. Koleżanka kiedyś tak miała aż w końcu poducha wysiadła i zblokowało napęd.
  20. W golfie 1,9 TDI był Mobil 5W50 od 150k aż do sprzedaży czyli do 260k. Auto nie było lekko traktowane ale dbałem o wszystko, wszystkie wymiany co 10k max 15k i silnik tylko raz odmówił posłuszeństwa (jak padł przekaźnik od kompa ) Teraz 3,0 TDI - Castrol 5W30 lany przez poprzednich właścicieli, ja zmieniłem na Motula 8100 X-Clean, 5W30. Zamierzam zmieniać co 10k. Pozdrawiam, Łukasz
  21. Nawet nie zwróciłem uwagi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.